'De Zingende Zaak': Coca Cola versus Center Parcs

donderdag 20 juli 2006

In de tweede aflevering van De zingende zaak, volgen we Coca Cola (het team van Gregor Bak) en Center Parcs 'America' (het team van Jochem van Gelder) in hun strijd om de beste act in De zingende zaak.

J


ochem en Gregor hebben hun best gedaan om bij beide bedrijven de beste vijf zang- en danstalenten eruit te pikken, die als een team een verbluffende act moeten neerzetten. Hiervoor krijgen ze twee dagen de tijd, met intensieve begeleiding door professionele zang- en danscoaches. 

Welk team schittert van het talent? Is dat 'Henry's Angels' (Coca Cola) of 'The Holiday 5' (Centerparcs)? Henry's Angels heeft een krachtig team met manager Henry en zijn vier dames: coördinator Petra, account manager Esther, projectleider Scarlett en personal assistant Sandra.

Dit team, brengt onder begeleiding van Gregor een swingend 'I'm so exited'!  

Maar er is zware concurrentie. Het team van Jochem, 'The Holiday 5' bestaat namelijk uit mensen met ervaring op het gebied van entertainment. Manager entertainment Mark, entertainers Fleur en Arjan, badjuf Ivon en manager horeca Corina zetten een opzwepend 'Blame it on the boogie' neer, maar halen badjuf Ivon en manager horeca Corina hetzelfde niveau als hun ervaren 'entertainment-collega's'?

Voor wie zal de vakjury (Marjolein Keuning, Rob de Nijs en Frank Sanders)  kiezen? Voor de charmes van de 'angels' of voor de ervaren entertainers?  Het beste team gaat door naar de finale op zondag 27 augustus. De teams die niet doorgaan naar de finale krijgen een rol als publieksjury en bepalen samen met de vakjury wie de winnaar is.

'De Zingende Zaak', zondag 23 juli om 20.30 op Nederland 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' (VTM)

Nadat alle kamers in de huizen een volledige make-over kregen, maken nog twee koppels kans op die ene, levensveranderende hoofdprijs. Ashley &Emiel (Mechelen) en Soumaya & Eros (Haasdonk) zetten vandaag alles op alles om zoveel mogelijk campagne te voeren om hun nieuwe stekje te winnen.

'Huis Gemaakt', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    14:00
    Villa Politica
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:05
    Boomhutverhalen
    14:00
    Tik Tak
  • 11:45
    Familie
    19:55
    Het Weer
  • 11:20
    Geen uitzending
    13:40
    MasterChef Australië
  • 11:55
    Geen uitzending
    19:40
    Superstore
  • 10:00
    Geen uitzending
    19:05
    Police Interceptors
  • 12:05
    Sturm der Liebe
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    De Zussen Coorevits
    15:15
    Tussen 4 Buren
  • 11:35
    CSI: Crime Scene Investigation
    13:35
    Neighbours: A New Chapter
  • 11:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:20
    Council House Swap
    19:45
    Hello Goodbye
  • 11:55
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:02
    Roger
    14:00
    PUUR Schlager
  • 11:30
    De Wereldkeuken
    13:50
    Foodies & The City
  • 12:00
    The Good Ship Murder
    13:55
    Murdoch Mysteries
  • 11:20
    American Pickers
    19:35
    Hudson & Rex
  • 12:00
    NOS Journaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 12:00
    NOS Journaal
    19:55
    Wildernis onder Water
  • 12:05
    Sesamstraat: 10 voor...
    19:25
    First Dates