'De Zingende Zaak': Coca Cola versus Center Parcs

donderdag 20 juli 2006

In de tweede aflevering van De zingende zaak, volgen we Coca Cola (het team van Gregor Bak) en Center Parcs 'America' (het team van Jochem van Gelder) in hun strijd om de beste act in De zingende zaak.

J


ochem en Gregor hebben hun best gedaan om bij beide bedrijven de beste vijf zang- en danstalenten eruit te pikken, die als een team een verbluffende act moeten neerzetten. Hiervoor krijgen ze twee dagen de tijd, met intensieve begeleiding door professionele zang- en danscoaches. 

Welk team schittert van het talent? Is dat 'Henry's Angels' (Coca Cola) of 'The Holiday 5' (Centerparcs)? Henry's Angels heeft een krachtig team met manager Henry en zijn vier dames: coördinator Petra, account manager Esther, projectleider Scarlett en personal assistant Sandra.

Dit team, brengt onder begeleiding van Gregor een swingend 'I'm so exited'!  

Maar er is zware concurrentie. Het team van Jochem, 'The Holiday 5' bestaat namelijk uit mensen met ervaring op het gebied van entertainment. Manager entertainment Mark, entertainers Fleur en Arjan, badjuf Ivon en manager horeca Corina zetten een opzwepend 'Blame it on the boogie' neer, maar halen badjuf Ivon en manager horeca Corina hetzelfde niveau als hun ervaren 'entertainment-collega's'?

Voor wie zal de vakjury (Marjolein Keuning, Rob de Nijs en Frank Sanders)  kiezen? Voor de charmes van de 'angels' of voor de ervaren entertainers?  Het beste team gaat door naar de finale op zondag 27 augustus. De teams die niet doorgaan naar de finale krijgen een rol als publieksjury en bepalen samen met de vakjury wie de winnaar is.

'De Zingende Zaak', zondag 23 juli om 20.30 op Nederland 1.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' - Frans (Jaak Van Assche)

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:30
    Silverpoint
    01:00
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
    01:20
    Nachtlus
  • 08:35
    Waiko: reis door de ruimte
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:25
    The Big Bang
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:15
    Wordt aangekondigd
  • 05:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    00:50
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 08:30
    Tooldokter
    01:30
    Geen uitzending
  • 08:25
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 08:50
    Storage Wars
    02:00
    Pawn Stars
  • 08:05
    The Real Housewives of Amsterdam
    01:35
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 08:30
    Without a Trace
    01:10
    The Rookie
  • 04:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:54
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:35
    Meat Timon
    02:10
    Vietnjam, met Quyên
  • 08:30
    Death in Paradise
    02:35
    Call the Midwife
  • 07:55
    Burn Notice
    02:30
    Below Deck
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:20
    Vroege Vogels
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:45
    De magische auto
    02:30
    NOS De Avondetappe