'De Zingende Zaak': Coca Cola versus Center Parcs

donderdag 20 juli 2006

In de tweede aflevering van De zingende zaak, volgen we Coca Cola (het team van Gregor Bak) en Center Parcs 'America' (het team van Jochem van Gelder) in hun strijd om de beste act in De zingende zaak.

J


ochem en Gregor hebben hun best gedaan om bij beide bedrijven de beste vijf zang- en danstalenten eruit te pikken, die als een team een verbluffende act moeten neerzetten. Hiervoor krijgen ze twee dagen de tijd, met intensieve begeleiding door professionele zang- en danscoaches. 

Welk team schittert van het talent? Is dat 'Henry's Angels' (Coca Cola) of 'The Holiday 5' (Centerparcs)? Henry's Angels heeft een krachtig team met manager Henry en zijn vier dames: coördinator Petra, account manager Esther, projectleider Scarlett en personal assistant Sandra.

Dit team, brengt onder begeleiding van Gregor een swingend 'I'm so exited'!  

Maar er is zware concurrentie. Het team van Jochem, 'The Holiday 5' bestaat namelijk uit mensen met ervaring op het gebied van entertainment. Manager entertainment Mark, entertainers Fleur en Arjan, badjuf Ivon en manager horeca Corina zetten een opzwepend 'Blame it on the boogie' neer, maar halen badjuf Ivon en manager horeca Corina hetzelfde niveau als hun ervaren 'entertainment-collega's'?

Voor wie zal de vakjury (Marjolein Keuning, Rob de Nijs en Frank Sanders)  kiezen? Voor de charmes van de 'angels' of voor de ervaren entertainers?  Het beste team gaat door naar de finale op zondag 27 augustus. De teams die niet doorgaan naar de finale krijgen een rol als publieksjury en bepalen samen met de vakjury wie de winnaar is.

'De Zingende Zaak', zondag 23 juli om 20.30 op Nederland 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Máxima' - seizoen 2 (Videoland)

In de aanloop naar haar huwelijk merkt Máxima dat het leven aan het hof zwaarder weegt dan ze had voorzien. Haar verlangen naar zelfstandigheid botst met de strenge koninklijke regels. Terwijl de gebeurtenissen van 11 september de wereld op zijn kop zetten, groeit haar band met de schoonfamilie. Op de dag van de indrukwekkende bruiloft voelt ze echter het gemis van haar eigen familie, een gemis dat haar een traan doet laten.

'Máxima', om 21.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
    12:55
    Mega Mindy
  • 12:25
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:45
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:35
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:05
    Police Interceptors
  • 09:00
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:20
    Huizenjagers
    13:10
    De Tafel van Tine
  • 12:30
    NCIS
    13:15
    Alaska Daily
  • 12:40
    Blood & Treasure
    13:35
    The First 48
  • 12:20
    Chateau Meiland
    13:05
    Botched
  • 12:10
    Forensic Factor: A New Era
    13:10
    Fear Thy Roommate
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:40
    Hobbyklus
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 12:25
    Vlaamse Klassiekers
    13:10
    Toasted!
  • 12:25
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    13:15
    Outrageous
  • 12:35
    Scrubs
    13:05
    Cougar Town
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:25
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
    12:46
    Socutera
  • 12:40
    Maya de Bij
    12:55
    Koekiemonsters eetkar