'De Zingende Zaak': Coca Cola versus Center Parcs

donderdag 20 juli 2006

In de tweede aflevering van De zingende zaak, volgen we Coca Cola (het team van Gregor Bak) en Center Parcs 'America' (het team van Jochem van Gelder) in hun strijd om de beste act in De zingende zaak.

J


ochem en Gregor hebben hun best gedaan om bij beide bedrijven de beste vijf zang- en danstalenten eruit te pikken, die als een team een verbluffende act moeten neerzetten. Hiervoor krijgen ze twee dagen de tijd, met intensieve begeleiding door professionele zang- en danscoaches. 

Welk team schittert van het talent? Is dat 'Henry's Angels' (Coca Cola) of 'The Holiday 5' (Centerparcs)? Henry's Angels heeft een krachtig team met manager Henry en zijn vier dames: coördinator Petra, account manager Esther, projectleider Scarlett en personal assistant Sandra.

Dit team, brengt onder begeleiding van Gregor een swingend 'I'm so exited'!  

Maar er is zware concurrentie. Het team van Jochem, 'The Holiday 5' bestaat namelijk uit mensen met ervaring op het gebied van entertainment. Manager entertainment Mark, entertainers Fleur en Arjan, badjuf Ivon en manager horeca Corina zetten een opzwepend 'Blame it on the boogie' neer, maar halen badjuf Ivon en manager horeca Corina hetzelfde niveau als hun ervaren 'entertainment-collega's'?

Voor wie zal de vakjury (Marjolein Keuning, Rob de Nijs en Frank Sanders)  kiezen? Voor de charmes van de 'angels' of voor de ervaren entertainers?  Het beste team gaat door naar de finale op zondag 27 augustus. De teams die niet doorgaan naar de finale krijgen een rol als publieksjury en bepalen samen met de vakjury wie de winnaar is.

'De Zingende Zaak', zondag 23 juli om 20.30 op Nederland 1.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: De MUG Heli' (VTM)

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.

'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Dierendokters 24/7
    14:50
    Kinderen van Dewindt
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:35
    Charlie
    14:40
    Odo
  • 14:20
    Wittekerke
    15:30
    NYPD Blue
  • 14:35
    Onderweg naar liefde
    15:45
    Kitchen Nightmares
  • 14:30
    Who's Stalking My Family?
  • 14:30
    Stargate SG-1
    15:30
    Xena: Warrior Princess
  • 14:00
    Destination Christmas
    15:40
    Cross Country Christmas
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 14:15
    Komen Eten
    15:00
    Blind Gekocht NL
  • 14:20
    The Rookie
    16:10
    Castle
  • 13:55
    Most Outrageous Crimes
    14:50
    Heavy Rescue: 401
  • 14:20
    Top op het bot: Het Varken
    14:45
    Pasta & Risotto
  • 14:20
    Snapped
    15:10
    Snapped: Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:29
    Publireportage
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:30
    Becoming Meewis
    15:20
    Lekker Messy
  • 14:10
    Emma
    15:15
    All Creatures Great and Small
  • 14:15
    NCIS
    15:10
    Burn Notice
  • 13:50
    NOS Algemene Politieke Beschouwingen
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 14:10
    Kassa
    15:00
    NOS Journaal
  • 14:35
    Mike de Ridder
    14:45
    Het betoverde dorp van Pinokkio