'De Zingende Zaak': Coca Cola versus Center Parcs

donderdag 20 juli 2006

In de tweede aflevering van De zingende zaak, volgen we Coca Cola (het team van Gregor Bak) en Center Parcs 'America' (het team van Jochem van Gelder) in hun strijd om de beste act in De zingende zaak.

J


ochem en Gregor hebben hun best gedaan om bij beide bedrijven de beste vijf zang- en danstalenten eruit te pikken, die als een team een verbluffende act moeten neerzetten. Hiervoor krijgen ze twee dagen de tijd, met intensieve begeleiding door professionele zang- en danscoaches. 

Welk team schittert van het talent? Is dat 'Henry's Angels' (Coca Cola) of 'The Holiday 5' (Centerparcs)? Henry's Angels heeft een krachtig team met manager Henry en zijn vier dames: coördinator Petra, account manager Esther, projectleider Scarlett en personal assistant Sandra.

Dit team, brengt onder begeleiding van Gregor een swingend 'I'm so exited'!  

Maar er is zware concurrentie. Het team van Jochem, 'The Holiday 5' bestaat namelijk uit mensen met ervaring op het gebied van entertainment. Manager entertainment Mark, entertainers Fleur en Arjan, badjuf Ivon en manager horeca Corina zetten een opzwepend 'Blame it on the boogie' neer, maar halen badjuf Ivon en manager horeca Corina hetzelfde niveau als hun ervaren 'entertainment-collega's'?

Voor wie zal de vakjury (Marjolein Keuning, Rob de Nijs en Frank Sanders)  kiezen? Voor de charmes van de 'angels' of voor de ervaren entertainers?  Het beste team gaat door naar de finale op zondag 27 augustus. De teams die niet doorgaan naar de finale krijgen een rol als publieksjury en bepalen samen met de vakjury wie de winnaar is.

'De Zingende Zaak', zondag 23 juli om 20.30 op Nederland 1.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kamp Fly' (VRT 1)

Acht schoolverlaters belanden op het eiland Corsica voor het avontuur van hun leven. Tom Waes verrast hen met een kamp geleid door drie ex-Special Forces-operatoren. Vanuit hun opleiding bij de Special Forces hopen Fly, Ralph en Bush de acht jongens en meisjes te inspireren. Maar dan moeten ze eerst wel de weg vinden naar het kampterrein. En nog belangrijker: ziet iedereen van de groep het eigenlijk wel zitten om mee te doen aan dit kamp?

'Kamp Fly', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:35
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een feestdag
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:25
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 03:20
    Geen uitzending
    01:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 05:40
    Geen uitzending
    00:30
    Anoniem
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:20
    Police Interceptors
  • 23:50
    Holly & Ivy
    01:35
    Joe
  • 01:30
    Geen uitzending
    01:00
    Binnenstebuiten
  • 05:30
    Geen uitzending
    01:00
    De Tafel van Ruben
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    NCIS: Hawaii
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:15
    The Paddock
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    A Place in the Sun
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Cold Case
  • 05:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:40
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:45
    De Smaaktoerist
    01:10
    Meat Timon
  • 05:30
    Ghost Stories
    01:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 05:05
    First Dates Australia
    01:10
    NCIS: Los Angeles
  • 02:40
    NOS Journaal
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:29
    Tekst-TV
    01:40
    De Uitsmijters