De Wijk en Boekestijn bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 15 maart 2025

De zondag begint met Rick Nieman. Deze zondag iets later dan normaal, namelijk om 10.50 uur op NPO 1. 'WNL Op Zondag 'is er met opinie en debat over actuele onderwerpen.

Politici, prominente gasten, ondernemers en opiniemakers gaan de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's. Schrijvers en wetenschappers geven achtergrond en verdieping op het nieuws van alledag.


Rob de Wijk en Arend-Jan Boekestijn
Zondagmorgen zijn hoogleraar Rob de Wijk en historicus Arend Jan Boekestijn te gast bij Rick Nieman. Over de laatste ontwikkelingen rond het staakt-het-vuren in Oekraine. Wat is het plan van Donald Trump? Welk spel speelt Vladimir Poetin? Waar staat Volodymyr Zelensky? En welke rol speelt NAVO-baas Mark Rutte?

Europarlementariër Sander Smit
Deze week kwam de Europese Commissie met het plan om uitgeprocedeerde asielzoekers de EU uit te zetten. Ook zouden asielzoekers nog maar in één land een asielaanvraag mogen doen. Daarover BBB-europarlementariër Sander Smit.

Amerikanist Koen Petersen
Het is boekenweek. Amerikanist en VVD-senator Koen Petersen duikt voor 'WNL Op Zondag' in zijn boekenkast en brengt een ode aan Robert Caro, de invloedrijkste Amerikaanse biograaf van de afgelopen eeuw.

'WNL Op Zondag' met Rick Nieman, zondag 16 maart om 10.50 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De McCallisters hebben een reis geboekt naar Frankrijk, waar ze Kerstmis zullen vieren. Tijdens de vlucht breekt Kate opeens het angstzweet uit: ze is iets vergeten, maar wat? Het blijkt haar achtjarige zoontje Kevin te zijn. De jongen vindt het helemaal niet akelig in het grote huis. Hij heeft er immers altijd van gedroomd om alleen thuis te zijn. Terwijl Kate al het mogelijke doet om een vlucht naar de Verenigde Staten te bemachtigen, beleeft Kevin de tijd van zijn leven.

'Home Alone', film uit 1990 met oa. Macaulay Culkin, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    De Warmste Week
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 09:00
    Winterbeelden
    01:02
    Het weer (laat)
  • 11:45
    Casper en Emma
    06:35
    Dropje
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:10
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:30
    St. Denis Medical
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:15
    Engaged by Christmas
    05:20
    Once Upon a Main Street
  • 10:00
    Joe
    01:30
    Geen uitzending
  • 11:10
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 11:10
    FBI
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:35
    A Gift From Bob
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:30
    Holly Jolly Homicides
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 10:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:41
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 11:35
    Guillaume's Paris
  • 11:35
    Death in Paradise
    01:30
    Granite Harbour
  • 11:00
    American Pickers
    06:55
    Storage Wars
  • 11:25
    Teun op de Biblebelt
    06:45
    Vacant
  • 11:45
    Andere Tijden Kort
    07:00
    Kook mee met MAX
  • 11:45
    Pingu
    06:50
    Ezel Chiel