'De Slimste Mens' begint er weer aan!

zondag 13 december 2020

Wie wordt de 17e winnaar van 'De Slimste Mens' en opvolger van nieuwslezeres Astrid Kersseboom? Maandag 14 december keert de succesvolle kennisquiz 'De Slimste Mens' terug bij KRO-NCRV op NPO 2.

Onder leiding van Philip Freriks en het kritisch oog van jurylid Maarten van Rossem gaan dagelijks drie prominente Nederlanders de strijd met elkaar aan.


In de eerste uitzending van dit 17e seizoen nemen zanger Guus Meeuwis, presentatrice Emma Wortelboer en 'BinnensteBuiten' tv-kok Sharon de Miranda het tegen elkaar op. De kandidaten moeten weer het beste van zichzelf laten zien onder druk van de wegtikkende seconden.

Elke werkdag worden nieuwe kandidaten bekendgemaakt op het Instagramkanaal en de Facebookpagina van 'De Slimste Mens'.

'De Slimste Mens' gaat niet alleen om de nodige kennis en algemene ontwikkeling, maar ook om associatief denken en strategisch spel. In dit nieuwe seizoen gaan wederom diverse cabaretiers, muzikanten, presentatoren, politici, schrijvers en journalisten de strijd met elkaar aan om de eervolle titel van 'De Slimste Mens'.

'De Slimste Mens' online
Online kunnen kijkers extra foto’s en video’s vinden van 'De Slimste Mens' en komen ze meer te weten over de kandidaten van dit seizoen. Via de social media kanalen is het ook mogelijk om zelf je kennis te testen in laagdrempelige quiz formats.

Met meer dan 10 miljoen gespeelde potjes per jaar, blijft de app van 'De Slimste Mens' onverminderd succesvol. Sinds kort is de quiz ook te spelen via de smart speaker. Start de spraakgestuurde quiz door tegen je Google Home of Google Assistent te zeggen: 'praat met de slimste mens'.

'De Slimste Mens' is een productie van Skyhigh TV.

'De Slimste Mens', vanaf maandag 14 december dagelijks om 20.40 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Man bijt hond
    14:00
    Clips
  • 11:20
    Winterbeelden
    16:35
    Rebirth
  • 13:35
    Draken: Rijders van Berk
    13:55
    Where's Chicky?
  • 13:40
    Het Weer (middag)
    13:45
    Kan ik het ook?
  • 13:25
    Vrouwen die Bouwen
    14:20
    My Son's Deception
  • 12:30
    Geen uitzending
    15:00
    Mission: Impossible -- Ghost Protocol
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch Hawaii
  • 08:15
    Geen uitzending
    15:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 12:55
    Achter De Schermen: Masterclasses
    13:55
    Friends
  • 13:00
    C.S.I. New York
    16:40
    Criminal Minds
  • 13:05
    Borderforce USA: The Bridges
    14:00
    Family Matters
  • 13:20
    Retour Masters
    17:45
    Het Beste Bod
  • 13:05
    Killer Couples
    15:30
    Cold Case Killers
  • 13:39
    Trends Doc
    14:43
    Z-Cocktail
  • 13:36
    Voor u getest
    14:00
    De Muziekshow
  • 13:15
    De Eregast
    14:00
    Winters Grillen
  • 13:40
    Midsomer Murders
    15:30
    The Chelsea Detective
  • 13:30
    NCIS: Los Angeles
    18:05
    Hudson & Rex
  • 13:15
    Tussen Kunst en Kitsch
    14:05
    Ik Vertrek
  • 13:15
    Fryslân Dok
    13:55
    Andere Tijden Special
  • 13:40
    Theodosia
    14:05
    Party Crew