'De Rijdende Rechter': Hobbel de bobbel

dinsdag 10 maart 2020

In deze aflevering van 'De Rijdende Rechter' probeert John Reid een ruzie te sussen tussen de familie Zwart en keukenboer Jan Tabak. De keuken is op zich prachtig, maar de laatste onderdelen worden maar niet afgemaakt.

Jan Tabak is zich van geen kwaad bewust. Behalve op 1000 euro die nog open staat voor de keuken, wacht hij op bijna 4000 euro voor de vloer die hij geleverd heeft. En juist die vloer is een doorn in het oog van de familie Zwart. Nu de stofwolken na de verbouwing zijn opgetrokken, ergeren zij zich elke dag aan de hobbels en bobbels in de vloer. Zij willen pas betalen als Jan Tabak de vloer verwijdert en opnieuw vlak legt. Ondertussen gebeurt er helemaal niks, dus hoog tijd voor de Rijdende Rechter om duidelijkheid te verschaffen.


'De Rijdende Rechter', woensdag 11 maart om 21.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u