De koffer in met '3 Op Reis'

vrijdag 5 juni 2020

Hoe reizen er in de toekomst uitziet, daar kunnen we nu alleen maar over speculeren. Maar één ding is zeker: we verlangen massaal naar dat avontuurlijke reisgevoel.

In de nieuwe reispodcast 'De koffer in met 3 op Reis' dromen Chris Zegers en Jennifer Hoffman samen met de '3 op Reis'-crew weg bij de meest bijzondere en mooiste bestemmingen. Elke aflevering zoomen ze aan de hand van tien vaste vragen in op één land. En dat levert opmerkelijke reisverhalen, praktische tips en hilarische anekdotes op.


Chris: 'Als we op reis zijn voor '3 op Reis', zouden we het liefst een webcam in de koffer gooien om iedereen live mee te nemen op onze reizen. We beleven namelijk zoveel mooie reisavonturen die we graag willen delen, maar daar is de zondagavonduitzending echt te kort voor. Verhalen als 'hoe een kakkerlak in de Colombiaanse jungle mijn mond in liep, terwijl ik lekker lag te dromen' zijn niet te filmen, maar wel goed te vertellen. In onze nieuwe podcast 'De koffer in met 3 op Reis' delen we al onze avonturen, belevenissen en ervaringen achter de schermen. Zo nemen we de luisteraar toch een beetje mee in onze koffer.'

In de zesdelige podcastserie praten Chris en Jennifer over Taiwan, Bhutan, Finland, Oezbekistan, New Mexico en Colombia. 'De koffer in met 3 op Reis' is om de week op woensdag te beluisteren via Spotify en je favoriete podcast app.

'3 op Reis Droomreis'
'3 op Reis Droomreis' is een ontspannend audioverhaal waarbij onder andere '3 op Reis'-presentator Nienke de la Rive Box de luisteraar meevoert langs verre oorden en bijzondere bestemmingen. Tijdens de audiobeleving bepaalt de luisteraar zelf de route, door telkens een pad te kiezen. 'Droomreis' is de perfecte manier om vanaf je bank, bed of misschien wel bad op reis te gaan en je hoofd helemaal leeg te maken. '3 op Reis Droomreis' ervaar je het best op je mobiel, met koptelefoon op en ogen dicht via https://demo.bnnvara.nl/droomreis/.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Amelie Albrecht: 'Goe genoeg'
  • 21:30
    Je verrai toujours vos visages
    23:25
    The Tourist
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:05
    Geldwolven
    23:05
    Gevangenisdirecteurs
  • 22:20
    Milk Inc. Forever - Live In Concert
    00:40
    Police Interceptors
  • 22:20
    Mr. Bean's Holiday
  • 21:30
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 22:10
    A Christmas Love Story
    23:40
    Christmas Bedtime Stories
  • 22:05
    Slisse & Cesar
    22:35
    Tegen de Sterren Op
  • 22:25
    Daan & Jani
    23:15
    De Tafel van de Week
  • 22:10
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:30
    Empire of the Sun
    23:30
    Blade Runner
  • 21:35
    Personal trainers
    22:35
    Naked Attraction
  • 22:25
    Her Son's Secret
  • 22:13
    Z-Defensie
    22:28
    CEO van mijn leven
  • 22:23
    Hallo Roger
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 22:10
    De Smaaktoerist
    22:45
    Indian Summer
  • 22:05
    Ms. X
    23:05
    Blue Lights
  • 21:50
    The Resident
    05:00
    First Dates Australia
  • 21:30
    Even tot hier
    22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Leven tot het laatst: de wandeling
  • 21:30
    Vigil
    22:35
    Herinneringen Top 50 concert