'De Diwali Show' met Roué Verveer en Narsingh Balwantsingh op NPO 2

woensdag 3 november 2021

Kerst, Pasen, Suikerfeest, Chinees Nieuwjaar.. Diwali! Elk jaar vieren miljoenen Hindoes wereldwijd Diwali. Ook wel bekend als het 'Lichtjesfeest'. Een prachtige feestdag waarop de overwinning van het goede op het kwade wordt gevierd. Dit jaar valt die op 4 november.

NTR-presentator Narsingh Balwantsingh en cabaretier Roué Verveer slaan voor het tweede jaar de handen ineen en maken samen de uitbundige 'De Diwali Show', gebaseerd op de theatershow die al enkele weken door het land gaat. Geschikt voor jong, oud, Hindoes, atheïsten, anders gelovigen, gezinnen, stelletjes, vrienden... iedereen!  


Kom alles te weten over Diwali, luister naar prachtige verhalen, lach om grappen, geniet van mooie dans- en zangoptredens en vier al het goeds in je leven tijdens 'De Diwali Show'. Een gezellige, mooie en grappige theatershow die in een kleurrijk Bollywoodjasje is gestoken.

Met dans onder leiding van choreografe Kalpana Raghuraman, zang van Madhu Lalbahadoersingh en Lucky Singh en muziek verzorgd door De Diwali live band onder leiding van Setish Bindraban.

Narsingh Balwantsingh en Roué Verveer zijn beiden van Surinaamse afkomst. Maar waar Narsingh van Hindoestaanse afkomst is, is Roué dat niet. Maakt niet uit, Narsingh legt het Roué graag allemaal uit. In de eerste editie heeft Roué veel over de feestdag en cultuur (Hindoefilosofie) geleerd. Ook deze editie zal Roué weer nieuwe dingen leren, maar heeft hij zelf ook nog mooie verhalen te vertellen.

Voor de NTR presenteert Narsingh al jaren het programma Iedereen Verlicht, waarin hij in zijn tuk tuk op zoek gaat naar ‘verlichte’ mensen. Roué laat in zijn shows zien hoe belangrijk is het als je om elkaar en met elkaar kunt lachen.

'De Diwali Show' met Roué Verveer en Narsingh Balwantsingh, donderdag 4 november om 22.50 uur bij de NTR op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bestemming X' - Aster Nzeyimana (VTM)

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?

'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Badgast
    00:55
    Journaallus
  • 21:10
    The Consultant
    00:00
    Nachtlus
  • 21:15
    Badgast
    22:00
    Geen uitzending
  • 21:20
    Welkom Aan Boord
    06:45
    K3 Roller Disco
  • 20:50
    Bij ons op de Wallen
    00:40
    Overtreders
  • 21:30
    Will Trent
    06:00
    Qmusic
  • 21:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 21:25
    ER
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:30
    SUPER 50
    00:40
    The Golden Girls
  • 21:10
    De Rechtbank
    01:00
    De Tafel van de Week
  • 21:20
    FBI: Most Wanted
    00:05
    Doc
  • 20:35
    In Time
    00:45
    The Terminator
  • 20:35
    The Sky Is The Limit All Stars
    06:50
    The Block Australia
  • 20:30
    The Flight Attendant Murders
    06:25
    Cold Case
  • 21:21
    Z-Weekoverzicht
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:32
    Mijn tuin
    23:00
    Knuffel Pop
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:00
    Tot op de Graat
  • 21:10
    Agatha Christie's Marple
  • 20:55
    Grey's Anatomy
  • 20:25
    Maestro
    00:31
    WNL op Zondag
  • 21:25
    Bureau Buitenland
    00:35
    Nieuwsuur
  • 21:10
    Nog Eén Keer Fit
    00:20
    NOS Studio Sport Voetbal