'De Diwali Show' met Roué Verveer en Narsingh Balwantsingh op NPO 2

woensdag 3 november 2021

Kerst, Pasen, Suikerfeest, Chinees Nieuwjaar.. Diwali! Elk jaar vieren miljoenen Hindoes wereldwijd Diwali. Ook wel bekend als het 'Lichtjesfeest'. Een prachtige feestdag waarop de overwinning van het goede op het kwade wordt gevierd. Dit jaar valt die op 4 november.

NTR-presentator Narsingh Balwantsingh en cabaretier Roué Verveer slaan voor het tweede jaar de handen ineen en maken samen de uitbundige 'De Diwali Show', gebaseerd op de theatershow die al enkele weken door het land gaat. Geschikt voor jong, oud, Hindoes, atheïsten, anders gelovigen, gezinnen, stelletjes, vrienden... iedereen!  


Kom alles te weten over Diwali, luister naar prachtige verhalen, lach om grappen, geniet van mooie dans- en zangoptredens en vier al het goeds in je leven tijdens 'De Diwali Show'. Een gezellige, mooie en grappige theatershow die in een kleurrijk Bollywoodjasje is gestoken.

Met dans onder leiding van choreografe Kalpana Raghuraman, zang van Madhu Lalbahadoersingh en Lucky Singh en muziek verzorgd door De Diwali live band onder leiding van Setish Bindraban.

Narsingh Balwantsingh en Roué Verveer zijn beiden van Surinaamse afkomst. Maar waar Narsingh van Hindoestaanse afkomst is, is Roué dat niet. Maakt niet uit, Narsingh legt het Roué graag allemaal uit. In de eerste editie heeft Roué veel over de feestdag en cultuur (Hindoefilosofie) geleerd. Ook deze editie zal Roué weer nieuwe dingen leren, maar heeft hij zelf ook nog mooie verhalen te vertellen.

Voor de NTR presenteert Narsingh al jaren het programma Iedereen Verlicht, waarin hij in zijn tuk tuk op zoek gaat naar ‘verlichte’ mensen. Roué laat in zijn shows zien hoe belangrijk is het als je om elkaar en met elkaar kunt lachen.

'De Diwali Show' met Roué Verveer en Narsingh Balwantsingh, donderdag 4 november om 22.50 uur bij de NTR op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Máxima' - seizoen 2 (Videoland)

In de aanloop naar haar huwelijk merkt Máxima dat het leven aan het hof zwaarder weegt dan ze had voorzien. Haar verlangen naar zelfstandigheid botst met de strenge koninklijke regels. Terwijl de gebeurtenissen van 11 september de wereld op zijn kop zetten, groeit haar band met de schoonfamilie. Op de dag van de indrukwekkende bruiloft voelt ze echter het gemis van haar eigen familie, een gemis dat haar een traan doet laten.

'Máxima', om 21.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:15
    Sisters
    00:10
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    01:05
    Nachtlus
  • 06:15
    Ellie de olifant
    23:40
    Geen uitzending
  • 05:55
    Geen uitzending
    06:20
    Kabouter Plop
  • 02:35
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:35
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:25
    De Container Cup
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    Fire Country
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Bar Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:30
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:15
    FBI: International
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:16
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:00
    Open Vuur
    01:40
    Sarah's Sweet Table
  • 06:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:35
    Signora Volpe
  • 06:00
    Storage Wars
    02:00
    Scrubs
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:15
    Sesamstraat
    01:50
    Eva