'De Avondklokshow': 538 komt met speciale programmering tijdens avondklok

Als de avondklok er komt, past Radio 538 de programmering aan en komt met een avondvullend programma: 'De 538 Avondklokshow'. Daarmee speelt het radiostation in op het voornemen van het kabinet om een avondklok in te voeren.
Met 'De 538 Avondklokshow' wil de zender Nederland een hart onder de riem steken en het thuisblijven in de avond iets dragelijker maken. Vanaf 18.00 uur luiden Coen en Sander de avond in met een extra lange show vol verzoeknummers en vanaf 19.30 uur zorgt een wisselend duo tijdens een 4,5 uur durende uitzending voor een dagelijks variërend programma, waarin de luisteraar centraal staat.
Op maandag tot en met donderdag zijn Coen en Sander een half uur langer te horen, tot 19.30 uur. Vanaf 18.00 uur geven de dj's daarbij het muziekformat uit handen, met een speciaal 'Avondklok-rad' waarmee luisteraars het thema van de playlist bepalen. Tijdens de show maken Coen en Sander bekend welk duo vanaf 19.30 uur tot 0.00 uur te horen zal zijn. Ook in de uitzending vanaf 19.30 uur staat de luisteraar centraal. Zij kunnen volop inbellen via beeld en bepalen wat er te horen is op Radio 538 tijdens de avondklok. 'De 538 Avondklokshow' is te horen op 538 en te zien op TV 538.
Coco Hermans, Radio Director 538: 'Met 'De 538 Avondklokshow' hopen we dat de tijd voor onze luisteraars in de avond voorbij vliegt! Samen met de 538-dj's zorgen we voor extra positiviteit bij onze luisteraars tijdens de avondklok.'
Iedere vrijdagavond luidt het radiostation het weekend samen met luisteraars in. Om 18.00 uur beginnen Wietze de Jager, Chris Bergström en Klaas van der Eerden met de gezellige vrijdagavondshow Weekend Wietze. Daarna volgen de grootste dancehits in 'Global Dance Chart'.
Vanaf 23.00 uur brengen 538-dj's Bas Menting en Mart Meijer de avondklok hetzelfde door als luisteraars: thuis. En maken maar liefst 4,5 uur live radio vanuit de woonkamer van Bas Menting.
In het weekend krijgt 'De 538 Avondklokshow' een aangepaste invulling. Wanneer 'De 538 Avondklokshow' van start gaat is afhankelijk van het besluit van het kabinet dat vrijdag wordt genomen. De speciale programmering van 538 zal van kracht zijn zolang de avondklok in Nederland geldt.
Zoals het avondklokje bij 538 klinkt, klinkt het nergens.
TV 538 is te zien via vrijwel alle kabelaars (Ziggo, KPN, Caiway e.a.), op kanaal 538 en via NLZIET.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Volg de tussentijdse verkiezingen in de USA op VRT NWS via radio, televisie en online
- Floortje Dessing reist door de koraaldriehoek in 'Floortje over de Oceaan'
- ‘Familie’ viert 35ste verjaardag met nieuwe begingeneriek, ingezongen door Metejoor
- ‘De Verraders’ nadert grote finale: Bert De Kock verbannen na sluwe zet van verraders
- Dierbaren herdenken Jade Kops, Nourdin El Otmani en Marjolein van Breemen in 'Voor wie steek jij een kaarsje op?'
- Dinsdag in 'Focus': slapen als medicijn
- Nieuw seizoen van 'Who's That Girl?' op NPO 3
- Ontdek wat Disney Channel en Disney Jr. in november te bieden hebben
- Dit zijn de highlights november bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FILMBOX+ One
- Dit is TV5MONDE in november
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon'
Kijktip van de dag

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.
'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.



































