De 100 meest ontroerende funk, soul & jazz nummers in de 'Troostlijst' van Sublime

woensdag 1 februari 2023

Op donderdag 2 februari hoor je in 'De Sublime Middagshow' met Angelique & One'sy de 'Troostlijst'. In de 'Troostlijst' staan de meest ontroerende funk, soul en jazz-nummers die je raken.

Als je verdrietig bent, een dierbare verliest of je onbegrepen voelt, is muziek luisteren een van de belangrijkste manieren om je getroost te voelen. Vaak nog meer dan een knuffel of steun van een goede vriend. Dat bleek uit een promotieonderzoek van Waldie Hanser aan de Universiteit van Tilburg.


Angelique Houtveen, dj van 'De Sublime Middagshow': 'Muziek was er in de moeilijkste periodes van mijn leven. Het hield mij op de been en zorgde ervoor dat de tranen echt even mochten vloeien, dat luchtte zo op.'

Het is niet de bedoeling om alle Sublime-luisteraars aan het huilen te krijgen maar wel om even stil te staan bij de troostende werking van muziek. Twee weken lang heeft de radiozender aan luisteraars gevraagd welke nummers hen ontroeren. Daar kwamen zo veel bijzondere verhalen op binnen, dat Sublime besloten heeft om er een hele show aan te wijden. Het doel van de show is om met z’n allen stil te staan bij de kracht van muziek.

De Top 3:

Sam Cooke - A Change is Gonna Come
Whitney Houston - Your Love is My Love
Bill Withers - Lean On Me

De top 25 van de 'Troostlijst' hoor je tussen 16.00 en 19.00 uur in 'De Sublime Middagshow' met Angelique & One’sy. Deze lijst presenteren ze samen. De hele lijst met de 100 meest ontroerende nummers is vanaf donderdag te vinden op de Spotify van Sublime.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Anne de Baetzelier, Willy Sommers, Aaron Blommaert, Laura Tesoro 'Tien Om Te Zien' VTM 2025

Presentatoren Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert strijken dit jaar neer aan het indrukwekkende Silt in Middelkerke. Vanavond komen o.a. Aaron Blommaert & Zoë Livay, Stan Van Samang, MAKSIM & Babet, K3, Metejoor, Sam Gooris, Bas Serra, Berre, De Romeo's en Niels Destadsbader langs. Belle Perez sluit de avond af met een sprankelend miniconcert.

'Tien om te Zien', om 20.35 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:50
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2026
    18:18
    VRT NWS Update
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:25
    Autun, de overblijfselen van het Gallische Rome
  • 15:30
    Lu en de dolle boel minis
    15:35
    Aap, Poot, Pies
  • 15:05
    NYPD Blue
    16:10
    World's Funniest Videos
  • 15:05
    Achter gesloten deuren
    15:55
    Hell's Kitchen USA
  • 15:10
    Definitely, Maybe
    17:10
    9-1-1
  • 15:05
    Stargate SG-1
    16:00
    Xena: Warrior Princess
  • 15:30
    Matlock
    16:25
    Suits
  • 15:25
    Joe
    15:55
    Geen uitzending
  • 15:10
    Oogappels
    16:10
    Lang Leve de Liefde
  • 15:05
    Best Medicine
    16:00
    Grey's Anatomy
  • 15:15
    Pawn Stars
    16:30
    Two and a Half Men
  • 14:40
    Big Miracles
    15:35
    Property Brothers
  • 15:10
    Death of the Party
    16:05
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:24
    De tip
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:05
    Vlaamse Klassiekers
    15:50
    De Sterrenkaart
  • 15:10
    Murdoch Mysteries
    16:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 15:20
    Burn Notice
    17:00
    Below Deck
  • 13:55
    NOS Tour de France 2026
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 15:15
    Jongstof
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:20
    Wow! Een bericht uit de ruimte
    16:50
    Brugklas marathon