Davina Michelle, Emma Heesters, Ronnie Flex, Chef'Special en Douwe Bob zingen foute covers

Vrijdag begint de 'Foute 1500' en op dit moment kunnen luisteraars stemmen op hun favoriete guilty pleasures. In aanloop naar de grootste hitlijst van Qmusic zingen Davina Michelle, Emma Heesters & Ronnie Flex, Chef'Special en Douwe Bob deze week covers van hun favoriete foute hits.
Davina Michelle trapte maandagochtend af met haar verrassende versie van 'Girls Just Want To Have Fun' van Cyndi Lauper. Dinsdag is het de beurt aan Emma Heesters en Ronnie Flex, die samen 'Het Is Een Nacht' van Guus Meeuwis zingen. Woensdag volgt Douwe Bob met 'Ring Of Fire' van Johnny Cash en als klapper op de vuurpijl sluit Chef'Special donderdag de rij met foute covers af met Oya Lélé van de Vlaams-Nederlandse popsensatie K3.
Qmusic is deze hele maand 'Proud to be Fout' want juni is bij de radiozender traditiegetrouw de Foute Maand, met extra veel guilty pleasures. Hoogtepunt is het grote feest op de radio: de Foute 1500: de beste foute hits, gekozen door de luisteraars. Ook is er in juni de Foute Anthem, welke dit jaar 'Hef Je Glas' is, van Marco Borsato, Rolf Sanchez en John Ewbank. Eerder waren dat 'Atemlos Durch Die Nacht' (Helene Fischer) in 2018, 'Zij Weet Het' (Tino Martin) in 2019 en 'Banana' (Conkarah & Shaggy) in 2020.
Qmusic heeft in Nederland foute muziek op de kaart gezet, toen het na de start in 2005 met het Foute Uur begon en later de Foute Party volgde, die uitgroeide tot een jaarlijks feest met 40.000 bezoekers. Inmiddels zijn feestjes met foute muziek en bijbehorende outfits niet meer weg te denken.
'De Foute Stemweek', t/m 17 juni op Qmusic.
'De Foute 1500', 18 t/m 25 juni op Qmusic.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 16 april 2026
- Nieuwe serie 'About Face' vanaf zaterdag op TLC
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Dit zijn de artiesten van het nieuwe seizoen 'Beste Zangers'
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.
'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.



































