'Darcey & Stacey' zijn terug op TLC

vrijdag 21 januari 2022
Foto: TLC - © Discovery Benelux 2022

Na een stormachtig jaar van ruzies en romantiek, eindigde het vorige seizoen van 'Darcey & Stacey' uiteindelijk voorspoedig met het huwelijk van Stacey en de verloving van Darcey.

Maar de problemen voor de tweelingzussen zijn daarmee verre van voorbij. Stacey zou graag nog een kind krijgen met haar jongere echtgenoot Florian, maar weet niet of dat op haar 46-jarige leeftijd nog lukt. En omdat Florian vanuit zijn geloof geen voorstander is van IVF, zou dit weleens een no-go kunnen worden. Ondertussen twijfelt Darcey steeds meer aan de goede intenties van haar verloofde Georgi. Het feit dat hij nog steeds zijn huis aanhoudt in Washington DC en mysterieus doet over zijn verblijf daar, brengt Darcey op het gewaagde idee om navraag te gaan doen bij de ex van Georgi. Is hij wel de man van wie Darcey hoopt dat hij is?


Ex-vrouw Octavia doet een pittig boekje open, waardoor Darceys twijfels alleen maar toenemen. Om de spanningen een beetje weg te nemen, besluiten de zussen samen op een minivakantie te gaan naar Turkije en zichzelf te trakteren op plastische chirurgie. Kan Darcey daar ook de rust en het vertrouwen in zichzelf vinden om de juiste beslissing te nemen over haar toekomst met Georgi? Het belooft hoe dan ook weer een bewogen seizoen te worden.

'Darcey & Stacey', vanaf zaterdag 22 januari om 22.00 uur op TLC.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:15
    De Faker
    02:15
    Journaallus
  • 00:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:25
    Samson en Marie
    06:00
    Tik Tak
  • 07:25
    Jokie
    01:20
    De Branche-Expert
  • 07:15
    GPs: Behind Closed Doors
    01:20
    Geen uitzending
  • 04:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Police Interceptors
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:05
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:30
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Blood & Treasure
  • 07:25
    Botched
    02:15
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Shades of Blue
  • 04:24
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:21
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:25
    De Garde van Gert
    02:35
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 07:00
    Death in Paradise
    02:20
    Happy Valley
  • 06:55
    Grey's Anatomy
  • 07:15
    Nederland in Beweging
    02:00
    EenVandaag
  • 02:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:25
    Noddy, de detective
    02:45
    Eva