Daniel Dekker ontvangt o.a. Gerard Joling, MEAU en Paul de Leeuw voor zomerse lunches

Deze zomer smaakt de lunch nog lekkerder op NPO Radio 5! Elke vrijdag in augustus schuift tijdens 'Lunch Lekker met Daniel Dekker' een zomergast aan in de studio.
Zangeres MEAU, presentatrice en Formule 1-expert Amber Brantsen, presentator en zanger Paul de Leeuw, zangeres MELL en zanger/entertainer Gerard Joling presenteren een uur mee tijdens 'Lunch Lekker' en kiezen de muziek voor het desbetreffende uur. Verder praten ze over hun carrière en wordt er vooruitgekeken naar de plannen voor deze zomer en daarna.
Elke vrijdag in augustus schuift tijdens 'Lunch Lekker met Daniel Dekker' een zomergast aan in de studio, die een uur lang de muziek kiest.
Vrijdag 2 augustus: MEAU
Singer-songwriter MEAU brak in 2021 bij het grote publiek door met haar hit Dat Heb Jij Gedaan. Ze deed mee aan De Beste Zangers in 2023 en ze maakt prachtige Nederlandstalige levensliedjes, zoals Stukje Van Mij en Dans M'n Ogen Dicht.
Vrijdag 9 augustus: Amber Brantsen
Amber Brantsen is Viaplay-presentatrice en Formule 1-expert. Ze werkte jaren bij het NPO Radio 1 Journaal, daarna was ze te zien als presentator van het 'NOS Journaal'. Ze maakte de overstap naar Viaplay, waar ze een prominent gezicht is tijdens grote Formule 1-wedstrijden.
Vrijdag 16 augustus: MELL
Melanie Jonk, MELL, zingt en speelt gitaar in de band MELL VF. Bekende nummers van haar zijn onder meer Forever en Worth It. Ook scoorde ze een hit met haar laatste single Queen Of My Castle. De Volendamse deed in 2023 mee aan De Beste Zangers en is met haar band regelmatig te zien in het tv-programma 'Vandaag Inside'.
Vrijdag 23 augustus: Gerard Joling
De goedlachse zanger en presentator Gerard Joling gaat al veertig jaar mee in het vak. Hij deed mee aan het Eurovisie Songfestival, de Soundmixshow en scoorde hits als Love Is In Your Eyes, Ticket To The Tropics, Shangri-La en Maak Me Gek. Hij maakte met Gordon vele tv-programma's, is onderdeel van De Toppers en is als jurylid in verschillende talentenjachten te zien. Zijn laatste nummer Mexico is een echte zomerhit!
Vrijdag 30 augustus: Paul de Leeuw
Met programma's als 'De Schreeuw van de Leeuw', 'Laat de Leeuw', 'Mooi! Weer de Leeuw' en 'Lieve Paul' is Paul de Leeuw sinds de jaren 80 niet weg te denken van de Nederlandse televisie. Ook als zanger scoorde hij hits met onder meer Ik Wil Niet Dat Je Liegt, Vlieg Met Me Mee, Zonder Jou en Voorbij. Als acteur en musicalartiest vertolkte hij vele rollen en Paul stond op het podium met eigen theatershows. Voor NPO Radio 5 maakt hij de podcast 'De Leeuw Lult Verder'.
'Lunch Lekker met Daniel Dekker', elke werkdag van 12.00 tot 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 5.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Goedenavond Nederland dit seizoen om en om gepresenteerd door Welmoed Sijtsma en Sam Hagens
- Realityserie André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5
- Studio 100 en Radio 2 presenteren gloednieuwe feelgood musical vol nostalgie 'Hallo Radio 2!'
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Nu wordt het menens: 'The Voice' gaat helemaal live!
- Coaches Maarten & Dorothee ontdekken hun stoel voor de liveshows van The Voice: 'Nu voelt het voor echt'
- EO zendt 'Attenborough: Wild London' uit op 100e verjaardag van Sir David Attenborough
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': AOW-korting terecht of onterecht?
- Isabelle Beernaert zet de puntjes op de i in 'So You Think You Can Dance'
- Wining & dining met 'slechte urinestraal' en 'ammoniakgeur' in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
- Luistercijfers: Beste aprilmaand ooit voor radio van DPG Media
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
Multimedia SPOTLIGHT
-
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































