'CupCakeCup' bestaat 10 jaar!

zondag 5 december 2021

'CupCakeCup' is jarig en dat vieren we groots: met een echte fanfare, een extra feestelijke finale en speciale verjaardagsopdrachten voor de 14 bakduo's. Wanneer de kinderen de studio inlopen, zien zij een mega grote taart staan met slechts 3 kaarsen erop.

Voor de eerste opdracht van het nieuwe seizoen moeten de duo’s de resterende kaarsen maken... van cupcakes! Wie doen dit en meer, smeuïge en verrukkelijke opdrachten het beste? Dat bepalen onze chefs Rémy Duker en Robèrt van Beckhoven. De presentatie is in vertrouwde handen van Klaas van der Eerden. Welk duo wint de Gouden CupCakeCup?


Ook in dit feestelijke seizoen worden de chefs bijgestaan door een uitgebreid smakenpalet aan gasten. Zo gaan de duo’s op safari met slangenexpert Sterrin Smalbrugge, tekenen ze samen met striptekenaar Darryl Veldman een evil comic character van botercrème en bakken ze creatieve pannenkoeken met presentator Niek Roozen. Ook actrice Stephanie van Eer en boswachter Tim Hogenbosch komen langs met een speciale opdracht voor de duo’s. In de grote finale leggen we de rode loper uit voor onze twee eregasten: Soy Kroon en Nikkie de Jager. De finalisten maken een glamour jurk voor Nikkie. Dress to impress!

'CupCakeCup Selectiebattles'
De bakduo’s komen niet zomaar in de studio terecht. De zoektocht naar het beste bakduo van Nederland begint bij de 'CupCakeCup Selectiebattles'. Iedere battle strijden twee bakduo’s om een plek in de grote 'CupCakeCup' in de kerstvakantie. Thuis hebben ze hun beste cupcake ever gemaakt. In de studio testen chefs Rémy en Robèrt hun kwaliteiten met een speciale battle-opdracht.

'CupCakeCup selectiebattles', vanaf 6 december om 18.30 uur bij AVROTROS op NPO Zapp.
'CupCakeCup', vanaf 27 december om 18.15 uur bij AVROTROS op NPO Zapp.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:52
    Bernie
    01:30
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:55
    Mojo Wisseltop
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:55
    Vegesauriërs
    23:15
    The Voice van Vlaanderen
  • 03:05
    Geen uitzending
    23:50
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 06:20
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 01:35
    Geen uitzending
    01:00
    All New Traffic Cops
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:55
    Geen uitzending
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 06:45
    SkyMed
    01:15
    Wordt aangekondigd
  • 06:50
    Seal Team
    01:25
    Bar Rescue
  • 06:55
    Botched
    02:35
    Geen uitzending
  • 06:35
    Cold Case
    00:15
    The Rookie
  • 04:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:56
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:20
    Winterse Kost
  • 06:55
    Rosemary and Thyme
    01:20
    Marie Antoinette
  • 06:45
    Shipping Wars
    01:25
    First Dates Australia
  • 04:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 03:05
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 06:55
    Ziggy en de Zootram
    01:30
    Taboes