Coronacrisis stopt Bert van Leeuwen niet om ruzies op te lossen

Oude conflicten met nieuwe oplossingen? De coronacrisis weerhoudt EO-presentator Bert van Leeuwen er niet van om conflicten op te lossen. Want waar familieruzies hoog oplopen, is Bert.
Ook in dit seizoen 'Het Familiediner' is het weer de hoop dat bij het openen van de limousinedeuren, familieleden herenigd worden. Of dat dit seizoen iedere keer weer lukt, is maar de vraag.
Bij de eerste ruzie die Bert wil oplossen, wordt hij namelijk niet direct hartelijk ontvangen. Een van de vragen die de ervaren EO-presentator moet beantwoorden is hoe hij twee zussen weer herenigd krijgt. Jarenlang hebben zij al een ruzie door een verkeerd geïnterpreteerde opmerking. Het lijkt een flinke uitdaging om de zussen weer bij elkaar te krijgen.
Daarnaast doet Jari een beroep op 'Het Familiediner'. Zijn zus Gina en haar oma zien elkaar nu twee jaar niet meer. Rondom Oud & Nieuw barstte niet enkel het vuurwerk los, maar barstte ook de bom tussen oma en kleindochter.
Van Leeuwen: 'Wanneer het lukt om familieleden weer bijeen te brengen, voelt het toch raar om door de coronaregels de anderhalve meter afstand te moeten houden. Maar dat mensen elkaar na jaren weer in de ogen kijken en het gesprek met elkaar aangaan is al zo bijzonder. Steeds weer zie ik dat mensen elkaar ten diepste gewoon missen. Alleen de stap zetten is zo moeilijk, dus dan maar met mijn hulp het beslissende zetje geven. En als dat lukt is het toch het mooiste wat er is.'
Wil je zelf in gesprek met familieleden? Sinds dit jaar kan je gratis gesprekskaartjes bestellen via eo.nl/gesprek.
'Het Familiediner', vanaf maandag 18 januari om 21.35 uur bij de EO op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe docureeks 'How to be alive: Amber en Michiel' vanaf 25 juli bij Pickx+
- Menno Bentveld neemt kijkers mee langs de groene kant van Europese steden in nieuw seizoen 'Terug in het Wild'
- Oranje hesjes, onverwachte vriendschappen en een zomer vol chaos in nieuwe jeugdserie 'Taakstraf'
- Ex-'Klopjacht'-deelnemer krijgt 8 jaar cel voor schietpartij'
- Familie Meiland neemt Friese melkveehouderij over in nieuw RTL 4-programma 'Boerderij Meiland'
- 'Petrus in het Land' met Pride-special over geloof, liefde en acceptatie
- Kijk 'Belgian Party': jaarlijkse apotheose van de Nationale Feestdag met muziek en vuurwerk op Proximus Showcase
- Nieuw seizoen van 'Woeste Grond' van start
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Wellnessmoment tussen Jelle en Sara krijgt onverwachte wending in 'B&B Zoekt Lief': 'Dat is eigenlijk mijn ex'
- Qmusic-dj’s Tom & Bram schudden de Nederlandse zomer op met 'Shake Up Your Day'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Tilburg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Maarten & Dorothee zijn terug met een nieuw seizoen van 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over…'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video
Kijktip van de dag

Presentatoren Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert strijken dit jaar neer aan het indrukwekkende Silt in Middelkerke. Vanavond komen o.a. Aaron Blommaert & Zoë Livay, Stan Van Samang, MAKSIM & Babet, K3, Metejoor, Sam Gooris, Bas Serra, Berre, De Romeo's en Niels Destadsbader langs. Belle Perez sluit de avond af met een sprankelend miniconcert.
'Tien om te Zien', om 20.35 uur bij VTM.



































