Corona special van 'Van Vader naar Moeder'

vrijdag 1 mei 2020

Hoe is het om in coronatijd kind van gescheiden ouders te zijn? Voorheen pakten deze kinderen steeds hun koffer in en reisden tussen 2 huizen, maar mag dat nu nog steeds?

In een speciale reeks van het NTR-kinderprogramma 'Van Vader naar Moeder' bezoekt presentatrice Tatum Dagelet enkele kinderen uit eerdere seizoenen en praat met ze over hoe het met hen gaat in deze bijzondere tijd.


In het nieuws wordt veelal gesproken over de coronacrisis en hoe volwassenen dit overleven, maar hoe gaat het met de kinderen? Hoe is het om kind te zijn in deze periode?

In de vier afleveringen van deze speciale editie gaat Tatum terug naar een aantal kinderen uit eerdere seizoenen. Ze praat met de kinderen over de consequenties die de coronacrisis voor hen heeft. Ze kunnen niet naar school. Mogen ze hun vrienden nog zien? En belangrijker nog kunnen ze beide ouders nog bezoeken? Sommige kinderen verblijven nu in één huis en hebben hun andere ouder al een tijd niet meer gezien. Hoe gaan de kinderen daar mee om?

Over 'Van Vader naar Moeder'
'Van Vader naar Moeder' is gemaakt naar een idee van Tatum zelf en wordt geproduceerd door Skyhigh TV voor de NTR. Als kind van gescheiden ouders weet Tatum wat voor impact een scheiding kan hebben op een kind. Met het programma wil ze dit onderwerp meer bespreekbaar maken door de kinderen zelf aan het woord te laten.

Seizoen 1 van 'Van Vader naar Moeder' was genomineerd voor een Rose d’Or in de categorie Children and Youth.

'Van Vader Naar Moeder', zaterdag 2, zondag 3, zaterdag 9 en zondag 10 mei om 17.50 uur op NPO Zapp.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:25
    De Faker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 07:25
    Samson en Marie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:10
    Hallo K3
    01:00
    Geen uitzending
  • 07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
    00:25
    Criminele Ondervragingen
  • 06:00
    Qmusic
    00:15
    S.W.A.T.
  • 07:00
    Willy
    00:55
    60 Days In
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    00:45
    Zorro
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:20
    De Tafel van de Week
  • 07:20
    Friends
    01:00
    Doc
  • 07:05
    Brooklyn Nine-Nine
    02:45
    Geen uitzending
  • 07:15
    Sarah's Sweet Table
  • 07:05
    Cold Justice
    01:00
    C.S.I. New York
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:22
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Bon Appetit
    01:10
    Chris Cooks Cymru
  • 07:05
    Death in Paradise
    01:30
    DCI Banks
  • 07:20
    Storage Wars
    01:40
    Hot Yachts
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 07:20
    Noord-Zuid-Oost-West
    01:25
    Buitenhof
  • 07:26
    Kindertijd
    01:05
    NOS Studio Sport Voetbal