Corona special van 'Van Vader naar Moeder'

vrijdag 1 mei 2020

Hoe is het om in coronatijd kind van gescheiden ouders te zijn? Voorheen pakten deze kinderen steeds hun koffer in en reisden tussen 2 huizen, maar mag dat nu nog steeds?

In een speciale reeks van het NTR-kinderprogramma 'Van Vader naar Moeder' bezoekt presentatrice Tatum Dagelet enkele kinderen uit eerdere seizoenen en praat met ze over hoe het met hen gaat in deze bijzondere tijd.


In het nieuws wordt veelal gesproken over de coronacrisis en hoe volwassenen dit overleven, maar hoe gaat het met de kinderen? Hoe is het om kind te zijn in deze periode?

In de vier afleveringen van deze speciale editie gaat Tatum terug naar een aantal kinderen uit eerdere seizoenen. Ze praat met de kinderen over de consequenties die de coronacrisis voor hen heeft. Ze kunnen niet naar school. Mogen ze hun vrienden nog zien? En belangrijker nog kunnen ze beide ouders nog bezoeken? Sommige kinderen verblijven nu in één huis en hebben hun andere ouder al een tijd niet meer gezien. Hoe gaan de kinderen daar mee om?

Over 'Van Vader naar Moeder'
'Van Vader naar Moeder' is gemaakt naar een idee van Tatum zelf en wordt geproduceerd door Skyhigh TV voor de NTR. Als kind van gescheiden ouders weet Tatum wat voor impact een scheiding kan hebben op een kind. Met het programma wil ze dit onderwerp meer bespreekbaar maken door de kinderen zelf aan het woord te laten.

Seizoen 1 van 'Van Vader naar Moeder' was genomineerd voor een Rose d’Or in de categorie Children and Youth.

'Van Vader Naar Moeder', zaterdag 2, zondag 3, zaterdag 9 en zondag 10 mei om 17.50 uur op NPO Zapp.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Restaurant Misverstand' (VRT 1)

Vandaag draaien we een proefdag in het restaurant. Om zachtjes te starten, zijn de familieleden van de medewerkers de eerste gasten. Voor zowel keuken- als zaalpersoneel is het spannend om voor het eerst in het restaurant te werken. Danny kan al meteen zijn beenhouwershart ophalen. Na de werkdag kunnen de medewerkers samen ontspannen en genieten in de vakantiehuisjes.

'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:00
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:15
    Gooische Vrouwen
  • 02:05
    Geen uitzending
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 01:35
    Geen uitzending
    23:00
    The Game
  • 01:30
    Geen uitzending
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:20
    Suits
  • 01:35
    Geen uitzending
    01:20
    The Golden Girls
  • 01:20
    De Tafel van Gert
    03:05
    Geen uitzending
  • 01:45
    FBI
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 02:25
    Fear Factor USA.
    02:25
    The First 48
  • 02:15
    Geen uitzending
    01:30
    Botched
  • 02:10
    Geen uitzending
    01:10
    Big Sky
  • 00:46
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:20
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:05
    De Garde van Gert
    01:15
    Winterse Kost
  • 02:20
    Agatha Raisin
    01:25
    Marie Antoinette
  • 02:00
    Grey's Anatomy
  • 02:25
    EenVandaag
    01:10
    NOS Journaal Laat
  • 01:20
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 01:35
    Eva
    01:20
    Louis Theroux: Behind Bars