Coen & Sander zijn terug van vakantie en trappen op JOE het nieuwe radioseizoen meteen goed af!

JOE-luisteraars kunnen ook in de zomer opstaan met Coen Swijnenberg & Sander Lantinga. Na een korte vakantie zijn de heren terug met de 'Coen & Sander Show' in de ochtend. De mannen delen vanaf vandaag weer hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste actualiteiten met nieuwslezeres Merel Westrik en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s.
Het duo trapt het nieuwe radioseizoen meteen goed af, door zich voor te bereiden op een bijzonder verantwoordelijk avontuur. Van maandag 12 augustus tot en met vrijdag 23 augustus stellen de heren namelijk één week lang hun huis ter beschikking voor een dier van een luisteraar. Welke huisdieren een tijdelijk nieuw onderkomen krijgen, is deze week te horen tijdens de 'Coen & Sander Show' op JOE.
Coen & Sander passen op dieren van een ander
Coen & Sander weten van de start van de dag een feest te maken, maar zijn zij net zo goed in het verzorgen van dieren? De twee teckels van Coen en de poes van Sander ogen zeer tevreden met hun baasjes, waardoor de heren het aandurven om ook op dieren van luisteraars te passen. Aangezien dierenpensions tijdens de zomervakantie vaak vol zitten, zijn daar Coen & Sander met dé oplossing. Van maandag 12 augustus tot en met vrijdag 23 augustus stellen de mannen één week lang hun huis ter beschikking voor een huisdier van een luisteraar, zodat zij kunnen genieten van een zorgeloze vakantie.
Op de oproep enkele weken geleden, kwamen veel reacties binnen. Van katten en honden, tot vogelspinnen en slangen. Inmiddels hebben Coen en Sander voor elkaar een top 3 samengesteld. Zijn het de 6.000 bijen van luisteraar Pim, de grasparkiet van Ronald of de goudvis van Noah waar Coen een week lang op mag passen? De top 3 voor Sander bestaat uit de hamster van luisteraar Michelle, de drie loopeenden van Leonie en de konijnen van Gerben. Welke dieren een tijdelijk onderkomen krijgen bij de radio-dj's, is deze week te horen tijdens de 'Coen & Sander Show' op JOE. Luisteraars kunnen de actie volgen met updates op de radio en via de social media kanalen van Coen & Sander en JOE.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE'
Kijktip van de dag

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.
'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.



































