Coen & Sander zijn terug van vakantie en trappen op JOE het nieuwe radioseizoen meteen goed af!

JOE-luisteraars kunnen ook in de zomer opstaan met Coen Swijnenberg & Sander Lantinga. Na een korte vakantie zijn de heren terug met de 'Coen & Sander Show' in de ochtend. De mannen delen vanaf vandaag weer hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste actualiteiten met nieuwslezeres Merel Westrik en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s.
Het duo trapt het nieuwe radioseizoen meteen goed af, door zich voor te bereiden op een bijzonder verantwoordelijk avontuur. Van maandag 12 augustus tot en met vrijdag 23 augustus stellen de heren namelijk één week lang hun huis ter beschikking voor een dier van een luisteraar. Welke huisdieren een tijdelijk nieuw onderkomen krijgen, is deze week te horen tijdens de 'Coen & Sander Show' op JOE.
Coen & Sander passen op dieren van een ander
Coen & Sander weten van de start van de dag een feest te maken, maar zijn zij net zo goed in het verzorgen van dieren? De twee teckels van Coen en de poes van Sander ogen zeer tevreden met hun baasjes, waardoor de heren het aandurven om ook op dieren van luisteraars te passen. Aangezien dierenpensions tijdens de zomervakantie vaak vol zitten, zijn daar Coen & Sander met dé oplossing. Van maandag 12 augustus tot en met vrijdag 23 augustus stellen de mannen één week lang hun huis ter beschikking voor een huisdier van een luisteraar, zodat zij kunnen genieten van een zorgeloze vakantie.
Op de oproep enkele weken geleden, kwamen veel reacties binnen. Van katten en honden, tot vogelspinnen en slangen. Inmiddels hebben Coen en Sander voor elkaar een top 3 samengesteld. Zijn het de 6.000 bijen van luisteraar Pim, de grasparkiet van Ronald of de goudvis van Noah waar Coen een week lang op mag passen? De top 3 voor Sander bestaat uit de hamster van luisteraar Michelle, de drie loopeenden van Leonie en de konijnen van Gerben. Welke dieren een tijdelijk onderkomen krijgen bij de radio-dj's, is deze week te horen tijdens de 'Coen & Sander Show' op JOE. Luisteraars kunnen de actie volgen met updates op de radio en via de social media kanalen van Coen & Sander en JOE.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.
'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.



































