Coen & Sander zijn terug van vakantie en trappen op JOE het nieuwe radioseizoen meteen goed af!

JOE-luisteraars kunnen ook in de zomer opstaan met Coen Swijnenberg & Sander Lantinga. Na een korte vakantie zijn de heren terug met de 'Coen & Sander Show' in de ochtend. De mannen delen vanaf vandaag weer hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste actualiteiten met nieuwslezeres Merel Westrik en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s.
Het duo trapt het nieuwe radioseizoen meteen goed af, door zich voor te bereiden op een bijzonder verantwoordelijk avontuur. Van maandag 12 augustus tot en met vrijdag 23 augustus stellen de heren namelijk één week lang hun huis ter beschikking voor een dier van een luisteraar. Welke huisdieren een tijdelijk nieuw onderkomen krijgen, is deze week te horen tijdens de 'Coen & Sander Show' op JOE.
Coen & Sander passen op dieren van een ander
Coen & Sander weten van de start van de dag een feest te maken, maar zijn zij net zo goed in het verzorgen van dieren? De twee teckels van Coen en de poes van Sander ogen zeer tevreden met hun baasjes, waardoor de heren het aandurven om ook op dieren van luisteraars te passen. Aangezien dierenpensions tijdens de zomervakantie vaak vol zitten, zijn daar Coen & Sander met dé oplossing. Van maandag 12 augustus tot en met vrijdag 23 augustus stellen de mannen één week lang hun huis ter beschikking voor een huisdier van een luisteraar, zodat zij kunnen genieten van een zorgeloze vakantie.
Op de oproep enkele weken geleden, kwamen veel reacties binnen. Van katten en honden, tot vogelspinnen en slangen. Inmiddels hebben Coen en Sander voor elkaar een top 3 samengesteld. Zijn het de 6.000 bijen van luisteraar Pim, de grasparkiet van Ronald of de goudvis van Noah waar Coen een week lang op mag passen? De top 3 voor Sander bestaat uit de hamster van luisteraar Michelle, de drie loopeenden van Leonie en de konijnen van Gerben. Welke dieren een tijdelijk onderkomen krijgen bij de radio-dj's, is deze week te horen tijdens de 'Coen & Sander Show' op JOE. Luisteraars kunnen de actie volgen met updates op de radio en via de social media kanalen van Coen & Sander en JOE.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Nieuwe KRO-NCRV-serie 'De Verloskundigen' volgt geboortezorg van dichtbij
- Kijk de aangrijpende serie 'One Day In My Body' op TLC
- Dit staat in juli op het menu van National Geographic
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































