Coen & Sander starten maandag met de ochtendshow op JOE

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben vanmorgen bekendgemaakt dat zij op maandag 6 mei van start gaan met hun ochtendshow bij JOE. 18 jaar lang loodste het radioduo luisteraars door de avondspits en binnenkort kan iedereen elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur met ze opstaan.
Vandaag werd ook bekend dat presentatrice Merel Westrik het nieuws gaat lezen in 'De Coen & Sander Show'. JOE, de zender met tijdloze en herkenbare muziek uit de 70s, 80s en 90s, is in september op een landelijke frequentie van start gegaan. Inmiddels is JOE de zesde zender van Nederland.
Zendermanager Iwan Reuvekamp laat weten: 'JOE staat voor een vertrouwd, herkenbaar, verrassend, maar vooral ook volwassen geluid. Dat is precies wat luisteraars van 'De Coen & Sander Show' bij JOE mogen verwachten. Opstaan met een lach en de dag positief en goed geïnformeerd van start gaan.'
Coen Swijnenberg: 'Ik kijk er enorm naar uit om weer dagelijks 'De Coen & Sander Show' te gaan maken. Na 18 jaar samen met de luisteraar de werkdag af te sluiten, gaan we nu voor het eerst met ze opstaan. En dat op JOE: het relatief nieuwe radiostation, waar ik met veel plezier aan mee bouw.'
Sander Lantinga: 'Ik heb vooral heel veel zin om weer samen met Coen dagelijks radio te maken. Onze carrière leest als een groot jongensboek waar we een veelbelovend hoofdstuk aan toe mogen voegen.'
Merel Westrik nieuwslezeres 'Coen & Sander Show'
JOE-luisteraars kunnen vanaf maandag 6 mei elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur opstaan met Coen & Sander. Coen en Sander op JOE betekent dat je de dag begint met een lach. De mannen delen hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die luisteraars elke ochtend bijpraat over het laatste nieuws.
Merel Westrik: 'Terug naar een oude liefde! Nieuwslezen. Maar dan wel op een, voor mij, nieuw medium. Radio. Daar ben ik onwijs nieuwsgierig naar. Ik kan niet wachten tot het maandag is!'
'Best of JOE Top 500'
Vanaf aankomende vrijdag zendt JOE 'De Best of JOE Top 500' uit. Deze door de luisteraar samengestelde lijst met het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s, telt af naar de start van de Coen & Sander Show. Luisteraars kunnen tot vanavond 19.00 uur hun favoriete nummers doorgeven via de JOE-app.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe directie Media bij de NPO
- Sea, sex, sun en totale chaos: 'All In' start met dubbele aflevering
- Kijkcijfers: donderdag 19 februari 2026
- 'De kinderen van de Jodenboerderij': tweeluik in 'Andere Tijden'
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Dotan is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice van Vlaanderen'
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
- Luistercijfers! Lichte groei voor TOP
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































