Coen & Sander starten maandag met de ochtendshow op JOE

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben vanmorgen bekendgemaakt dat zij op maandag 6 mei van start gaan met hun ochtendshow bij JOE. 18 jaar lang loodste het radioduo luisteraars door de avondspits en binnenkort kan iedereen elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur met ze opstaan.
Vandaag werd ook bekend dat presentatrice Merel Westrik het nieuws gaat lezen in 'De Coen & Sander Show'. JOE, de zender met tijdloze en herkenbare muziek uit de 70s, 80s en 90s, is in september op een landelijke frequentie van start gegaan. Inmiddels is JOE de zesde zender van Nederland.
Zendermanager Iwan Reuvekamp laat weten: 'JOE staat voor een vertrouwd, herkenbaar, verrassend, maar vooral ook volwassen geluid. Dat is precies wat luisteraars van 'De Coen & Sander Show' bij JOE mogen verwachten. Opstaan met een lach en de dag positief en goed geïnformeerd van start gaan.'
Coen Swijnenberg: 'Ik kijk er enorm naar uit om weer dagelijks 'De Coen & Sander Show' te gaan maken. Na 18 jaar samen met de luisteraar de werkdag af te sluiten, gaan we nu voor het eerst met ze opstaan. En dat op JOE: het relatief nieuwe radiostation, waar ik met veel plezier aan mee bouw.'
Sander Lantinga: 'Ik heb vooral heel veel zin om weer samen met Coen dagelijks radio te maken. Onze carrière leest als een groot jongensboek waar we een veelbelovend hoofdstuk aan toe mogen voegen.'
Merel Westrik nieuwslezeres 'Coen & Sander Show'
JOE-luisteraars kunnen vanaf maandag 6 mei elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur opstaan met Coen & Sander. Coen en Sander op JOE betekent dat je de dag begint met een lach. De mannen delen hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die luisteraars elke ochtend bijpraat over het laatste nieuws.
Merel Westrik: 'Terug naar een oude liefde! Nieuwslezen. Maar dan wel op een, voor mij, nieuw medium. Radio. Daar ben ik onwijs nieuwsgierig naar. Ik kan niet wachten tot het maandag is!'
'Best of JOE Top 500'
Vanaf aankomende vrijdag zendt JOE 'De Best of JOE Top 500' uit. Deze door de luisteraar samengestelde lijst met het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s, telt af naar de start van de Coen & Sander Show. Luisteraars kunnen tot vanavond 19.00 uur hun favoriete nummers doorgeven via de JOE-app.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Grote hits, fanatieke BN'ers en één vraag die iedereen bezighoudt in 'Hitster': wanneer kwam deze hit uit?
- FOX komt met nieuwe teaserbeelden van 'Baywatch'-reboot
- 'BASTA' grote winnaar bij Gouden Kalveren
- Nieuwe serie 'Ghosts Off Grid' vanaf zondag bij Discovery
- 'Het Familiediner' stopt na ruim 25 jaar
- 'Dat is een verschrikkelijke fout': Thais restaurant serveert géén rijst in 'Mijn Restaurant'
- Dit zijn de highlights van de Disney Channels in oktober
- 'Vroege Vogels' bezoekt de Strabrechtse Heide
- 'Ivo op Zondag' is terug met nieuw seizoen
- 'Dit is waarvoor we het doen!': zingende kok blaast de jury omver in 'Got Talent'
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
Multimedia SPOTLIGHT
-
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
Kijktip van de dag

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.
'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.



































