Coen & Sander starten maandag met de ochtendshow op JOE

woensdag 1 mei 2024
Foto: JOE/DPG Media - © Nick van Ormondt 2024

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben vanmorgen bekendgemaakt dat zij op maandag 6 mei van start gaan met hun ochtendshow bij JOE. 18 jaar lang loodste het radioduo luisteraars door de avondspits en binnenkort kan iedereen elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur met ze opstaan.

Vandaag werd ook bekend dat presentatrice Merel Westrik het nieuws gaat lezen in 'De Coen & Sander Show'. JOE, de zender met tijdloze en herkenbare muziek uit de 70s, 80s en 90s, is in september op een landelijke frequentie van start gegaan. Inmiddels is JOE de zesde zender van Nederland.


Zendermanager Iwan Reuvekamp laat weten: 'JOE staat voor een vertrouwd, herkenbaar, verrassend, maar vooral ook volwassen geluid. Dat is precies wat luisteraars van 'De Coen & Sander Show' bij JOE mogen verwachten. Opstaan met een lach en de dag positief en goed geïnformeerd van start gaan.'

Coen Swijnenberg: 'Ik kijk er enorm naar uit om weer dagelijks 'De Coen & Sander Show' te gaan maken. Na 18 jaar samen met de luisteraar de werkdag af te sluiten, gaan we nu voor het eerst met ze opstaan. En dat op JOE: het relatief nieuwe radiostation, waar ik met veel plezier aan mee bouw.'

Sander Lantinga: 'Ik heb vooral heel veel zin om weer samen met Coen dagelijks radio te maken. Onze carrière leest als een groot jongensboek waar we een veelbelovend hoofdstuk aan toe mogen voegen.'


Merel Westrik nieuwslezeres 'Coen & Sander Show'
JOE-luisteraars kunnen vanaf maandag 6 mei elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur opstaan met Coen & Sander. Coen en Sander op JOE betekent dat je de dag begint met een lach. De mannen delen hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die luisteraars elke ochtend bijpraat over het laatste nieuws.

Merel Westrik: 'Terug naar een oude liefde! Nieuwslezen. Maar dan wel op een, voor mij, nieuw medium. Radio. Daar ben ik onwijs nieuwsgierig naar. Ik kan niet wachten tot het maandag is!'

'Best of JOE Top 500'
Vanaf aankomende vrijdag zendt JOE 'De Best of JOE Top 500' uit. Deze door de luisteraar samengestelde lijst met het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s, telt af naar de start van de Coen & Sander Show. Luisteraars kunnen tot vanavond 19.00 uur hun favoriete nummers doorgeven via de JOE-app.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo AVROTROS logo

Nederlandse dramafilm. Op missie in Afghanistan leidt Marco Kroon zijn manschappen op heldhaftige wijze door vuurgevechten. Hij ontvangt daarvoor de hoogste onderscheiding die Nederland kent: de militaire Willems-Orde. In de jaren erna raakt Kroon echter in opspraak. Tegelijk worstelt de militair met trauma’s die hij zelfs met zijn liefde Mirjam niet kan delen en in de media en op straat heeft iedereen een mening over hem. Kroon belandt in een emotionele rollercoaster. Wanneer hij zijn gelijk probeert te bewijzen, staat hij misschien wel voor zijn moeilijkste missie ooit.

'De Vuurlinie', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    My Garden of a Thousand Bees
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:05
    The Tony Blair Story
    19:00
    Human
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Athleticus Aquatic Games
  • 18:15
    De kotmadam
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:25
    De Planckaerts
    19:00
    Home and Away
  • 18:30
    Superstore
    19:00
    The Simpsons
  • 18:40
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Experiment
  • 18:25
    ER
    19:10
    Chicago Fire
  • 18:35
    Bompa
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:25
    Blind Gekocht
    19:30
    De Verhulstjes
  • 17:55
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 18:40
    Storage Wars
    19:40
    Highway Thru Hell
  • 18:15
    Sort Your Life Out
    19:30
    The Block Australia
  • 18:35
    Murdered at First Sight
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:38
    De perfecte badkamer
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:15
    Urban Barbecue
    18:45
    De Wereldkeuken
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:05
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    NOS De Avondetappe
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:20
    Waku Waku
    18:45
    Het Klokhuis