Coen & Sander starten maandag met de ochtendshow op JOE

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben vanmorgen bekendgemaakt dat zij op maandag 6 mei van start gaan met hun ochtendshow bij JOE. 18 jaar lang loodste het radioduo luisteraars door de avondspits en binnenkort kan iedereen elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur met ze opstaan.
Vandaag werd ook bekend dat presentatrice Merel Westrik het nieuws gaat lezen in 'De Coen & Sander Show'. JOE, de zender met tijdloze en herkenbare muziek uit de 70s, 80s en 90s, is in september op een landelijke frequentie van start gegaan. Inmiddels is JOE de zesde zender van Nederland.
Zendermanager Iwan Reuvekamp laat weten: 'JOE staat voor een vertrouwd, herkenbaar, verrassend, maar vooral ook volwassen geluid. Dat is precies wat luisteraars van 'De Coen & Sander Show' bij JOE mogen verwachten. Opstaan met een lach en de dag positief en goed geïnformeerd van start gaan.'
Coen Swijnenberg: 'Ik kijk er enorm naar uit om weer dagelijks 'De Coen & Sander Show' te gaan maken. Na 18 jaar samen met de luisteraar de werkdag af te sluiten, gaan we nu voor het eerst met ze opstaan. En dat op JOE: het relatief nieuwe radiostation, waar ik met veel plezier aan mee bouw.'
Sander Lantinga: 'Ik heb vooral heel veel zin om weer samen met Coen dagelijks radio te maken. Onze carrière leest als een groot jongensboek waar we een veelbelovend hoofdstuk aan toe mogen voegen.'
Merel Westrik nieuwslezeres 'Coen & Sander Show'
JOE-luisteraars kunnen vanaf maandag 6 mei elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur opstaan met Coen & Sander. Coen en Sander op JOE betekent dat je de dag begint met een lach. De mannen delen hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die luisteraars elke ochtend bijpraat over het laatste nieuws.
Merel Westrik: 'Terug naar een oude liefde! Nieuwslezen. Maar dan wel op een, voor mij, nieuw medium. Radio. Daar ben ik onwijs nieuwsgierig naar. Ik kan niet wachten tot het maandag is!'
'Best of JOE Top 500'
Vanaf aankomende vrijdag zendt JOE 'De Best of JOE Top 500' uit. Deze door de luisteraar samengestelde lijst met het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s, telt af naar de start van de Coen & Sander Show. Luisteraars kunnen tot vanavond 19.00 uur hun favoriete nummers doorgeven via de JOE-app.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe NTR-serie over de rol van wetenschap in tijden van oorlog
- Ruben Van Gucht smokkelde uurwerk mee in 'De Verraders': extra pijnlijk na rel met Staf Coppens
- Kürt Rogiers compleet overdonderd in 'De Verraders': 'What the fuck?'
- Nieuwe spelshow Art Rooijakkers kent pijnlijke start
- 'Sing With Me' in november op SBS6
- Documentaire over Eva Cassidy in 'Het Uur van de Wolf'
- Niet-sixteen-fuif voor johnny’s en marina’s en onveiligheidsgevoel bij jongeren in 'Bockie Gaat Naar School'
- Dit zijn maandag de onderwerpen in 'Radar'
- 'Dwars door de Pyreneeën' maandag in het spoor van pelgrims en speleologen
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug!
Kijktip van de dag

De zestienjarige Ellen worstelt met zichzelf en loopt weg van huis, vastbesloten om te verdwijnen. Haar ouders blijven wanhopig achter. De Cel Vermiste Personen start een zware zoektocht: hoe vind je iemand die niet gevonden wil worden?
'Goens docu: Cel Vermiste Personen
', om 22.05 uur op VTM.



































