Coen & Sander starten maandag met de ochtendshow op JOE

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben vanmorgen bekendgemaakt dat zij op maandag 6 mei van start gaan met hun ochtendshow bij JOE. 18 jaar lang loodste het radioduo luisteraars door de avondspits en binnenkort kan iedereen elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur met ze opstaan.
Vandaag werd ook bekend dat presentatrice Merel Westrik het nieuws gaat lezen in 'De Coen & Sander Show'. JOE, de zender met tijdloze en herkenbare muziek uit de 70s, 80s en 90s, is in september op een landelijke frequentie van start gegaan. Inmiddels is JOE de zesde zender van Nederland.
Zendermanager Iwan Reuvekamp laat weten: 'JOE staat voor een vertrouwd, herkenbaar, verrassend, maar vooral ook volwassen geluid. Dat is precies wat luisteraars van 'De Coen & Sander Show' bij JOE mogen verwachten. Opstaan met een lach en de dag positief en goed geïnformeerd van start gaan.'
Coen Swijnenberg: 'Ik kijk er enorm naar uit om weer dagelijks 'De Coen & Sander Show' te gaan maken. Na 18 jaar samen met de luisteraar de werkdag af te sluiten, gaan we nu voor het eerst met ze opstaan. En dat op JOE: het relatief nieuwe radiostation, waar ik met veel plezier aan mee bouw.'
Sander Lantinga: 'Ik heb vooral heel veel zin om weer samen met Coen dagelijks radio te maken. Onze carrière leest als een groot jongensboek waar we een veelbelovend hoofdstuk aan toe mogen voegen.'
Merel Westrik nieuwslezeres 'Coen & Sander Show'
JOE-luisteraars kunnen vanaf maandag 6 mei elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur opstaan met Coen & Sander. Coen en Sander op JOE betekent dat je de dag begint met een lach. De mannen delen hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die luisteraars elke ochtend bijpraat over het laatste nieuws.
Merel Westrik: 'Terug naar een oude liefde! Nieuwslezen. Maar dan wel op een, voor mij, nieuw medium. Radio. Daar ben ik onwijs nieuwsgierig naar. Ik kan niet wachten tot het maandag is!'
'Best of JOE Top 500'
Vanaf aankomende vrijdag zendt JOE 'De Best of JOE Top 500' uit. Deze door de luisteraar samengestelde lijst met het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s, telt af naar de start van de Coen & Sander Show. Luisteraars kunnen tot vanavond 19.00 uur hun favoriete nummers doorgeven via de JOE-app.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Telenet breidt entertainmentaanbod uit met HBO Max
- Deze vijf duo's gaan de culinaire strijd aan in 'Mijn Restaurant'
- 216 projecten rond een warme thuis voor iedereen: De Warmste Week van VRT roept op tot actie
- Deze 37 bekende Vlamingen wagen hun kans in 'De Slimste Mens ter Wereld': ontdek de opvallende kandidaten
- Fatma belicht de complexe realiteit rond anoniem bevallen in 'Sous X'
- Farzad getuigt over discriminatie in 'Kotmadam Sergeant': 'Het maakt me boos en verdrietig'
- Wetenschappers onderzoeken verspreiding westnijlvirus in 'Focus'
- Baanbrekende techniek, mysteries en georganiseerde misdaad in oktober op The HISTORY Channel
- Van fatale nachten tot beruchte moordzaken: oktober op Crime+Investigation
- Dit zie je in oktober op CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FILMBOX+ One
- Kom naar de feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek in Brugge
- Giel Beelen keert terug in vaste programmering Radio Veronica
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap
Kijktip van de dag

Bockies laatste dag op school is aangebroken. Hij neemt uitgebreid afscheid van zijn nieuwe vrienden. Ondertussen brengt hij nog een emotionele muzikale ode aan zijn mama en krijgt hij zijn rapport.
'Bockie Gaat Naar School', om 21.15 uur op Play.



































