Coen & Sander starten maandag met de ochtendshow op JOE

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben vanmorgen bekendgemaakt dat zij op maandag 6 mei van start gaan met hun ochtendshow bij JOE. 18 jaar lang loodste het radioduo luisteraars door de avondspits en binnenkort kan iedereen elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur met ze opstaan.
Vandaag werd ook bekend dat presentatrice Merel Westrik het nieuws gaat lezen in 'De Coen & Sander Show'. JOE, de zender met tijdloze en herkenbare muziek uit de 70s, 80s en 90s, is in september op een landelijke frequentie van start gegaan. Inmiddels is JOE de zesde zender van Nederland.
Zendermanager Iwan Reuvekamp laat weten: 'JOE staat voor een vertrouwd, herkenbaar, verrassend, maar vooral ook volwassen geluid. Dat is precies wat luisteraars van 'De Coen & Sander Show' bij JOE mogen verwachten. Opstaan met een lach en de dag positief en goed geïnformeerd van start gaan.'
Coen Swijnenberg: 'Ik kijk er enorm naar uit om weer dagelijks 'De Coen & Sander Show' te gaan maken. Na 18 jaar samen met de luisteraar de werkdag af te sluiten, gaan we nu voor het eerst met ze opstaan. En dat op JOE: het relatief nieuwe radiostation, waar ik met veel plezier aan mee bouw.'
Sander Lantinga: 'Ik heb vooral heel veel zin om weer samen met Coen dagelijks radio te maken. Onze carrière leest als een groot jongensboek waar we een veelbelovend hoofdstuk aan toe mogen voegen.'
Merel Westrik nieuwslezeres 'Coen & Sander Show'
JOE-luisteraars kunnen vanaf maandag 6 mei elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur opstaan met Coen & Sander. Coen en Sander op JOE betekent dat je de dag begint met een lach. De mannen delen hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die luisteraars elke ochtend bijpraat over het laatste nieuws.
Merel Westrik: 'Terug naar een oude liefde! Nieuwslezen. Maar dan wel op een, voor mij, nieuw medium. Radio. Daar ben ik onwijs nieuwsgierig naar. Ik kan niet wachten tot het maandag is!'
'Best of JOE Top 500'
Vanaf aankomende vrijdag zendt JOE 'De Best of JOE Top 500' uit. Deze door de luisteraar samengestelde lijst met het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s, telt af naar de start van de Coen & Sander Show. Luisteraars kunnen tot vanavond 19.00 uur hun favoriete nummers doorgeven via de JOE-app.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- '90 Day Fiancé: The Other Way' terug op TLC
- Kijkcijfers: woensdag 21 oktober 2026
- 'Kamp Fly': Acht jongeren op avontuur met Tom Waes en Fly
- ‘Blind Getrouwd’: Mattias en Marjan hakken de knoop door en verrassen met liefdesverklaring
- Laatste seizoen van 'Flikken Rotterdam' start vrijdag
- Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant': 'Ik heb hier geen zin in, ga weg!'
- 'Meldpunt Actueel' over migrantenouderen die noodzakelijke zorg mislopen
- Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar in 'De Verraders'
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Hap, slik… en dan? 'Het Klokhuis' volgt de reis van een Broodje Gezond
- Radio 2 Eregalerij viert Bart Peeters en Dana Winner met feestelijke, muzikale avond
- NPO Klassiek en NPO Start presenteren 'De Gamemuziek Top 50'
- Ga met Radio Veronica mee op Het Nationale Vriendenweekend
- Bart (34) uit Apeldoorn kraakt Het Geluid van Qmusic en wint 36.000 euro
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
Multimedia SPOTLIGHT
-
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum
Kijktip van de dag

De eerste tien halvefinalisten betreden het podium met een gloednieuwe act. De jury, met Karen Damen, James Cooke, Dan Karaty, Soundos El Ahmadi en Marc-Marie Huijbregts, kiest vijf acts die doorstoten naar de finale.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.




































