Coen & Sander op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland

maandag 17 maart 2025
Foto: JOE - © DPG Media 2025

In 'De Coen & Sander Show' zijn radio-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland. Tijdens het NK Nutteloze Talenten kunnen JOE-luisteraars zich opgeven als deelnemer, want een nutteloos talent heeft iedereen.

Van maandag 17 tot en met vrijdag 21 maart worden er elke dag in 'De Coen & Sander Show' op JOE kandidaten gepresenteerd met opmerkelijke, maar volstrekt nutteloze talenten. Tijdens deze zoektocht worden Coen en Sander bijgestaan door oud-juryleden Henk-Jan Smits (Idols/X Factor) en Stacey Rookhuizen (X Factor), die voor deze gelegenheid weer even in hun oude rol kropen om de talenten te beoordelen. Van schrijven in spiegelbeeld, tot een bromvlieg imiteren en op commando kippenvel kunnen krijgen — de kandidaten maakten indruk met hun nutteloze, maar uiterst vermakelijke talenten.


Wie er uiteindelijk met de winst van het NK Nutteloze Talenten vandoor gaat, blijft nog even spannend. Op vrijdag 21 maart is de grote finaledag, waarbij alle finalisten aanwezig zijn in 'De Coen & Sander Show'. JOE-luisteraars hebben die dag de touwtjes in handen en bepalen via de JOE-app wie het meest nutteloze talent van Nederland heeft. De beelden van de audities zijn terug te zien op de Instagram en Facebook pagina van de Coen & Sander Show.


'De Coen & Sander Show': een ochtendshow die radio verovert
Een van de meest opvallende succesverhalen van JOE is 'De Coen & Sander Show'. Sinds hun komst naar JOE hebben zij hun gloednieuwe ochtendshow in sneltreinvaart populair gemaakt. De show, die elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur te horen is, heeft zich inmiddels binnen een jaar gepositioneerd als de 4e populairste ochtendshow van Nederland met een marktaandeel van 7,5% in de doelgroep 20-49 jaar (bron: NMO).

Het markeert de eerste keer in hun radiocarrière dat Coen Swijnenberg en Sander Lantinga samen een ochtendshow presenteren. Tijdens de show deelt het duo unieke verhalen, bespreken de opvallendste items uit het nieuws en draaien ze de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die de luisteraars op de hoogte houdt van het laatste nieuws. Dankzij de onmiskenbare chemie en energieke stijl weet 'De Coen & Sander Show' elke ochtend miljoenen luisteraars te boeien en is het een vaste waarde geworden binnen de Nederlandse ochtendradio.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Na de pijnlijke breuk met Tessa krijgt schrijver Hardin geen woord meer op papier. Hij reist naar Portugal om zijn verleden onder ogen te zien en om in het reine te komen met zichzelf. Daar komt hij tot het besef dat hij moet veranderen als hij zijn grote liefde wil terugwinnen.

'After Everything', film uit 2023 met oa. Hero Fiennes Tiffin, om 20.40 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    Spoed 24/7
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    Scandinavia with Simon Reeve
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:55
    Sporza: UEFA Champions League Vrouwen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:00
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 20:30
    UEFA Champions League
    02:45
    Geen uitzending
  • 20:40
    After Everything
    11:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    Haywire
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Christmas With Tucker
    05:45
    A Novel Noel
  • 21:30
    The X-Files
    06:00
    Joe
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 21:25
    Mistletoe Murders
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    Hawaii Five-0
    06:45
    Evil
  • 20:35
    The Christmas Chocolatier
    11:40
    Under the Christmas Tree
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:02
    Z-Beurs
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:54
    Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 21:45
    Sarah's Sweet Table
  • 22:00
    The Count of Monte Cristo
    07:00
    Death in Paradise
  • 21:30
    Lie to Me
    12:50
    Storage Wars
  • 21:30
    Niet klein te krijgen
    11:15
    Tijd voor Max
  • 21:30
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 21:25
    Woonkoorts
    13:00
    Kindertijd