Coen & Sander op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland

In 'De Coen & Sander Show' zijn radio-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland. Tijdens het NK Nutteloze Talenten kunnen JOE-luisteraars zich opgeven als deelnemer, want een nutteloos talent heeft iedereen.
Van maandag 17 tot en met vrijdag 21 maart worden er elke dag in 'De Coen & Sander Show' op JOE kandidaten gepresenteerd met opmerkelijke, maar volstrekt nutteloze talenten. Tijdens deze zoektocht worden Coen en Sander bijgestaan door oud-juryleden Henk-Jan Smits (Idols/X Factor) en Stacey Rookhuizen (X Factor), die voor deze gelegenheid weer even in hun oude rol kropen om de talenten te beoordelen. Van schrijven in spiegelbeeld, tot een bromvlieg imiteren en op commando kippenvel kunnen krijgen — de kandidaten maakten indruk met hun nutteloze, maar uiterst vermakelijke talenten.
Wie er uiteindelijk met de winst van het NK Nutteloze Talenten vandoor gaat, blijft nog even spannend. Op vrijdag 21 maart is de grote finaledag, waarbij alle finalisten aanwezig zijn in 'De Coen & Sander Show'. JOE-luisteraars hebben die dag de touwtjes in handen en bepalen via de JOE-app wie het meest nutteloze talent van Nederland heeft. De beelden van de audities zijn terug te zien op de Instagram en Facebook pagina van de Coen & Sander Show.
'De Coen & Sander Show': een ochtendshow die radio verovert
Een van de meest opvallende succesverhalen van JOE is 'De Coen & Sander Show'. Sinds hun komst naar JOE hebben zij hun gloednieuwe ochtendshow in sneltreinvaart populair gemaakt. De show, die elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur te horen is, heeft zich inmiddels binnen een jaar gepositioneerd als de 4e populairste ochtendshow van Nederland met een marktaandeel van 7,5% in de doelgroep 20-49 jaar (bron: NMO).
Het markeert de eerste keer in hun radiocarrière dat Coen Swijnenberg en Sander Lantinga samen een ochtendshow presenteren. Tijdens de show deelt het duo unieke verhalen, bespreken de opvallendste items uit het nieuws en draaien ze de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die de luisteraars op de hoogte houdt van het laatste nieuws. Dankzij de onmiskenbare chemie en energieke stijl weet 'De Coen & Sander Show' elke ochtend miljoenen luisteraars te boeien en is het een vaste waarde geworden binnen de Nederlandse ochtendradio.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Realityserie André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5
- Studio 100 en Radio 2 presenteren gloednieuwe feelgood musical vol nostalgie 'Hallo Radio 2!'
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Nu wordt het menens: 'The Voice' gaat helemaal live!
- Een huwelijkscrisis neemt een ongeziene grootte aan in 'The Miniature Wife'
- Coaches Maarten & Dorothee ontdekken hun stoel voor de liveshows van The Voice: 'Nu voelt het voor echt'
- EO zendt 'Attenborough: Wild London' uit op 100e verjaardag van Sir David Attenborough
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': AOW-korting terecht of onterecht?
- Isabelle Beernaert zet de puntjes op de i in 'So You Think You Can Dance'
- Wining & dining met 'slechte urinestraal' en 'ammoniakgeur' in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
- Luistercijfers: Beste aprilmaand ooit voor radio van DPG Media
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
Multimedia SPOTLIGHT
-
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































