Coen & Sander op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland

In 'De Coen & Sander Show' zijn radio-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland. Tijdens het NK Nutteloze Talenten kunnen JOE-luisteraars zich opgeven als deelnemer, want een nutteloos talent heeft iedereen.
Van maandag 17 tot en met vrijdag 21 maart worden er elke dag in 'De Coen & Sander Show' op JOE kandidaten gepresenteerd met opmerkelijke, maar volstrekt nutteloze talenten. Tijdens deze zoektocht worden Coen en Sander bijgestaan door oud-juryleden Henk-Jan Smits (Idols/X Factor) en Stacey Rookhuizen (X Factor), die voor deze gelegenheid weer even in hun oude rol kropen om de talenten te beoordelen. Van schrijven in spiegelbeeld, tot een bromvlieg imiteren en op commando kippenvel kunnen krijgen — de kandidaten maakten indruk met hun nutteloze, maar uiterst vermakelijke talenten.
Wie er uiteindelijk met de winst van het NK Nutteloze Talenten vandoor gaat, blijft nog even spannend. Op vrijdag 21 maart is de grote finaledag, waarbij alle finalisten aanwezig zijn in 'De Coen & Sander Show'. JOE-luisteraars hebben die dag de touwtjes in handen en bepalen via de JOE-app wie het meest nutteloze talent van Nederland heeft. De beelden van de audities zijn terug te zien op de Instagram en Facebook pagina van de Coen & Sander Show.
'De Coen & Sander Show': een ochtendshow die radio verovert
Een van de meest opvallende succesverhalen van JOE is 'De Coen & Sander Show'. Sinds hun komst naar JOE hebben zij hun gloednieuwe ochtendshow in sneltreinvaart populair gemaakt. De show, die elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur te horen is, heeft zich inmiddels binnen een jaar gepositioneerd als de 4e populairste ochtendshow van Nederland met een marktaandeel van 7,5% in de doelgroep 20-49 jaar (bron: NMO).
Het markeert de eerste keer in hun radiocarrière dat Coen Swijnenberg en Sander Lantinga samen een ochtendshow presenteren. Tijdens de show deelt het duo unieke verhalen, bespreken de opvallendste items uit het nieuws en draaien ze de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die de luisteraars op de hoogte houdt van het laatste nieuws. Dankzij de onmiskenbare chemie en energieke stijl weet 'De Coen & Sander Show' elke ochtend miljoenen luisteraars te boeien en is het een vaste waarde geworden binnen de Nederlandse ochtendradio.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Mutti's' zijn terug: Dina Tersago en co. delen opnieuw herkenbare verhalen over het moederschap
- Sporzajournaliste Tess Elst kijkt uit naar eerste kindje
- Nieuwe samenwerking brengt SBS6-programma's naar Netflix
- The HISTORY Channel staat stil bij 25 jaar na 9/11 met documentaire '102 Minutes: Inside The Towers'
- Rudi Vranckx onderzoekt in 'Drugsdelta' of Nederland en Belgiė afglijden tot narcostaat
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Dit serveren Disney Channel & Disney Jr. in september
- 'Radar' is terug met een nieuw seizoen
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gźnantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint ' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen'
Kijktip van de dag

Arnout Hauben start zijn gloednieuwe wandeltocht aan de woeste Atlantische kust. Hij ontmoet er roeiers van wie de sport onlosmakelijk verbonden is met de historische walvisvaart en voelt meteen het vurige Baskische verlangen naar onafhankelijkheid.
'Dwars door de Pyreneeėn', om 20.50 uur op VRT 1.



































