Coen & Sander op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland

In 'De Coen & Sander Show' zijn radio-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga op zoek naar het meest nutteloze talent van Nederland. Tijdens het NK Nutteloze Talenten kunnen JOE-luisteraars zich opgeven als deelnemer, want een nutteloos talent heeft iedereen.
Van maandag 17 tot en met vrijdag 21 maart worden er elke dag in 'De Coen & Sander Show' op JOE kandidaten gepresenteerd met opmerkelijke, maar volstrekt nutteloze talenten. Tijdens deze zoektocht worden Coen en Sander bijgestaan door oud-juryleden Henk-Jan Smits (Idols/X Factor) en Stacey Rookhuizen (X Factor), die voor deze gelegenheid weer even in hun oude rol kropen om de talenten te beoordelen. Van schrijven in spiegelbeeld, tot een bromvlieg imiteren en op commando kippenvel kunnen krijgen — de kandidaten maakten indruk met hun nutteloze, maar uiterst vermakelijke talenten.
Wie er uiteindelijk met de winst van het NK Nutteloze Talenten vandoor gaat, blijft nog even spannend. Op vrijdag 21 maart is de grote finaledag, waarbij alle finalisten aanwezig zijn in 'De Coen & Sander Show'. JOE-luisteraars hebben die dag de touwtjes in handen en bepalen via de JOE-app wie het meest nutteloze talent van Nederland heeft. De beelden van de audities zijn terug te zien op de Instagram en Facebook pagina van de Coen & Sander Show.
'De Coen & Sander Show': een ochtendshow die radio verovert
Een van de meest opvallende succesverhalen van JOE is 'De Coen & Sander Show'. Sinds hun komst naar JOE hebben zij hun gloednieuwe ochtendshow in sneltreinvaart populair gemaakt. De show, die elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur te horen is, heeft zich inmiddels binnen een jaar gepositioneerd als de 4e populairste ochtendshow van Nederland met een marktaandeel van 7,5% in de doelgroep 20-49 jaar (bron: NMO).
Het markeert de eerste keer in hun radiocarrière dat Coen Swijnenberg en Sander Lantinga samen een ochtendshow presenteren. Tijdens de show deelt het duo unieke verhalen, bespreken de opvallendste items uit het nieuws en draaien ze de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die de luisteraars op de hoogte houdt van het laatste nieuws. Dankzij de onmiskenbare chemie en energieke stijl weet 'De Coen & Sander Show' elke ochtend miljoenen luisteraars te boeien en is het een vaste waarde geworden binnen de Nederlandse ochtendradio.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Secrets of the Bees' met ontdekkingsreiziger Bertie Gregory op National Geographic
- Nieuw seizoen van 'Seeking Sister Wife' op TLC
- Kijkcijfers: 17, 18 en 19 april 2026
- VRT Checkweken voeren strijd op tegen desinformatie
- Kijk het nieuwe seizoen van 'Anything But Gray' op HGTV
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Persoonlijke verhalen over spierziekten en veelbelovend onderzoek in 'Tijd voor MAX'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Special' over Sheneeva en Chenelva
- Día de muertos met Julius Persoone in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?
'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.



































