Coen en Sander gaan ochtendshow maken op nieuwe radiozender JOE

donderdag 28 september 2023
Foto: JOE/DPG Media - © Theun Herder 2023

Een grote transfer in radioland. Bijna een maand na de start op het landelijke FM-pakket kan de nieuwe radiozender JOE twee grote namen aankondigen voor de nieuwe programmering: Coen Swijnenberg en Sander Lantinga. Het legendarische duo gaat weer dagelijks samen radio maken in de ochtend van JOE.

Programmadirecteur JOE Iwan Reuvekamp: 'Door het duo Coen en Sander weer dagelijks terug te brengen op de radio, vervullen wij een hartstochtelijke wens van heel veel radioluisteraars. Tegelijk bouwen we met JOE op ijzersterke, vaste en vertrouwde namen in de radiowereld. Met Coen en Sander begint Nederland de dag met een brede lach!'


Coen Swijnenberg: 'Na bijna twintig jaar met de luisteraar terug in de auto van werk te hebben gezeten, gaan we op JOE met ze opstaan. We zijn ontzettend blij met deze stap en hebben zin om met een nieuw, bevlogen team de zender op te gaan bouwen!'

Sander Lantinga: 'Het is tijd voor een nieuw avontuur en we gaan op JOE doen wat we altijd al het liefst doen: met zijn tweeën een dagelijkse show maken. Ik ben ontzettend blij en trots dat wij ons steentje mogen bijdragen aan het succesvol maken van nu al het leukste radiostation van Nederland.'

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga begonnen in 2006 als duo op 3FM met de 'Coen en Sander Show', waar ze 2000 afleveringen maakten en waarvoor ze al in 2008 de Gouden RadioRing voor Beste Programma ontvingen. Vanaf 2015 waren ze te horen in de middag op Radio 538. Sinds 2022 zijn ze als duo te horen op de vrijdagmiddag en afzonderlijk met soloshows op Radio 538 en Radio Veronica. Bij JOE worden ze weer voor de hele werkweek herenigd, dit keer in de ochtend.

Eerder werd bekend dat Dennis Ruyer het tijdslot van 10.00 tot 13.00 uur voor zijn rekening gaat nemen op JOE. Hiermee is de programmering tot en met de lunch bekend.

De radiozender JOE is op 1 september begonnen met uitzenden op een landelijk FM-netwerk dat DPG Media heeft bemachtigd. JOE is daarnaast ook in heel Nederland te ontvangen op DAB+ en online. De zender draait tijdloze en herkenbare hits uit de 70s, 80s en 90s. JOE richt zich op volwassen luisteraars die vol in het leven staan en herinneringen ophalen in de muziek. De radiotak van DPG Media bestaat naast JOE uit de succesvolle radiozender Qmusic. JOE is dertien jaar geleden in België van start gegaan en is uitgegroeid tot een van de best beluisterde zenders van Vlaanderen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Ian en Maïté beslissen vandaag of ze getrouwd blijven of niet. Ook voor Ellen en Leander breekt de grote dag aan, maar niet vooraleer Ellen haar beste vriendin Charlotte geraadpleegd heeft, en Leander zijn mama heeft gesproken. Vijf maanden na het beslissingsmoment zien de koppels elkaar allemaal terug in Chalet Robinson voor een reünie in winterse sfeer. Gastvrouw Frances ontvangt iedereen met een cadeautje en blikt terug op de voorbije maanden: wat is er nog gebeurd sinds de 'ja' of 'neen'? Wie is er nog samen, wie niet?

'Blind Getrouwd', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 23:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 Top 2000
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    05:45
    Kabouter Plop
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    JOE XMAS
    05:35
    Five Gold Rings
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Play kerst haardvuur 2025
    01:15
    Huizenjagers
  • 02:10
    RFDS
    00:30
    New Girl
  • 01:15
    Fire Down Below
    00:15
    60 Days In
  • 02:00
    Play kerst haardvuur 2025
    07:00
    Feest van Eigen Bodem
  • 01:35
    CSI: Vegas
    01:15
    My Life is Murder
  • 00:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:15
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:30
    Winterse Kost
  • 02:05
    Murder on the Blackpool Express
    01:30
    Death in Paradise
  • 02:10
    Grey's Anatomy
  • 01:55
    NOS Journaal
    01:30
    EenVandaag
  • 01:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:05
    NPO Radio 2 Top 2000
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal