Chef'Special grote winnaar '3FM Awards'

Donderdag zijn in TivoliVredenburg de '3FM Awards 2021' uitgereikt, waar vanwege het praktijkonderzoek van Fieldlab Evenementen duizend bezoekers bij aanwezig mochten zijn. Chef'Special is met twee '3FM Awards' de grote winnaar van de avond en werd bekroond met een award voor Beste Album en Beste Groep. 3FM-dj's Eva Koreman en Sander Hoogendoorn presenteerden de '3FM Awards'.
Alle winnaars op een rij:
Beste Album
Chef’Special – Unfold
Beste Samenwerking
Snelle & Maan – Blijven Slapen
3FM Talent
Froukje
Beste Artiest
Eefje de Visser
Beste Groep
Chef’Special
Eerder reikte Eva Koreman in de uitzending van Beau de 3FM Legend Award uit aan Jan Smeets: de juryprijs voor iemand die een bijzondere bijdrage heeft geleverd aan de muziekindustrie. Smeets ontvangt de prijs voor zijn voortrekkersrol in de Nederlandse muziekscene, zijn oneindige vastberadenheid en betrokkenheid bij de organisatie van Pinkpop en zijn verbindende rol.
Licht aan het eind van de tunnel
Chef’Special en het Metropole Orkest openden de awardshow op spectaculaire wijze. Het thema van de '3FM Awards 2021' is 'licht aan het eind van de tunnel'. Chef’Special startte de show hoopvol met het verlangen naar ‘Someone else’s love’ en naarmate de show vorderde werd het licht tijdens de show steeds feller om te eindigen met DI-RECT in de volle spotlights tijdens 'Wild Hearts'. Tijdens de show werd er geschakeld naar andere eerder opgenomen optredens van onder anderen Krezip, Froukje en Nana Adjoa. De bezoekers van TivoliVredenburg werden daarnaast getrakteerd op live-optredens van Son Mieux en The Vices. Laatstgenoemde bracht een tribute aan Golden Earring door een eigen versie van Radar Love te spelen, ondersteund door 3FM-dj Sander Hoogendoorn op gitaar. Het licht aan het eind van de tunnel is echt bijna in zicht, dat bleek uit het bekendmaken van meerdere artiesten in de line-up van de volgende Lowlands en Pinkpop.
'3FM Awards 2021'
De '3FM Awards' zijn publieksprijzen voor de beste Nederlandse acts en artiesten, gekozen door het publiek. De awardshow vond plaats op donderdag 15 april in TivoliVredenburg. Luisteraars konden via 3fm.nl/awards de winnaars bepalen in de volgende categorieën: Beste Album, Beste Groep, Beste Artiest, Beste Samenwerking en 3FM Talent. De uitreiking van de 3FM Awards was op 15 april live te zien via het YouTube-kanaal van NPO 3FM, 3fm.nl en via alle social media-kanalen van NPO 3FM. Meer info: 3fm.nl/awards.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.



































