Chef'Special grote winnaar '3FM Awards'

vrijdag 16 april 2021

Donderdag zijn in TivoliVredenburg de '3FM Awards 2021' uitgereikt, waar vanwege het praktijkonderzoek van Fieldlab Evenementen duizend bezoekers bij aanwezig mochten zijn. Chef'Special is met twee '3FM Awards' de grote winnaar van de avond en werd bekroond met een award voor Beste Album en Beste Groep. 3FM-dj's Eva Koreman en Sander Hoogendoorn presenteerden de '3FM Awards'.

Alle winnaars op een rij:


Beste Album
Chef’Special – Unfold

Beste Samenwerking
Snelle & Maan – Blijven Slapen

3FM Talent
Froukje

Beste Artiest
Eefje de Visser

Beste Groep
Chef’Special

Eerder reikte Eva Koreman in de uitzending van Beau de 3FM Legend Award uit aan Jan Smeets: de juryprijs voor iemand die een bijzondere bijdrage heeft geleverd aan de muziekindustrie. Smeets ontvangt de prijs voor zijn voortrekkersrol in de Nederlandse muziekscene, zijn oneindige vastberadenheid en betrokkenheid bij de organisatie van Pinkpop en zijn verbindende rol.

Licht aan het eind van de tunnel
Chef’Special en het Metropole Orkest openden de awardshow op spectaculaire wijze. Het thema van de '3FM Awards 2021' is 'licht aan het eind van de tunnel'. Chef’Special startte de show hoopvol met het verlangen naar ‘Someone else’s love’ en naarmate de show vorderde werd het licht tijdens de show steeds feller om te eindigen met DI-RECT in de volle spotlights tijdens 'Wild Hearts'. Tijdens de show werd er geschakeld naar andere eerder opgenomen optredens van onder anderen Krezip, Froukje en Nana Adjoa. De bezoekers van TivoliVredenburg werden daarnaast getrakteerd op live-optredens van Son Mieux en The Vices. Laatstgenoemde bracht een tribute aan Golden Earring door een eigen versie van Radar Love te spelen, ondersteund door 3FM-dj Sander Hoogendoorn op gitaar. Het licht aan het eind van de tunnel is echt bijna in zicht, dat bleek uit het bekendmaken van meerdere artiesten in de line-up van de volgende Lowlands en Pinkpop.

'3FM Awards 2021'
De '3FM Awards' zijn publieksprijzen voor de beste Nederlandse acts en artiesten, gekozen door het publiek. De awardshow vond plaats op donderdag 15 april in TivoliVredenburg. Luisteraars konden via 3fm.nl/awards de winnaars bepalen in de volgende categorieën: Beste Album, Beste Groep, Beste Artiest, Beste Samenwerking en 3FM Talent. De uitreiking van de 3FM Awards was op 15 april live te zien via het YouTube-kanaal van NPO 3FM, 3fm.nl en via alle social media-kanalen van NPO 3FM. Meer info: 3fm.nl/awards.


Persbericht NPO 3FM
https://www.npo3fm.nl/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:35
    De Ridder
    15:25
    Flikken Maastricht
  • 09:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:40
    Odo
    14:45
    Yetili vertelt
  • 14:10
    Wittekerke
    15:15
    America's Funniest Home Videos
  • 13:30
    MasterChef Australië - Back to Win
    14:45
    Urk!
  • 14:35
    S.W.A.T.
    15:20
    Sahara
  • 14:35
    All New Traffic Cops
    16:20
    Cheers
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 14:30
    De Tafel van de Week
    15:05
    Bake Off Vlaanderen
  • 13:15
    The Batman
    16:10
    This Is Us
  • 14:15
    Bar Rescue
    16:50
    Brooklyn Nine-Nine
  • 14:30
    Open Vuur
    15:10
    Lekker Licht
  • 13:50
    Fear Thy Neighbour
    14:45
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:31
    Diy on wheels
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:30
    Bon Appetit
    15:25
    Apero - Dining
  • 13:10
    Agatha Christie's Marple
  • 13:50
    NCIS
    14:45
    Under the Banner of Heaven
  • 14:40
    NOS Journaal
    15:35
    Tussen Kunst en Kitsch
  • 13:50
    De Ongelooflijke Podcast
    14:55
    Nu te Zien!
  • 14:40
    Molmans
    14:50
    De Smurfen