Chantal Janzen is terug met nieuw seizoen 'Chantal komt Werken'

Vanaf donderdag 3 september start het nieuwe seizoen van 'Chantal komt Werken' bij RTL 4. Voor het programma trekt Chantal Janzen door het hele land om de meest uiteenlopende beroepen uit te oefenen.
Onbekende, hardwerkende mensen nodigen haar uit om een dag in hun werkschoenen te staan en werkelijk alle facetten van het beroep te ervaren. Zoals we van Chantal gewend zijn beschouwd ze deze voor haar nieuwe werelden op haar eigen kenmerkende wijze. Ze helpt de hoofdpersonen in het programma bij hun werkzaamheden en laat zien waar zij in hun specifieke werkvelden op dagelijkse basis mee te maken krijgen.
'Het blijft bijzonder om voor Chantal komt Werken te mogen meedraaien met zo veel gepassioneerde mensen. Dit seizoen was voor mij vele malen pittiger en heftiger dan de eerste reeks. Ik ben er heel trots op dat ik zoveel uiteenlopende beroepen heb mogen ervaren. Het is een indrukwekkend, emotioneel en tegelijkertijd ook weer humoristisch nieuw seizoen geworden', aldus Chantal Janzen.
Voor het nieuwe seizoen van de populaire serie staat Chantal weer middenin de maatschappij. Zo komen onder andere een ambulance verpleger, kantinemedewerker, uitvaartbegeleider, kapper, verloskundige, circusartiest, conductrice, horeca medewerker, dierenarts, wijkagent en kraamverzorgster aan bod. Iedereen heeft een inspirerend verhaal en is vooral trots op het werk dat zij doen.
In de eerste aflevering is te zien hoe Chantal aan de slag gaat bij de het Korps Mariniers. Ze wordt meegenomen naar hun kazerne in Texel en meteen in het diepe gegooid tijdens een intensieve oefening voor een heftige gijzelingssituatie. Ook maakt ze een indrukwekkende werkdag mee als uitvaartbegeleider. Een ervaring die Chantal naar eigen zeggen nooit meer zal vergeten.
'Chantal komt Werken' wordt geproduceerd door &C Media en is vanaf donderdag 3 september wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole'
Kijktip van de dag

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.
'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.



































