Chantal Janzen is terug met nieuw seizoen 'Chantal komt Werken'

woensdag 2 september 2020

Vanaf donderdag 3 september start het nieuwe seizoen van 'Chantal komt Werken' bij RTL 4. Voor het programma trekt Chantal Janzen door het hele land om de meest uiteenlopende beroepen uit te oefenen.

Onbekende, hardwerkende mensen nodigen haar uit om een dag in hun werkschoenen te staan en werkelijk alle facetten van het beroep te ervaren. Zoals we van Chantal gewend zijn beschouwd ze deze voor haar nieuwe werelden op haar eigen kenmerkende wijze. Ze helpt de hoofdpersonen in het programma bij hun werkzaamheden en laat zien waar zij in hun specifieke werkvelden op dagelijkse basis mee te maken krijgen.


'Het blijft bijzonder om voor Chantal komt Werken te mogen meedraaien met zo veel gepassioneerde mensen. Dit seizoen was voor mij vele malen pittiger en heftiger dan de eerste reeks. Ik ben er heel trots op dat ik zoveel uiteenlopende beroepen heb mogen ervaren. Het is een indrukwekkend, emotioneel en tegelijkertijd ook weer humoristisch nieuw seizoen geworden', aldus Chantal Janzen.

Voor het nieuwe seizoen van de populaire serie staat Chantal weer middenin de maatschappij. Zo komen onder andere een ambulance verpleger, kantinemedewerker, uitvaartbegeleider, kapper, verloskundige, circusartiest, conductrice, horeca medewerker, dierenarts, wijkagent en kraamverzorgster aan bod. Iedereen heeft een inspirerend verhaal en is vooral trots op het werk dat zij doen.

In de eerste aflevering is te zien hoe Chantal aan de slag gaat bij de het Korps Mariniers. Ze wordt meegenomen naar hun kazerne in Texel en meteen in het diepe gegooid tijdens een intensieve oefening voor een heftige gijzelingssituatie. Ook maakt ze een indrukwekkende werkdag mee als uitvaartbegeleider. Een ervaring die Chantal naar eigen zeggen nooit meer zal vergeten.

'Chantal komt Werken' wordt geproduceerd door &C Media en is vanaf donderdag 3 september wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    01:00
    Villa Politica
  • 00:40
    90 minutes
    01:45
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:45
    Gooische Vrouwen
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 01:10
    The Big Bang Theory
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    23:15
    Columbo
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:15
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:05
    The Golden Girls
  • 00:25
    De Tafel van Gert
    03:00
    Geen uitzending
  • 00:55
    Neighbours: A New Chapter
    01:05
    FBI
  • 00:40
    Bar Rescue
    01:20
    Running Wild With Bear Grylls
  • 00:30
    The Real Housewives of Amsterdam
    01:55
    Botched
  • 00:45
    Big Sky
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:42
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:01
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:55
    Chris Cooks Cymru
    01:20
    Winterse Kost
  • 00:40
    Marie Antoinette
    01:30
    Queens of Mystery
  • 01:05
    First Dates Australia
    01:25
    Grey's Anatomy
  • 00:55
    NOS Journaal Laat
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:50
    Rundfunk: Schwalbe
    01:50
    Eva