Chantal Janzen is terug met nieuw seizoen 'Chantal komt Werken'

woensdag 2 september 2020

Vanaf donderdag 3 september start het nieuwe seizoen van 'Chantal komt Werken' bij RTL 4. Voor het programma trekt Chantal Janzen door het hele land om de meest uiteenlopende beroepen uit te oefenen.

Onbekende, hardwerkende mensen nodigen haar uit om een dag in hun werkschoenen te staan en werkelijk alle facetten van het beroep te ervaren. Zoals we van Chantal gewend zijn beschouwd ze deze voor haar nieuwe werelden op haar eigen kenmerkende wijze. Ze helpt de hoofdpersonen in het programma bij hun werkzaamheden en laat zien waar zij in hun specifieke werkvelden op dagelijkse basis mee te maken krijgen.


'Het blijft bijzonder om voor Chantal komt Werken te mogen meedraaien met zo veel gepassioneerde mensen. Dit seizoen was voor mij vele malen pittiger en heftiger dan de eerste reeks. Ik ben er heel trots op dat ik zoveel uiteenlopende beroepen heb mogen ervaren. Het is een indrukwekkend, emotioneel en tegelijkertijd ook weer humoristisch nieuw seizoen geworden', aldus Chantal Janzen.

Voor het nieuwe seizoen van de populaire serie staat Chantal weer middenin de maatschappij. Zo komen onder andere een ambulance verpleger, kantinemedewerker, uitvaartbegeleider, kapper, verloskundige, circusartiest, conductrice, horeca medewerker, dierenarts, wijkagent en kraamverzorgster aan bod. Iedereen heeft een inspirerend verhaal en is vooral trots op het werk dat zij doen.

In de eerste aflevering is te zien hoe Chantal aan de slag gaat bij de het Korps Mariniers. Ze wordt meegenomen naar hun kazerne in Texel en meteen in het diepe gegooid tijdens een intensieve oefening voor een heftige gijzelingssituatie. Ook maakt ze een indrukwekkende werkdag mee als uitvaartbegeleider. Een ervaring die Chantal naar eigen zeggen nooit meer zal vergeten.

'Chantal komt Werken' wordt geproduceerd door &C Media en is vanaf donderdag 3 september wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Homo Universalis
  • 18:15
    Commando: Britain's Ocean Warriors
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Jenny
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:00
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Tracker
  • 18:50
    Home Economics
    19:20
    The Simpsons
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    Marauders
  • 19:10
    S.W.A.T.
    20:50
    Snowpiercer
  • 18:25
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 18:05
    De Mol
    19:15
    Café De Mol
  • 18:45
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 18:45
    Pawn Stars
    19:40
    Lost Car Rescue
  • 18:55
    Next Level Chef
    19:40
    Chateau Meiland
  • 18:50
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:11
    Roger
    19:26
    Hallo Roger
  • 18:40
    Het Weekmenu
    19:25
    Sportfood
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 18:55
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:50
    Met het Mes op Tafel
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates