CDA-prominent Onno Ruding in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 9 oktober 2021

Rick Nieman brengt in 'WNL Op Zondag' het laatste nieuws, prangende kwesties en prominente gasten. Dit seizoen met nog meer opinie en debat over actuele onderwerpen.

Iedere zondagmorgen gaan in 'WNL Op Zondag' politici, prominenten en opiniemakers de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's. Ook is er dit seizoen extra aandacht voor ondernemers en het bedrijfsleven. 'WNL Op Zondag' wordt iedere zondagmorgen live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam om 10.00 uur op NPO 1.


Oud-minister van Financiën Onno Ruding
Zondagmorgen is voormalig minister van Financiën en CDA-prominent Onno Ruding te gast bij Rick Nieman. De onderhandelingen voor het kabinet Rutte 4 zijn nu echt begonnen, wat zijn de verwachtingen?

Presentatrice Antoinette Hertsenberg en publicist Syp Wynia
Presentatrice Antoinette Hertsenberg van 'Radar' en publicist Syp Wynia zijn te gast in 'WNL Op Zondag'. Over de oplopende energierekening en de almaar stijgende gas-, stroom- en benzineprijzen. Wat zijn de gevolgen van de energiecrisis voor consumenten?

Tweede Kamerlid Habtamu de Hoop
Tweede Kamerlid Habtamu de Hoop van de PvdA is te gast bij Rick Nieman. Deze week diende het nieuwe Kamerlid een wetsvoorstel in voor aanpassing van het tot nu toe onaantastbare Grondwetsartikel 23, over de vrijheid van onderwijs.

Hoogleraar Marcel Levi
Voorzitter Marcel Levi van de Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek is te gast bij Rick Nieman. De hoogleraar, arts en voormalig ziekenhuisdirecteur bespreekt een aantal opmerkelijke Nobelprijswinnaars.

'WNL Op Zondag', zondag 10 oktober om 10.00 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - Maité & Ian (VTM)

Nog één koppel moet elkaar het jawoord geven: Ian en Maité staan te popelen om elkaar beter te leren kennen. Ondertussen feesten de andere koppels volop, maken ze kennis met familie en staan de zenuwen voor de openingsdansen hooggespannen.

'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Het Huis
    06:55
    Karrewiet met VGT
  • 20:35
    De Afspraak
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 20:35
    Blind getrouwd
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 20:35
    Nemesis
    03:15
    Geen uitzending
  • 20:35
    Red Sparrow
    11:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    Domino
    07:00
    Willy
  • 20:35
    The Christmas Ring
    05:45
    Instant Message
  • 20:35
    Matlock
    06:00
    Joe
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 20:35
    Troy
    06:50
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    05:00
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Sky is the Limit
    12:55
    Project Bakeover
  • 20:30
    Buried in the Backyard
    12:50
    Cold Justice
  • 21:04
    Z-Extra
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:58
    Maand van de duurzaamheid
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 20:55
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 21:00
    All Creatures Great and Small
    06:35
    Death in Paradise
  • 20:35
    The Equalizer
    12:05
    First Dates Australia
  • 20:35
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2026
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 20:25
    Radar
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 20:40
    Van Roosmalen & Groenteman
    10:51
    Rita & Krokodil