Carrie en Dionne naar Corfu voor tweede aflevering 'Droomhuis Gezocht'

zondag 12 december 2021

Maandag zendt MAX een nieuwe aflevering van 'Droomhuis Gezocht' uit. Dionne Stax gaat op zoek naar een droomhuis voor Anne en Peter op het prachtige Corfu. Carrie ten Napel laat zien wat dit eiland nog meer te bieden heeft.

In 2015 besloot Anne met een vriendin de Corfu Trail te lopen, een wandeltocht van het zuiden naar het noorden van Corfu. Verspreid over drie vakanties zouden zij de gehele tocht van bijna 200 kilometer afleggen. In die periode kende Anne net haar partner Peter, aan wie ze al gauw ook het prachtige eiland wilde laten zien. Eenmaal daar ontstond het idee om samen een huis te kopen.


Het afwisselende landschap van het eiland spreekt Anne en Peter enorm aan; in het zuiden vlak, maar hoe noordelijker, hoe ruiger het landschap. Ook is het eiland relatief klein, is de natuur prachtig en heerst er een zonnig klimaat. Het liefst wil het stel een huis zo dicht mogelijk bij de Corfu Trail, aan de westkant van het eiland. Op basis van het budget: 180.000 euro, gaat Dionne Stax op zoek naar drie geschikte huizen.

Carrie ten Napel ontdekt deze aflevering het eiland en neemt onder meer een kijkje op de plek waar het voor Anne en Peter allemaal begon: de Corfu Trail. Ze bewandelt een deel ervan, om te ervaren hoe prachtig en afwisselend het landschap is.

Corfu, ook wel Korfoe of Kerkyra genoemd, ligt in het westen van Griekenland, vlak voor de kust van Albanië. Corfu is het op één na grootste eiland in de Ionische Zee. Met zijn prachtige landschap met romantische baaitjes, azuurblauwe zee en beboste heuvels, is het misschien wel het mooiste eiland van Griekenland. Daarnaast heeft het een zacht voorjaar en een warme zomer. Corfu-stad is een elegante en indrukwekkende stad met een Venetiaanse uitstraling, inclusief smalle steegjes, pastelkleurige huizen en rode dakpannen.

'Droomhuis Gezocht', maandag 13 december om 20.30 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Logo Play Fictie

Eind jaren 70. Wanneer Patrizia Reggiani, een vrouw van eenvoudige komaf, trouwt met Maurizio Gucci, erfgenaam van het modehuis Gucci, meent ze dat haar broodje gebakken is. De jonge Maurizio interesseert zich weinig voor het familiebedrijf, maar Patrizia brandt van ambitie en gaat over lijken om haar doel te bereiken.

'House of Gucci', film uit 2021 met oa. Lady Gaga, om 20.35 uur op Play Fictie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:00
    De mini's
  • 11:50
    Familie
    12:20
    Sara
  • 02:00
    Geen uitzending
    12:50
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:25
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    Baywatch Hawaii
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:40
    Huizenjagers
  • 11:35
    The Rookie
    12:25
    FBI: International
  • 11:25
    Geen uitzending
    12:25
    Dover 24/7
  • 11:50
    Masterchef USA
    12:35
    Chateau Meiland
  • 11:55
    Love You to Death: Mommy's Missing
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:56
    Tooldokter
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:00
    Guillaume's Paris
  • 11:05
    Death in Paradise
    12:05
    The Good Ship Murder
  • 11:10
    First Dates Australia
    12:15
    Scrubs
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Samen Digitaal
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Kook mee met MAX
  • 12:00
    Jojo & Ouma
    12:10
    Pop Papierstad