Carrie en Dionne naar Corfu voor tweede aflevering 'Droomhuis Gezocht'

zondag 12 december 2021

Maandag zendt MAX een nieuwe aflevering van 'Droomhuis Gezocht' uit. Dionne Stax gaat op zoek naar een droomhuis voor Anne en Peter op het prachtige Corfu. Carrie ten Napel laat zien wat dit eiland nog meer te bieden heeft.

In 2015 besloot Anne met een vriendin de Corfu Trail te lopen, een wandeltocht van het zuiden naar het noorden van Corfu. Verspreid over drie vakanties zouden zij de gehele tocht van bijna 200 kilometer afleggen. In die periode kende Anne net haar partner Peter, aan wie ze al gauw ook het prachtige eiland wilde laten zien. Eenmaal daar ontstond het idee om samen een huis te kopen.


Het afwisselende landschap van het eiland spreekt Anne en Peter enorm aan; in het zuiden vlak, maar hoe noordelijker, hoe ruiger het landschap. Ook is het eiland relatief klein, is de natuur prachtig en heerst er een zonnig klimaat. Het liefst wil het stel een huis zo dicht mogelijk bij de Corfu Trail, aan de westkant van het eiland. Op basis van het budget: 180.000 euro, gaat Dionne Stax op zoek naar drie geschikte huizen.

Carrie ten Napel ontdekt deze aflevering het eiland en neemt onder meer een kijkje op de plek waar het voor Anne en Peter allemaal begon: de Corfu Trail. Ze bewandelt een deel ervan, om te ervaren hoe prachtig en afwisselend het landschap is.

Corfu, ook wel Korfoe of Kerkyra genoemd, ligt in het westen van Griekenland, vlak voor de kust van Albanië. Corfu is het op één na grootste eiland in de Ionische Zee. Met zijn prachtige landschap met romantische baaitjes, azuurblauwe zee en beboste heuvels, is het misschien wel het mooiste eiland van Griekenland. Daarnaast heeft het een zacht voorjaar en een warme zomer. Corfu-stad is een elegante en indrukwekkende stad met een Venetiaanse uitstraling, inclusief smalle steegjes, pastelkleurige huizen en rode dakpannen.

'Droomhuis Gezocht', maandag 13 december om 20.30 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Lost luggage
    23:42
    Keno
  • 23:05
    Steeltown Murders
    00:59
    Het weer
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    So You Think You Can Dance
    00:10
    The Good Doctor
  • 22:15
    Mechanic: Resurrection
    00:00
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 22:15
    I Now Pronounce You Chuck and Larry
    00:10
    The Big Bang Theory
  • 22:15
    Jaws 2
    00:20
    Police Interceptors
  • 22:35
    ER
    00:05
    Suits
  • 23:15
    Pa heeft een lief
    23:50
    Wat nu weer?
  • 20:40
    The Dark Knight
    23:25
    Vik & Gert
  • 22:20
    FBI: International
    00:15
    So Help Me Todd
  • 20:35
    Robin Hood: Prince of Thieves
    23:25
    The Marksman
  • 22:20
    Kinderen kopen een huis
    23:20
    A Place in the Sun
  • 23:10
    CSI: Miami
    01:00
    The Rookie
  • 23:12
    Z-Beurs
    23:24
    Trends Talk
  • 23:04
    Zelf gedaan, goed gedaan
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    23:30
    Chris Cooks Cymru
  • 22:50
    Murder in Provence
    00:30
    Harry Wild
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    Glass
  • 22:50
    NOS Journaal Laat
    23:20
    Een vergetelijk mooie reis
  • 23:05
    The Bay
    00:35
    De Nachtzoen
  • 22:00
    Toppers in Concert 2025
    01:15
    First Dates