Carlo & Irene maken eenmalige 'Telekids'-comeback tijdens 'Foute Party' van Qmusic

donderdag 28 maart 2024
Foto: © RTL

Precies 25 jaar nadat het legendarische kinderprogramma 'Telekids' van de buis verdween, keren presentatoren Carlo Boszhard en Irene Moors terug voor een eenmalige 'pittige' reünie tijdens de Foute Party van Qmusic op 28 en 29 juni 2024 in de Brabanthallen.

Dit maakte het duo donderdag bekend bij de 'Ochtendshow met Mattie & Marieke'. Vrijdag is het traditiegetrouw 'Foute Vrijdag' op Qmusic, met de hele dag de beste foute hits.


Carlo & Irene laten jeugdsentimenten herleven met een muzikale reis langs de 'Telekids'-hoogtepunten. 'Pittige Tijden', 'Harry de Hengst', 'De Vraag Maar Raak-Gast', 'Wij Zijn Beter', 'De Vliegende Ouwe Taart' en 'Giechel & Goochel'. Allemaal programmaonderdelen die kinderen in de jaren '90 aan de buis gekluisterd hielden, tot er in 1999 op het absolute hoogtepunt een einde kwam aan het ochtendprogramma van Carlo & Irene. Nu het precies 25 jaar geleden is, maakt het duo een eenmalige 'Telekids'-comeback tijdens 'De Foute Party' van Qmusic op vrijdag 28 en zaterdag 29 juni. Ze brengen daar een medley ten gehore. Welke nummers daarin zitten is nog geheim, maar zeker is dat ze afsluiten met de hit 'Nog 3...2...1...'.

Carlo & Irene verkeren in goed gezelschap. Naast het duo treden ook Jan Smit, Snollebollekes, Ch!pz, Mental Theo, ABBA Fever en de 'Dragostea Din Tei'-zangers O-zone op.

Zaterdag uitverkocht en tijden veranderd
De zaterdageditie van 'De Foute Party' is al helemaal uitverkocht. Wel zijn nog tickets voor vrijdagavond 28 juni beschikbaar. Om 'De Foute Party' beter bereikbaar te maken voor feestvierders uit het hele land, zijn de tijden vervroegd. Het feest duurt beide avonden van 19.00 tot 01.00 uur, in plaats van eerder tot 03.00 uur. Tickets zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ruben Nicolai met 'Ik Weet Er Alles Van' op VTM

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).

'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:45
    Sporza: EK Atletiek 2026
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: #Weetikveel
    12:55
    Sporza: EK Atletiek 2026
  • 12:05
    Karrewiet met VGT
    12:15
    Wannabe's
  • 12:00
    Medisch Centrum West
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:00
    Gladiators
    13:05
    Achter gesloten deuren
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:30
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:55
    Oogappels
    12:55
    Lang Leve de Liefde
  • 10:15
    The Twilight Saga: Eclipse
    12:15
    NCIS
  • 12:05
    The Neighborhood
    13:00
    Storage Wars
  • 11:35
    The Block Australia
    12:40
    Better Date Than Never
  • 11:45
    Swipe, Match, Murder: The Murder of Grace Millane
    13:30
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:57
    Ver Gevorderd
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 11:25
    Lekker Messy - Weekmenu
    12:10
    Open Vuur
  • 11:35
    Death in Paradise
    12:40
    Father Brown
  • 12:00
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Kook mee met MAX
  • 12:00
    Het Zandkasteel
    12:15
    Sarah en Eend