Brandstichting gevangenis Rotterdam en dood 'Tio' in Delft in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 12 oktober 2021

Vorige week maandagavond 4 oktober werd in Delft de 58-jarige Franklin Windster neergestoken. Hij overleed op de galerij vlak voor zijn flat aan de Burgwal, in het centrum van de stad. Veel Delftenaren kenden Franklin, die ook wel Tio en Kempi werd genoemd.

Omdat het steekincident zich afspeelde rond 20.30 uur, op een avond dat de terrassen nog vol zaten door het zachte weer, denkt de politie dat er nog belangrijke getuigen zijn die ze nog niet heeft bereikt. In Opsporing Verzocht vanavond meer informatie over de dood van Franklin.
 
Eerste beelden incident Hoensbroek

Op 30 september werd in Hoensbroek aan de Hommerterweg een appartement beschoten en een explosief tot ontploffing gebracht. Aan diezelfde straat werd begin september al een explosief achtergelaten. Van de explosieflegger werden eerder beelden verspreid. Vanavond de eerste beelden van de drie verdachten die verantwoordelijk lijken voor het meest recente incident.

Brandstichting PI De Schie
Er zijn duidelijke beelden van de brandstichting bij PI De Schie in Rotterdam op maandag 17 mei. Diverse auto’s van gevangenispersoneel werden die dag met vloeistof overgoten en in brand gestoken. Het incident zorgde voor veel onrust bij personeel en gedetineerden. Op materiaal van twee bewakingscamera’s zijn de twee daders in actie te zien.

Nepcontroleur actief
De politie wil vooral oudere mensen waarschuwen voor een nepcontroleur. De man belde aan bij een seniorencomplex in Boxtel. Hij overdonderde de bewoners door te zeggen dat hij kwam ‘controleren’, doorzocht hun appartement, en ging ervandoor met geld en o.a. sieraden. Er zijn herkenbare beelden van de dader, die mogelijk landelijk actief is.

Daarnaast in de uitzending onder andere sporen rond een gewelddadige scooterdiefstal in Beuningen, twee bedreigingen door mogelijk dezelfde man in Hoorn en meer over de tientallen tips die vorige uitzending binnenkwamen.
 
'Opsporing Verzocht', dinsdag 12 oktober om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1




Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Iedereen zomert
    20:12
    Joker+ en Lotto
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Slotconcert Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Florentina
    20:30
    Familie
  • 19:10
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    De Hygiënepolitie
  • 19:35
    How I Met Your Mother
    20:35
    Dear John
  • 19:35
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Detonator
  • 19:55
    S.W.A.T.
    20:50
    Fair Trade
  • 20:00
    Ramona
    20:35
    Wat Als?
  • 19:25
    De Container Cup
    20:10
    Stukken van mensen
  • 19:45
    FBI: International
    20:35
    Horizon Line
  • 19:40
    Highway Thru Hell
    20:35
    The First 48
  • 19:40
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:00
    Peppe's Toscane
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    De reünie
  • 19:55
    Rail Away
    20:30
    De oligarch en de kunstdealer
  • 20:00
    Dertigers
    20:35
    De duistere kant van Forum voor Democratie