Brandstichting gevangenis Rotterdam en dood 'Tio' in Delft in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 12 oktober 2021

Vorige week maandagavond 4 oktober werd in Delft de 58-jarige Franklin Windster neergestoken. Hij overleed op de galerij vlak voor zijn flat aan de Burgwal, in het centrum van de stad. Veel Delftenaren kenden Franklin, die ook wel Tio en Kempi werd genoemd.

Omdat het steekincident zich afspeelde rond 20.30 uur, op een avond dat de terrassen nog vol zaten door het zachte weer, denkt de politie dat er nog belangrijke getuigen zijn die ze nog niet heeft bereikt. In Opsporing Verzocht vanavond meer informatie over de dood van Franklin.
 
Eerste beelden incident Hoensbroek

Op 30 september werd in Hoensbroek aan de Hommerterweg een appartement beschoten en een explosief tot ontploffing gebracht. Aan diezelfde straat werd begin september al een explosief achtergelaten. Van de explosieflegger werden eerder beelden verspreid. Vanavond de eerste beelden van de drie verdachten die verantwoordelijk lijken voor het meest recente incident.

Brandstichting PI De Schie
Er zijn duidelijke beelden van de brandstichting bij PI De Schie in Rotterdam op maandag 17 mei. Diverse auto’s van gevangenispersoneel werden die dag met vloeistof overgoten en in brand gestoken. Het incident zorgde voor veel onrust bij personeel en gedetineerden. Op materiaal van twee bewakingscamera’s zijn de twee daders in actie te zien.

Nepcontroleur actief
De politie wil vooral oudere mensen waarschuwen voor een nepcontroleur. De man belde aan bij een seniorencomplex in Boxtel. Hij overdonderde de bewoners door te zeggen dat hij kwam ‘controleren’, doorzocht hun appartement, en ging ervandoor met geld en o.a. sieraden. Er zijn herkenbare beelden van de dader, die mogelijk landelijk actief is.

Daarnaast in de uitzending onder andere sporen rond een gewelddadige scooterdiefstal in Beuningen, twee bedreigingen door mogelijk dezelfde man in Hoorn en meer over de tientallen tips die vorige uitzending binnenkwamen.
 
'Opsporing Verzocht', dinsdag 12 oktober om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1




Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.

'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:35
    Casa Susanna
    19:15
    Wakker in Paraguay
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Grizzy & the Lemmings
  • 18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:35
    Home and Away
    19:05
    Blind getrouwd: Australië
  • 18:15
    The Goldbergs
    18:40
    Home Economics
  • 17:50
    Top 20 Funniest
    20:35
    Fracture
  • 18:25
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:30
    Nonkel Jef
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Het Blok
    18:50
    De Container Cup
  • 18:10
    Fire Country
    18:55
    The Rookie
  • 18:20
    3rd Rock From the Sun
    18:50
    Storage Wars
  • 17:55
    Hello Goodbye NL
    18:45
    Next Level Chef
  • 18:05
    Hashtag Homicide
    18:55
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:28
    Kan ik het ook?
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:05
    De Wereldkeuken
    18:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:25
    EenVandaag
    19:00
    Floortje naar het einde van de wereld
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:00
    Opium op Oerol
  • 18:25
    Vlogmania
    18:45
    Het Klokhuis