Boeren maken volgende stap in liefdesavontuur

In het KRO-NCRV-programma 'Boer Zoekt Vrouw Europa' is de komende aflevering te zien hoe Yvon Jaspers de vijf boeren en hun mogelijke liefdes verrast met een dagje weg.
Bernice, Claudia, Haico, Piet en Richard krijgen allemaal activiteiten op de grens van hun comfortzone en maken daarna de keuze welke drie dames of heren zij graag verwelkomen op hun boerderij.
Richard is op de dag-date even relaxed als altijd. Dit heeft ook positief effect op de dames, want die geven aan erg blij te worden van de goedlachse boer. Samen leggen ze een parcours af op de mountainbike en in de tussentijd proberen ze elkaar beter te leren kennen. Met wie heeft Richard de beste klik?
Claudia gaat het land op met haar potentiële liefdes. Ze oogsten asperges en gaan daarna samen de keuken in om een gerecht met het witte goud te bereiden. Voor de heren is het lastig om zijn aandacht bij het koken te houden. Zo zegt een van de mannen: 'Claudia heeft zo’n liefdevolle energie, mijn hart wil daarmee verbinden'.
De vijf uitgekozen dames gaan pottenbakken met Piet. Tijdens het kliederen en knoeien komen ze meer over hem te weten en maakt zijn ondeugende glimlach indruk. Wel hopen de vrouwen dat hij ook iets meer vragen aan hen gaat stellen, want Piet kijkt nog een beetje de kat uit de boom.
Bernice heeft een sportieve date: ze gaat klimmen met het vijftal mannen die ze heeft gekozen uit de 430 briefschrijvers. Op het parcours sloven de heren zich uit om indruk op de 23-jarige boerin te maken. Haar lieve lach wordt opgemerkt en de eerste kriebels worden zelfs al door één van haar dates uitgesproken.
Om de tongen los te maken en direct te strelen, heeft Haico tijdens zijn date een taartenproeverij. Eén dame wordt al snel overrompeld met gevoelens: 'Ik heb wel echt een crush'. Ondertussen geniet Haico met volle teugen van alle aandacht, maar vindt hij het nog een beetje lastig om terug te flirten.
De dag-date is een goed moment om wat langer met elkaar te praten, dichter bij elkaar te zijn en misschien zelfs fysiek contact te maken. Komen de eerste vlinders in de buik? Bij wie voelt de boer zich het meest op zijn of haar gemak? Aan het eind van de dag-date komt Yvon met de lastige, maar zeer bepalende vraag: welke drie dates komen logeren op de boerderij?
'Boer Zoekt Vrouw Europa', zondag 1 oktober om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
https://www.kro-ncrv.nl
Meer artikels over KRO-NCRV
Meer artikels over Blue Circle
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Viva La Feta' krijgt een nieuw vierde seizoen
- Wie wint de felbegeerde wisselbeker in het zevende seizoen van de 'Campus Cup'?
- Kijkcijfers: dinsdag 7 april 2026
- Generaties nog één keer onder de loep in slotseizoen 'Wortelboer en Van Rossem'
- Nieuw seizoen 'Dag & Nacht' op de afdeling psychiatrie
- Donderdag in 'Zembla': Long-covid, tussen patiënt en patent
- Jacques Vermeire klungelt met bladgoud in 'Eenmaal Andermaal'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Vlaamse catch-scene
- Topdokter Guy T’Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'
- D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Catch is een vorm van worstelen die beïnvloed werd door verschillende gevechtstechnieken. De worstelscene in België is veel kleiner dan in de VS of Japan, en je hebt slechts een handvol clubs. We volgen Rob Raw tijdens zijn allerlaatste kamp. De acties van het personage in de shows worden beschouwd als fictief en staan volledig los van het leven van de artiest. Sommige artiesten blijven echter ook buiten de ring in hun rol, zoals in promotievideo's, interviews en zelfs op sociale media.
'Op Een Ander', om 21.30 uur op VRT Canvas.



































