'Boer zoekt Vrouw' reünie: Yvon Jaspers praat bij met alle boeren

Enkele maanden na de laatste opname praat Yvon Jaspers zondag 10 mei bij met alle boeren. Op een landgoed in Hoevelaken ontvangt ze, uiteraard op anderhalvemeter afstand, de boeren die in september vorig jaar begonnen met hun zoektocht naar de liefde.
Sommigen komen met partner, anderen alleen. Een enkeling kampt met lichte verkoudheidsklachten, om die reden praat ze met hen online over hoe het nu met ze is.
Hoe is het bijvoorbeeld met boer Jan en Nienke? Tijdens de citytrip kreeg Nienke opeens twijfels. Heeft Jan die weg kunnen nemen of is het sprookje voorbij? Hoe kijken boer Geert en Angela terug op de afgelopen maanden, nadat zij op het weekendje weg besloten dat ze geen gezamenlijke toekomst hadden? Heeft boer Bastiaan zich inmiddels kunnen neerleggen bij het feit dat Milou niet heel snel bij hem in zal trekken op de boerderij in Zeeland? Hebben boer Geert Jan en Karine stappen gezet in hun prille relatie? En hoe is het nu met boerin Annemiek? Een liefde heeft ze er nog niet aan overgehouden, maar wat heeft meedoen aan 'Boer zoekt Vrouw' haar wél gebracht?
Ook de vijf boeren die online werden gevolgd komen langs in deze uitzending. Zoals boer Willem die tijdens het brieven brengen werd verrast met zijn briefschrijfsters. Voelt hij voor het allereerst in zijn leven kriebels voor een van hen? Hoe gaat het met boer Frans, die onverwachts zijn keuken vol had met leuke mannen? En hoe is de zoektocht gegaan bij boer Ronald die meteen met briefschrijfster Evelien ging facetimen, boer John die echt niet meer elke dag alleen wil eten en boer Johan die zich eenzamer dan ooit voelt sinds hij zijn geboortegrond verruilde voor een boerderij in de Beemster?
'Boer zoekt Vrouw', zondag 10 mei om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Kijkcijfers: woensdag 15 april 2026
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.
'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.



































