'Boer zoekt Vrouw' reünie: Yvon Jaspers praat bij met alle boeren

zaterdag 9 mei 2020

Enkele maanden na de laatste opname praat Yvon Jaspers zondag 10 mei bij met alle boeren. Op een landgoed in Hoevelaken ontvangt ze, uiteraard op anderhalvemeter afstand, de boeren die in september vorig jaar begonnen met hun zoektocht naar de liefde.

Sommigen komen met partner, anderen alleen. Een enkeling kampt met lichte verkoudheidsklachten, om die reden praat ze met hen online over hoe het nu met ze is.


Hoe is het bijvoorbeeld met boer Jan en Nienke? Tijdens de citytrip kreeg Nienke opeens twijfels. Heeft Jan die weg kunnen nemen of is het sprookje voorbij? Hoe kijken boer Geert en Angela terug op de afgelopen maanden, nadat zij op het weekendje weg besloten dat ze geen gezamenlijke toekomst hadden? Heeft boer Bastiaan zich inmiddels kunnen neerleggen bij het feit dat Milou niet heel snel bij hem in zal trekken op de boerderij in Zeeland? Hebben boer Geert Jan en Karine stappen gezet in hun prille relatie? En hoe is het nu met boerin Annemiek? Een liefde heeft ze er nog niet aan overgehouden, maar wat heeft meedoen aan 'Boer zoekt Vrouw' haar wél gebracht?

Ook de vijf boeren die online werden gevolgd komen langs in deze uitzending. Zoals boer Willem die tijdens het brieven brengen werd verrast met zijn briefschrijfsters. Voelt hij voor het allereerst in zijn leven kriebels voor een van hen? Hoe gaat het met boer Frans, die onverwachts zijn keuken vol had met leuke mannen? En hoe is de zoektocht gegaan bij boer Ronald die meteen met briefschrijfster Evelien ging facetimen, boer John die echt niet meer elke dag alleen wil eten en boer Johan die zich eenzamer dan ooit voelt sinds hij zijn geboortegrond verruilde voor een boerderij in de Beemster?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 10 mei om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Flikken Maastricht
    21:30
    Dwars door de Lage landen
  • 21:05
    Vera
    22:35
    Black sands
  • 20:55
    Dag & nacht
    21:40
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Voice van Vlaanderen
    22:30
    So You Think You Can Dance
  • 20:35
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    23:05
    Hitman
  • 20:35
    Drive Angry
    22:10
    The Boy Next Door
  • 20:35
    Life
    22:35
    You Don't Mess With the Zohan
  • 20:50
    Narcos
    22:40
    ER
  • 20:35
    Columbo
    22:25
    Baywatch
  • 20:35
    Batman Begins
    23:05
    Watson
  • 20:35
    Matlock
    22:30
    FBI: International
  • 20:35
    The Perfect Storm
    23:00
    Copshop
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Kinderen kopen een huis
  • 20:30
    The Facebook Honeytrap: Catching a Killer
    22:15
    Shades of Blue
  • 21:23
    Trends Talk
    21:58
    Z-Nieuws
  • 21:25
    Mijn tuin
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:10
    Het Weekmenu
    21:55
    Likoké on Tour
  • 21:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    21:50
    Murder in Provence
  • 20:35
    NCIS
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Flikken Maastricht
    21:30
    Heel Holland Bakt Elke Dag
  • 21:10
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Sergio Over De Grens
    21:30
    Sluipschutters