'Boer zoekt Vrouw' reünie: Yvon Jaspers praat bij met alle boeren

zaterdag 9 mei 2020

Enkele maanden na de laatste opname praat Yvon Jaspers zondag 10 mei bij met alle boeren. Op een landgoed in Hoevelaken ontvangt ze, uiteraard op anderhalvemeter afstand, de boeren die in september vorig jaar begonnen met hun zoektocht naar de liefde.

Sommigen komen met partner, anderen alleen. Een enkeling kampt met lichte verkoudheidsklachten, om die reden praat ze met hen online over hoe het nu met ze is.


Hoe is het bijvoorbeeld met boer Jan en Nienke? Tijdens de citytrip kreeg Nienke opeens twijfels. Heeft Jan die weg kunnen nemen of is het sprookje voorbij? Hoe kijken boer Geert en Angela terug op de afgelopen maanden, nadat zij op het weekendje weg besloten dat ze geen gezamenlijke toekomst hadden? Heeft boer Bastiaan zich inmiddels kunnen neerleggen bij het feit dat Milou niet heel snel bij hem in zal trekken op de boerderij in Zeeland? Hebben boer Geert Jan en Karine stappen gezet in hun prille relatie? En hoe is het nu met boerin Annemiek? Een liefde heeft ze er nog niet aan overgehouden, maar wat heeft meedoen aan 'Boer zoekt Vrouw' haar wél gebracht?

Ook de vijf boeren die online werden gevolgd komen langs in deze uitzending. Zoals boer Willem die tijdens het brieven brengen werd verrast met zijn briefschrijfsters. Voelt hij voor het allereerst in zijn leven kriebels voor een van hen? Hoe gaat het met boer Frans, die onverwachts zijn keuken vol had met leuke mannen? En hoe is de zoektocht gegaan bij boer Ronald die meteen met briefschrijfster Evelien ging facetimen, boer John die echt niet meer elke dag alleen wil eten en boer Johan die zich eenzamer dan ooit voelt sinds hij zijn geboortegrond verruilde voor een boerderij in de Beemster?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 10 mei om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

CIA-agenten FDR en Tuck zijn onafscheidelijke partners en de beste vrienden. Tot ze allebei vallen voor de charmes van dezelfde vrouw: Lauren. Wat begint als een onschuldig verleidingsspelletje, verandert al gauw in een meedogenloze oorlog. De twee spionnen gooien al hun vaardigheden en technologische snufjes in de strijd om hun doelwit te verleiden en de ander buitenspel te zetten.

'This Means War', film uit 2012 met oa. Reese Witherspoon, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Ik vraag het aan
    22:00
    De dag van vandaag
  • 21:25
    Liefste lijf
    22:20
    De ideale wereld
  • 20:00
    Sporza: EK Handbal Vrouwen Kwalificatie 2026
    22:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:40
    Huis Gemaakt
    22:00
    Erfgenaam Gezocht
  • 20:35
    Braveheart
    23:45
    Border Security: Australië
  • 20:35
    This Means War
    22:30
    The Couple Next Door
  • 20:35
    Snakes on a Plane
    22:30
    The Expatriate
  • 20:50
    Yellowjackets
    23:50
    ER
  • 20:35
    Lang Leve
    21:35
    De Planckaerts
  • 21:15
    Komen Eten
    22:20
    Justice For All
  • 20:35
    Little Women
    23:05
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:50
    Het Beste Bod
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:20
    CEO van mijn leven
    21:44
    Car Upd8te
  • 21:26
    Red de meubelen
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:00
    Bon Appetit
    22:00
    Ware Delicatessen
  • 21:00
    Father Brown
    22:00
    London Kills
  • 20:35
    Hudson & Rex
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    Ik Vertrek
    21:30
    De slimste mens
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Vol gas door de modder
    22:10
    Hoodfights