'Boer zoekt Vrouw' reünie: Yvon Jaspers praat bij met alle boeren

zaterdag 9 mei 2020

Enkele maanden na de laatste opname praat Yvon Jaspers zondag 10 mei bij met alle boeren. Op een landgoed in Hoevelaken ontvangt ze, uiteraard op anderhalvemeter afstand, de boeren die in september vorig jaar begonnen met hun zoektocht naar de liefde.

Sommigen komen met partner, anderen alleen. Een enkeling kampt met lichte verkoudheidsklachten, om die reden praat ze met hen online over hoe het nu met ze is.


Hoe is het bijvoorbeeld met boer Jan en Nienke? Tijdens de citytrip kreeg Nienke opeens twijfels. Heeft Jan die weg kunnen nemen of is het sprookje voorbij? Hoe kijken boer Geert en Angela terug op de afgelopen maanden, nadat zij op het weekendje weg besloten dat ze geen gezamenlijke toekomst hadden? Heeft boer Bastiaan zich inmiddels kunnen neerleggen bij het feit dat Milou niet heel snel bij hem in zal trekken op de boerderij in Zeeland? Hebben boer Geert Jan en Karine stappen gezet in hun prille relatie? En hoe is het nu met boerin Annemiek? Een liefde heeft ze er nog niet aan overgehouden, maar wat heeft meedoen aan 'Boer zoekt Vrouw' haar wél gebracht?

Ook de vijf boeren die online werden gevolgd komen langs in deze uitzending. Zoals boer Willem die tijdens het brieven brengen werd verrast met zijn briefschrijfsters. Voelt hij voor het allereerst in zijn leven kriebels voor een van hen? Hoe gaat het met boer Frans, die onverwachts zijn keuken vol had met leuke mannen? En hoe is de zoektocht gegaan bij boer Ronald die meteen met briefschrijfster Evelien ging facetimen, boer John die echt niet meer elke dag alleen wil eten en boer Johan die zich eenzamer dan ooit voelt sinds hij zijn geboortegrond verruilde voor een boerderij in de Beemster?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 10 mei om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 21:30
    The Tower
    23:05
    The Gymnasts
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 21:15
    I Can See Your Voice
    23:10
    Heel Mijn Hart
  • 19:00
    World Cup of Darts 2026
    00:00
    Boss Level
  • 20:35
    Skyscraper
    22:30
    Enough
  • 20:35
    Arachnophobia
    22:30
    Uncle Buck
  • 21:45
    Narcos
    22:45
    ER
  • 21:30
    Coppers
    22:30
    Airwolf
  • 20:40
    What Happens in Vegas
    22:40
    RAUW: Nick Bril
  • 21:25
    Elsbeth
    22:25
    CIA
  • 20:35
    Into the Storm
    22:10
    Transfusion
  • 21:45
    48 Hours to Buy
    23:45
    Hello Goodbye NL
  • 20:30
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
    23:40
    Without a Trace
  • 21:23
    Trends Talk
    21:58
    Z-Nieuws
  • 21:52
    Het zelfbouwhuis
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:30
    Open Vuur
    22:15
    Meat Timon
  • 21:00
    Silent Witness
    23:15
    McDonald and Dodds
  • 21:30
    Scandal
    22:25
    Soul
  • 20:40
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 21:05
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:20
    Toppers in Concert 2025
    23:40
    De Grannies van Amsterdam