'Boer zoekt Vrouw': boeren op citytrip met hun kersverse liefdes

zaterdag 2 mei 2020

In 'Boer zoekt Vrouw' van zondag 3 mei zijn de kaarten geschud, de keuzes gemaakt. De stellen gaan op citytrip.

Boer Geert Jan gaat met Karine naar Malta. Geert Jan wil deze dagen zijn hart openen voor Karine: 'Nu zijn we een-op-een en moet ik kenbaar maken aan haar wat ik voor haar voel. Ik denk dat als ik dat niet ga zeggen, zij het ook niet zegt, dan laat zij ook het achterste van haar tong niet zien.' De twee lachen wat af en hebben de grootste lol. Maar gaan de gesprekken ook dieper? Stelt Karine zich open voor Geert Jan?


De champagne gaat open op de hotelkamer van boer Jan en Nienke in Edinburgh (Schotland). Ze beginnen vol goede moed aan de citytrip. Dit zou het begin moeten zijn van een mooie toekomst samen. Maar toch vindt Nienke het spannend zich helemaal over te geven aan haar gevoel, de onzekerheid slaat toe. Emotioneel spreekt ze haar twijfels uit bij Jan.

In regenachtig Navarra (Spanje) kruipen boer Geert en Angela onder een paraplu. 'Op deze reis wil ik uitvinden of er echt een klik is en of ze echt bij mij past. Daar kom ik nu achter', aldus Geert. Voor Angela is de klik er en dat wil ze ook graag van Geert horen. Voelt hij hetzelfde voor haar als zij voor hem?

Sneeuwwit landschap, prachtig noorderlicht. Boer Bastiaan en Milou zouden het allemaal kunnen zien in Lapland, maar ze hebben alleen oog voor elkaar. Bastiaan heeft zijn vrouw gevonden en geniet. 'Ik vind het heel bijzonder. Ik word hier wakker midden in de natuur en dat naast Milou. Ja, het leven mag zo blijven, er hoeft niks meer te veranderen.' Is de afstand tussen Zeeland en Frankfurt geen probleem meer?

Boerin Annemiek begint van voor af aan en heeft een eerste afspraakje met de Brabantse Bram. Hij komt op de motor, ze gaan paardrijden en hebben een afsluitende borrel. Zou dit dan de man zijn die Annemieks hoofd op hol brengt?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 3 mei om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Naomi Melaer was 25 toen ze in april 2020 in haar huis in Zonhoven vermoord werd door haar partner, die ze een jaar eerder had leren kennen en die er alles aan deed om haar te controleren en haar te isoleren van haar hechte familie. De dader pleegde maanden later zelfmoord in zijn cel.

'En nu is ze dood.', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    De dag van vandaag
    22:35
    VRT NWS laat
  • 22:15
    De ideale wereld
    22:53
    Het weer (middag)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Politierechters
    23:00
    Winter Vol Liefde
  • 22:25
    Allegiance
    23:15
    9-1-1
  • 20:35
    Dawn of the Planet of the Apes
    22:50
    Renfield
  • 20:35
    Lord of War
    22:45
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 22:30
    ER
    00:00
    Suits
  • 22:20
    Baywatch
    23:10
    Nonkel Jef
  • 21:15
    James & Co
    22:40
    All In
  • 20:35
    The Bodyguard
    23:05
    Friends
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:15
    The Winter King
  • 21:45
    Komen eten
    22:40
    Huizenjagers
  • 22:20
    Cold Case
    23:10
    C.S.I. New York
  • 22:25
    Z-Nieuws
    22:36
    Z-Beurs
  • 22:28
    Zo doe je het!
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:15
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    23:00
    Winterse Kost
  • 22:10
    Sally Lockhart Mysteries
    00:05
    Marie Antoinette
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    Hudson & Rex
  • 21:45
    De slimste mens
    22:35
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    Het Uur van de Wolf Kort
  • 22:20
    Kamp Waes
    23:25
    We Gaan Er Allemaal Aan