'Boer zoekt Vrouw': boeren op citytrip met hun kersverse liefdes

zaterdag 2 mei 2020

In 'Boer zoekt Vrouw' van zondag 3 mei zijn de kaarten geschud, de keuzes gemaakt. De stellen gaan op citytrip.

Boer Geert Jan gaat met Karine naar Malta. Geert Jan wil deze dagen zijn hart openen voor Karine: 'Nu zijn we een-op-een en moet ik kenbaar maken aan haar wat ik voor haar voel. Ik denk dat als ik dat niet ga zeggen, zij het ook niet zegt, dan laat zij ook het achterste van haar tong niet zien.' De twee lachen wat af en hebben de grootste lol. Maar gaan de gesprekken ook dieper? Stelt Karine zich open voor Geert Jan?


De champagne gaat open op de hotelkamer van boer Jan en Nienke in Edinburgh (Schotland). Ze beginnen vol goede moed aan de citytrip. Dit zou het begin moeten zijn van een mooie toekomst samen. Maar toch vindt Nienke het spannend zich helemaal over te geven aan haar gevoel, de onzekerheid slaat toe. Emotioneel spreekt ze haar twijfels uit bij Jan.

In regenachtig Navarra (Spanje) kruipen boer Geert en Angela onder een paraplu. 'Op deze reis wil ik uitvinden of er echt een klik is en of ze echt bij mij past. Daar kom ik nu achter', aldus Geert. Voor Angela is de klik er en dat wil ze ook graag van Geert horen. Voelt hij hetzelfde voor haar als zij voor hem?

Sneeuwwit landschap, prachtig noorderlicht. Boer Bastiaan en Milou zouden het allemaal kunnen zien in Lapland, maar ze hebben alleen oog voor elkaar. Bastiaan heeft zijn vrouw gevonden en geniet. 'Ik vind het heel bijzonder. Ik word hier wakker midden in de natuur en dat naast Milou. Ja, het leven mag zo blijven, er hoeft niks meer te veranderen.' Is de afstand tussen Zeeland en Frankfurt geen probleem meer?

Boerin Annemiek begint van voor af aan en heeft een eerste afspraakje met de Brabantse Bram. Hij komt op de motor, ze gaan paardrijden en hebben een afsluitende borrel. Zou dit dan de man zijn die Annemieks hoofd op hol brengt?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 3 mei om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'SOS Piet XL' (VTM)

Isabel uit Waregem wil eindelijk een échte bearnaisesaus maken, maar haar versie lijkt meer op een dunne soep zonder smaak. Johan uit Brecht probeert ajuinsoep, maar ook hij faalt: een flauw, ondefinieerbaar mengsel waar zelfs een ui van zou huilen.

'SOS Piet XL', om 18.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:50
    F.C. De Kampioenen
    06:00
    In bed met Olly
  • 20:08
    Het weer (vooravond)
    08:00
    Herfstbeelden
  • 20:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 19:55
    De Wereld van Plopsa
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:00
    Darts
    01:15
    Geen uitzending
  • 18:45
    The Angry Birds Movie 2
    01:00
    What We Do in the Shadows
  • 19:45
    Police Interceptors
    01:45
    Geen uitzending
  • 19:00
    A Christmas Masquerade
    01:35
    JOE XMAS
  • 19:55
    Slisse & Cesar
    06:00
    Joe
  • 20:00
    Kijken en Kijken Kijken
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 19:25
    NCIS
    01:10
    Criminal Minds
  • 20:00
    Cobra Kai
    01:15
    NCIS: Los Angeles
  • 19:40
    Project Bakeover
    01:25
    Botched
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:43
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:59
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 19:40
    Guillaume's Paris
  • 20:00
    The Madame Blanc Mysteries
    01:45
    Midsomer Murders
  • 20:00
    Bob's Burgers
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 19:15
    Kassa
    01:10
    Dit is de Week
  • 19:45
    Super surprise
    01:45
    Onderweg naar liefde