'Boer zoekt Vrouw': boeren op citytrip met hun kersverse liefdes

zaterdag 2 mei 2020

In 'Boer zoekt Vrouw' van zondag 3 mei zijn de kaarten geschud, de keuzes gemaakt. De stellen gaan op citytrip.

Boer Geert Jan gaat met Karine naar Malta. Geert Jan wil deze dagen zijn hart openen voor Karine: 'Nu zijn we een-op-een en moet ik kenbaar maken aan haar wat ik voor haar voel. Ik denk dat als ik dat niet ga zeggen, zij het ook niet zegt, dan laat zij ook het achterste van haar tong niet zien.' De twee lachen wat af en hebben de grootste lol. Maar gaan de gesprekken ook dieper? Stelt Karine zich open voor Geert Jan?


De champagne gaat open op de hotelkamer van boer Jan en Nienke in Edinburgh (Schotland). Ze beginnen vol goede moed aan de citytrip. Dit zou het begin moeten zijn van een mooie toekomst samen. Maar toch vindt Nienke het spannend zich helemaal over te geven aan haar gevoel, de onzekerheid slaat toe. Emotioneel spreekt ze haar twijfels uit bij Jan.

In regenachtig Navarra (Spanje) kruipen boer Geert en Angela onder een paraplu. 'Op deze reis wil ik uitvinden of er echt een klik is en of ze echt bij mij past. Daar kom ik nu achter', aldus Geert. Voor Angela is de klik er en dat wil ze ook graag van Geert horen. Voelt hij hetzelfde voor haar als zij voor hem?

Sneeuwwit landschap, prachtig noorderlicht. Boer Bastiaan en Milou zouden het allemaal kunnen zien in Lapland, maar ze hebben alleen oog voor elkaar. Bastiaan heeft zijn vrouw gevonden en geniet. 'Ik vind het heel bijzonder. Ik word hier wakker midden in de natuur en dat naast Milou. Ja, het leven mag zo blijven, er hoeft niks meer te veranderen.' Is de afstand tussen Zeeland en Frankfurt geen probleem meer?

Boerin Annemiek begint van voor af aan en heeft een eerste afspraakje met de Brabantse Bram. Hij komt op de motor, ze gaan paardrijden en hebben een afsluitende borrel. Zou dit dan de man zijn die Annemieks hoofd op hol brengt?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 3 mei om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nonkel Frans vindt dat jong talent moet worden aangemoedigd. Ondanks Niekes tegenkantingen leent hij zijn camera uit aan Rikki, die samen met de Rosse en Jeanneman een film wil maken die boven 'De Witte' uitstijgt.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 01:48
    Nachtlus
    18:25
    Midsomer Murders
  • 21:00
    Geen uitzending
    18:45
    De Hoppers
  • 01:35
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:35
    Geen uitzending
    18:50
    De Augurkenkoning
  • 01:45
    Geen uitzending
    18:50
    9-1-1: Lone Star
  • 01:45
    Geen uitzending
    18:40
    Caught on Dashcam
  • 01:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Geen uitzending
    18:45
    James & Co
  • 02:45
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:05
    See
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:35
    Geen uitzending
    18:55
    Komen eten
  • 01:55
    Geen uitzending
    18:30
    Cold Justice
  • 02:50
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:58
    Zo doe je het!
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 01:55
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    17:45
    Het feestmenu van ..
  • 02:25
    The Famous Five
    19:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 02:50
    Hudson & Rex
    17:45
    Nightcrawler
  • 02:40
    EenVandaag
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:20
    Nieuwsuur
    18:15
    Podium Klassiek
  • 02:15
    NPO Doc: David Bowie: The Final Act
    18:00
    Wordt aangekondigd