'Boer zoekt Vrouw': boeren op citytrip met hun kersverse liefdes

zaterdag 2 mei 2020

In 'Boer zoekt Vrouw' van zondag 3 mei zijn de kaarten geschud, de keuzes gemaakt. De stellen gaan op citytrip.

Boer Geert Jan gaat met Karine naar Malta. Geert Jan wil deze dagen zijn hart openen voor Karine: 'Nu zijn we een-op-een en moet ik kenbaar maken aan haar wat ik voor haar voel. Ik denk dat als ik dat niet ga zeggen, zij het ook niet zegt, dan laat zij ook het achterste van haar tong niet zien.' De twee lachen wat af en hebben de grootste lol. Maar gaan de gesprekken ook dieper? Stelt Karine zich open voor Geert Jan?


De champagne gaat open op de hotelkamer van boer Jan en Nienke in Edinburgh (Schotland). Ze beginnen vol goede moed aan de citytrip. Dit zou het begin moeten zijn van een mooie toekomst samen. Maar toch vindt Nienke het spannend zich helemaal over te geven aan haar gevoel, de onzekerheid slaat toe. Emotioneel spreekt ze haar twijfels uit bij Jan.

In regenachtig Navarra (Spanje) kruipen boer Geert en Angela onder een paraplu. 'Op deze reis wil ik uitvinden of er echt een klik is en of ze echt bij mij past. Daar kom ik nu achter', aldus Geert. Voor Angela is de klik er en dat wil ze ook graag van Geert horen. Voelt hij hetzelfde voor haar als zij voor hem?

Sneeuwwit landschap, prachtig noorderlicht. Boer Bastiaan en Milou zouden het allemaal kunnen zien in Lapland, maar ze hebben alleen oog voor elkaar. Bastiaan heeft zijn vrouw gevonden en geniet. 'Ik vind het heel bijzonder. Ik word hier wakker midden in de natuur en dat naast Milou. Ja, het leven mag zo blijven, er hoeft niks meer te veranderen.' Is de afstand tussen Zeeland en Frankfurt geen probleem meer?

Boerin Annemiek begint van voor af aan en heeft een eerste afspraakje met de Brabantse Bram. Hij komt op de motor, ze gaan paardrijden en hebben een afsluitende borrel. Zou dit dan de man zijn die Annemieks hoofd op hol brengt?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 3 mei om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:40
    Plop & de Peppers
  • 00:55
    Geen uitzending
    12:30
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:20
    Geen uitzending
    13:30
    The Irrational
  • 00:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:20
    Murder in a Small Town
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:55
    De Tafel van Tine
    02:10
    Geen uitzending
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:40
    Sullivan's Crossing
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:35
    Journey to the Center of the Earth
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:20
    Botched
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:50
    Shades of Blue
  • 00:17
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:15
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:05
    Meat Timon
    02:25
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:15
    Sally Lockhart Mysteries
    02:05
    Inspector George Gently
  • 02:00
    Cougar Town
    02:40
    First Dates Australia
  • 02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:00
    NOS Gesprek minister-president
  • 01:35
    Nieuwsuur
    08:10
    Vroege Vogels
  • 02:10
    Eva
    02:30
    First Dates