'Boer zoekt Vrouw': boeren Marnix en Jaap maken definitieve keuze

In 'Boer zoekt Vrouw' van zondag 18 november is de laatste logeerdag bij boer Marnix en boer Jaap een feit. Ze moeten allebei hun keuze gaan maken. En dat valt niet mee, want elke vrouw heeft iets wat hen aantrekt.
Bij boer Marnix verloopt het ontbijt in stilte. Het keuzemoment nadert. Bertine uit haar gevoelens: 'Fijn dat er iemand is die mij begrijpt. Fijn om hem om mee heen te hebben. Ik wil niet naar huis.' Janneke vindt Marnix een man met een gebruiksaanwijzing die ze nog niet helemaal heeft gevonden. Maar dat vindt ze ook wel spannend. Als Marnix voor haar kiest, gaat ze er helemaal voor: 'Als hij denkt dat ‘ie kan schipperen en een minder grote mond kan hebben, moet ‘ie voor mij kiezen'. Yvon Jaspers legt Marnix de moeilijke vraag voor: wie is jouw vrouw?
Boer Jaap voelt dat hij een beslissing neemt voor de rest van zijn leven en daar heeft hij moeite mee. Beide vrouwen zouden bij hem kunnen passen. Marian mijmert: 'Ik ben gelukkig met mijn kinderen, maar Jaap geeft me de aanvulling die ik nodig heb en wat ik heb gemist. Het zou mijn leven voller maken.' Ook Petra ziet het met Jaap zitten: 'Wat ik nu in Jaap zie zou het de man kunnen zijn om oud mee te worden. Ik denk dat wij iets moois samen kunnen hebben.' In tranen hakt Jaap de knoop door. Wordt het Petra of Marian?
Boerin Michelle gaat op bezoek bij de moeder van Maarten en haar vriend waar Maarten tijdelijk woont. Hij straalt nu hij Michelle mag voorstellen aan zijn familie. Zijn moeder en zus hebben in eerste instantie een brief geschreven voor Michelle en zijn apetrots dat het is gelukt. Ze nemen ook een kijkje in het nieuwe appartement waar Maarten binnenkort gaat wonen en praten samen over hun toekomst.
Nu boer Wim en Marit hebben besloten er samen voor te gaan, gaat Wim op bezoek bij Marit in de stad. Ook al is hij verknocht aan het platteland, hij vindt al snel zijn draai in het appartement van Marit. De vriendinnen van Marit komen langs voor de lunch en leggen Wim het vuur na aan de schenen. Vinden zij Wim een geschikte man voor Marit? De prille geliefden stappen in het vliegtuig voor hun citytrip naar Noord-Italië.
Nog geen dag nadat Steffi haar liefde heeft verklaard aan Roel stapt hij in het vliegtuig voor de geplande reis naar Peru met een van zijn beste vrienden. Dus is Steffi drie weken alleen, terwijl ze net iemand heel leuk vindt en hij haar. Dus appen ze heel wat af. Na drie lange weken kunnen ze elkaar weer in de armen sluiten. Roel hoeft z’n koffer niet uit te pakken want ze vertrekken vrijwel meteen op citytrip naar Zwitserland.
'Boer zoekt Vrouw', zondag 18 november om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT kondigt nieuwe topfictie aan via Europese samenwerking
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Vader die zijn overleden zoon 8 weken lang in bed liet liggen, getuigt in 'Justice For All'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
- Primeur op Paaspop: Qmusic presenteert de Q-rooftop bar met intieme rooftop sessies en live radio
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice'
Kijktip van de dag

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.
'Justice For All', om 22.20 uur op Play.



































