'Boer zoekt Vrouw': boeren Marnix en Jaap maken definitieve keuze

zaterdag 17 november 2018

In 'Boer zoekt Vrouw' van zondag 18 november is de laatste logeerdag bij boer Marnix en boer Jaap een feit. Ze moeten allebei hun keuze gaan maken. En dat valt niet mee, want elke vrouw heeft iets wat hen aantrekt.

Bij boer Marnix verloopt het ontbijt in stilte. Het keuzemoment nadert. Bertine uit haar gevoelens: 'Fijn dat er iemand is die mij begrijpt. Fijn om hem om mee heen te hebben. Ik wil niet naar huis.' Janneke vindt Marnix een man met een gebruiksaanwijzing die ze nog niet helemaal heeft gevonden. Maar dat vindt ze ook wel spannend. Als Marnix voor haar kiest, gaat ze er helemaal voor: 'Als hij denkt dat ‘ie kan schipperen en een minder grote mond kan hebben, moet ‘ie voor mij kiezen'. Yvon Jaspers legt Marnix de moeilijke vraag voor: wie is jouw vrouw?


Boer Jaap voelt dat hij een beslissing neemt voor de rest van zijn leven en daar heeft hij moeite mee. Beide vrouwen zouden bij hem kunnen passen. Marian mijmert: 'Ik ben gelukkig met mijn kinderen, maar Jaap geeft me de aanvulling die ik nodig heb en wat ik heb gemist. Het zou mijn leven voller maken.' Ook Petra ziet het met Jaap zitten: 'Wat ik nu in Jaap zie zou het de man kunnen zijn om oud mee te worden. Ik denk dat wij iets moois samen kunnen hebben.' In tranen hakt Jaap de knoop door. Wordt het Petra of Marian?

Boerin Michelle gaat op bezoek bij de moeder van Maarten en haar vriend waar Maarten tijdelijk woont. Hij straalt nu hij Michelle mag voorstellen aan zijn familie. Zijn moeder en zus hebben in eerste instantie een brief geschreven voor Michelle en zijn apetrots dat het is gelukt. Ze nemen ook een kijkje in het nieuwe appartement waar Maarten binnenkort gaat wonen en praten samen over hun toekomst.

Nu boer Wim en Marit hebben besloten er samen voor te gaan, gaat Wim op bezoek bij Marit in de stad. Ook al is hij verknocht aan het platteland, hij vindt al snel zijn draai in het appartement van Marit. De vriendinnen van Marit komen langs voor de lunch en leggen Wim het vuur na aan de schenen. Vinden zij Wim een geschikte man voor Marit? De prille geliefden stappen in het vliegtuig voor hun citytrip naar Noord-Italië.

Nog geen dag nadat Steffi haar liefde heeft verklaard aan Roel stapt hij in het vliegtuig voor de geplande reis naar Peru met een van zijn beste vrienden. Dus is Steffi drie weken alleen, terwijl ze net iemand heel leuk vindt en hij haar. Dus appen ze heel wat af. Na drie lange weken kunnen ze elkaar weer in de armen sluiten. Roel hoeft z’n koffer niet uit te pakken want ze vertrekken vrijwel meteen op citytrip naar Zwitserland.

'Boer zoekt Vrouw', zondag 18 november om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Petra De Sutter in 'De Columbus'

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:55
    Live live live
    01:05
    Journaallus
  • 08:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 16:05
    Mega Mindy
    06:00
    Tik Tak
  • 15:45
    Florentina
    01:00
    Geen uitzending
  • 15:45
    Ik Vertrek
    01:30
    Geen uitzending
  • 15:15
    Pieter Konijn op de Vlucht
    01:20
    Geen uitzending
  • 15:30
    Baywatch
    01:40
    Geen uitzending
  • 16:10
    ER
    01:00
    Geen uitzending
  • 15:45
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 16:05
    Friends
    01:10
    Geen uitzending
  • 15:35
    C.S.I. New York
    01:10
    Fire Country
  • 15:45
    Two and a Half Men
    01:20
    Taxi Driver
  • 15:35
    Retour Masters
    02:00
    Het Perfecte Plaatje
  • 15:20
    Cold Justice
    01:15
    C.S.I. New York
  • 16:04
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:11
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 16:00
    Bon Appetit
    01:00
    Tot op de Graat
  • 15:30
    Grantchester
    01:35
    London Kills
  • 16:00
    Law & Order: Organized Crime
    01:40
    Grey's Anatomy
  • 15:15
    NOS Sport: ISU EK Shorttrack 2026
    01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 16:00
    Zentijd
    01:30
    Buitenhof
  • 15:30
    Honey
    01:35
    NOS Studio Sport