'Boer zoekt Vrouw': Bastiaan en Geert Jan maken definitieve keuze

zaterdag 25 april 2020

In 'Boer zoekt Vrouw' van zondag 26 april is de laatste dag van de logeerweek aangebroken voor boer Bastiaan en boer Geert Jan. Zij moeten hun definitieve keuze maken.

Allebei durven ze het met beide vrouwen aan, maar bij wie vóelen ze het? Alle potentiële nieuwe liefdes willen het proberen met hun boer. Ze kunnen nu alleen maar afwachten.


Milou, logée bij boer Bastiaan, zou teleurgesteld zijn als ze het niet wordt: 'Het zou een domper zijn als hij me niet kiest. Ik denk wel dat ik dan een traantje zou laten, dat vind ik niet leuk.' Ook Elise ziet een toekomst met Bastiaan zitten: 'Ik hou er toch een muurtje omheen. Ik weet wat ík wil. Maar ja…' Bastiaan is eruit, hij kiest met heel zijn hart. Bij welke vrouw komen Bastiaans hormonen tot leven?

Boer Geert Jan komt er niet uit. Hij blijft twijfelen tussen de twee vrouwen, met allebei ziet hij zichzelf oud worden: 'Ik heb nog nooit voor zo’n moeilijke rotkeuze gestaan als vandaag', laat hij weten aan Yvon. Ook zijn twee logées vonden het een intensieve tijd. Karine: 'Het is een zware week geweest omdat je stoeit met je gevoel. Je gaat bij jezelf ook diep naar binnen kijken.' Jacqueline ziet het helemaal zitten: 'Ik vind dat Geert Jan zoveel dingen bij zich heeft die ik het heel leuk zou vinden te ontdekken. Ik denk zeker dat die mogelijkheid er is. Maar ja, hij moet kiezen.' Met wie gaat Geert Jan op citytrip?

Boer Geert en Angela zijn voor het eerst een nacht samen geweest. 'Nu kan ik volmondig zeggen dat de kriebel er is', zegt Angela. 'Natuurlijk ben je daar toch nog voorzichtig in voor jezelf. Toch een stukje bescherming, stel je voor dat… Nu hoeft dat niet meer.' Geert gaat op bezoek bij Angela en haar twee dochters.

Na een lange week gaat boer Jan Nienke weer zien: 'Ik heb veel aan haar gedacht. Ik wil haar vasthouden, ik wil haar bij me houden. Ik heb heel veel zin om haar weer te zien.' Hij is heel benieuwd of dat wederzijds is: 'Het gevoel bij mij is goed. Het maakt me onzeker of dat gevoel ook bij haar nog zo is.' Jan gaat op bezoek bij zijn schoonfamilie: de ouders van Nienke en haar drie zussen.

Boerin Annemiek blijft met lege handen over, ze heeft helaas geen gevoelens gekregen voor een van haar mannen. Yvon gaat opnieuw met alle brieven naar haar toe. Heeft ze de eerste keer wellicht iemand over het hoofd gezien?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 26 april om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Lentebeelden
    12:05
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:30
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 10:55
    Ollie
    11:00
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:55
    Geen uitzending
    11:55
    Blind Gesprongen
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:30
    The Motorway
  • 08:55
    Geen uitzending
    11:30
    The Irrational
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:25
    Baywatch Hawaii
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:55
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 10:50
    Peppe's Pasta
  • 10:25
    So Help Me Todd
    13:30
    Fire Country
  • 10:50
    Pawn Stars
    11:40
    Geen uitzending
  • 10:55
    Open Vuur
    11:45
    DIY
  • 10:15
    Forensic Factor: A New Era
    12:20
    Snapped
  • 10:53
    Fleet TV
    11:16
    Transport & Van.TV
  • 10:53
    Publireportage
    11:00
    Vitamine 55
  • 10:45
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    11:10
    Het Weekmenu
  • 10:05
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    12:00
    The Hardacres
  • 10:45
    Scrubs
    15:25
    Station 19
  • 10:30
    Een vergetelijk mooie reis
    11:25
    Het mooiste meisje van de klas
  • 10:40
    MAX Muziekspecial
    11:45
    Culture Bites
  • 10:40
    Draak Dries
    11:05
    Zo is Joey!