Boer Jan heeft eerste keuzemoment in 'Boer zoekt Vrouw'

Alleen boer Jan heeft nog drie logees op zijn boerderij, nadat vorige week boer Geert, boer Bastiaan en boerin Annemiek hun eerste keuzemoment hadden. Een keuze die niet meevalt voor Jan en ook zijn vrouwen zijn zeer gecharmeerd van hem.
Zo laat Froukje weten vooral zijn rust, lach en humeur aantrekkelijk te vinden. 'Het ene moment is het super gezellig, het andere moment hebben we echt een goed gesprek.' Nienke voelt zich heel vertrouwd bij Jan in de buurt: 'Hij heeft een ontspannen uitstraling. Hij luistert goed en heeft aandacht voor je'. Vera spreekt uit dat Jan een man is waar ze veel van zou kunnen houden. Yvon Jaspers rijdt het erf op. Welke vrouwen mogen blijven bij boer Jan op zijn zorgboerderij?
Boer Bastiaan is heel druk met de voorbereidingen voor het oogsten van witlofpennen. Elise en Milou bereiden ondertussen een romantisch diner en doen allebei hun best aandacht van Bastiaan te krijgen, waar hij zichtbaar van onder de indruk is.
Annemiek ziet ondertussen beren op de weg, mocht ze gevoelens krijgen voor Erik: 'Hoe ziet hij de toekomst met zijn bedrijf op 1,5 uur rijden van hier?' Eigenlijk moet ze dat gesprek met hem voeren, maar ze vreest tegelijkertijd het antwoord… Om te ontspannen neemt ze Jelte en Erik mee naar de manege waar haar paard staat.
'Ik heb twee topwijven te logeren', verzucht boer Geert Jan. Maar passen hun levens en zijn leven wel bij elkaar? In de ochtend heeft hij een momentje met Jacqueline en hij grijpt zijn kans door te vragen of zij het ziet zitten op zijn boerderij tussen de paarden.
Op de boerderij van boer Geert wordt flink geflirt: 'Ze blijven allebei om me heen dartelen', vertelt Geert. 'Als Vera flirt, is Angela stil en als Angela flirt, is Vera stil. Dus zij zien dat van elkaar ook wel. Dat vind ik leuk, laat ze maar lekker doen. 'Angela vraagt zich af hoe Geerts keuze eigenlijk tot stand is gekomen: 'Vera en ik zijn gewoon zwart en wit. Dat is wel bijzonder, dat je twee zulke verschillende vrouwen laat blijven. Hij zal er wel een reden voor hebben…'
'Boer zoekt Vrouw', zondag 5 april om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- Tv-kok uit 'Restaurant Misverstand' zwaar onder vuur: ex-medewerkers beschuldigen Seppe Nobels van wanpraktijken
- Romina Van Camp neemt afscheid van VTM NIEUWS: verschil in visie ligt aan basis van vertrek
- Zomer bij de regionale publieke omroepen: dit staat er op het programma
- Volg de Tour de France 2026 bij de NOS
- Nieuwe onthullingen in de tweede aflevering van 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- In juli bij Film1 Premiere en Film1 on demand
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO
Kijktip van de dag

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?
'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.



































