Boer Hans zwaait eerste logée uit in 'Boer zoekt Vrouw'

In 'Boer zoekt Vrouw' valt op de vijf boerderijen de avond. Het begint een klein beetje te wennen om de hele tijd met z'n vieren te zijn. De boeren brengen ieder op hun eigen manier de avond door met hun drie logé(e)s.
Bij boer Hans komt Yvon Jaspers langs. Het eerste keuzemoment staat voor de deur.
Bij boerin Janine gaan ze gourmetten en delen met elkaar verhalen over vorige relaties. Michiel: 'De verwachtingen die ik had komen helemaal uit, ik heb het hier enorm goed naar mijn zin.' 'De aandacht van Janine trekken, valt nog niet mee', meldt Sander. En de heren merken hoe slecht Janine tegen haar verlies kunnen bij het potje kaarten.
De dames van boer Hans hebben al een heel leven achter zich en hier wordt meteen open over gesproken. 'Als je een toekomt met iemand wil hebben, moet je zijn verleden kennen', zo zegt Margriet. 'Ze hebben allemaal veel meegemaakt en hun hart op de goede plek', vertelt Hans en verwent zijn dames met hubkes, speciale broodjes, aan het ontbijt. Het lijkt wel vakantie.
'Rob, kan jij ook goed luisteren?' Wendy kopt de vraag maar even in. Boer Rob vindt het erg goed dat ze dat zegt. 'Daar kan ik alleen maar van leren'. De vrouwen zijn kritisch. Met een kopje thee wordt er door Rob voor deze dames muziek gemaakt. 'In de muziek leg ik al mijn emoties'. En het raakt Sonja direct: 'Wat me raakte in het verhaal is de zoektocht naar de ware liefde'. Dat is de reis, muziek ontroert. Dat is het ultieme.'
Bij boer Evert is het een drukke boel. Er is altijd leven. Hij krijgt steeds een beter beeld van zijn logé(es). En onder het genot van een heerlijk gemaakte appeltaart maken ze langzaam maar zeker steeds beter kennis met elkaar. De volgende ochtend beginnen ze de dag in de stal. Maud vindt het wat lastiger om echt contact met Evert te krijgen. Cora vindt hem hartstikke leuk maar merkt ook dat het anders is nu ze logeert op de boerderij. Ze vindt het moeilijk om op deze manier te moeten strijden voor een man.
In een relaxte sfeer onderwerpen de logé(e)s Jouke aan een vragenvuur. Marion: 'Tot nu toe voelt het heel goed. Ook onderling met de meiden.' Het is de volgende dag weer vroeg dag. Lotte heeft maar een uurtje geslapen. En ondanks dat boer Jouke liever alleen in de stal is, vindt hij het nu echt reuze gezellig: 'Iedereen is zo enthousiast en ze weten wat ze doen natuurlijk. Ik vind het leuke dames en we hebben al best oogcontact.'
Yvon Jaspers meldt zich op de boerderij bij Hans. Het eerste keuzemoment nadert, de eerste date wordt uitgezwaaid op zijn boerderij. Was deze keuze een opluchting of juist heel lastig?
De dates leren steeds meer over het leven op de boerderij. Kunnen ze zich voorstellen dat dit ooit hún leven is? Voor één iemand is dat in ieder geval niet zo…
'Boer zoekt Vrouw', zondag 27 maart om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'My Big Fat Fabulous Life' vanaf maandag terug op TLC
- Sanne Vogel reist in nieuwe KRO-NCRV serie naar India voor de oorsprong van Ayurveda
- Vijf comedians vs. complete chaos in ‘Taskmaster’
- Proximus presenteert: 'Best of Graspop Metal Meeting 2026'
- 'Blokken' sluit 32ste seizoen af met spannende finaleweek
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- 'Vroege Vogels' bezoekt zondag de Noardlike Fryske Wâlden
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
- 'FM op 5' zaterdag over de Hoogmis van het Zuiden
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Kijktip van de dag

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.
'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.



































