Boer Hans zwaait eerste logée uit in 'Boer zoekt Vrouw'

In 'Boer zoekt Vrouw' valt op de vijf boerderijen de avond. Het begint een klein beetje te wennen om de hele tijd met z'n vieren te zijn. De boeren brengen ieder op hun eigen manier de avond door met hun drie logé(e)s.
Bij boer Hans komt Yvon Jaspers langs. Het eerste keuzemoment staat voor de deur.
Bij boerin Janine gaan ze gourmetten en delen met elkaar verhalen over vorige relaties. Michiel: 'De verwachtingen die ik had komen helemaal uit, ik heb het hier enorm goed naar mijn zin.' 'De aandacht van Janine trekken, valt nog niet mee', meldt Sander. En de heren merken hoe slecht Janine tegen haar verlies kunnen bij het potje kaarten.
De dames van boer Hans hebben al een heel leven achter zich en hier wordt meteen open over gesproken. 'Als je een toekomt met iemand wil hebben, moet je zijn verleden kennen', zo zegt Margriet. 'Ze hebben allemaal veel meegemaakt en hun hart op de goede plek', vertelt Hans en verwent zijn dames met hubkes, speciale broodjes, aan het ontbijt. Het lijkt wel vakantie.
'Rob, kan jij ook goed luisteren?' Wendy kopt de vraag maar even in. Boer Rob vindt het erg goed dat ze dat zegt. 'Daar kan ik alleen maar van leren'. De vrouwen zijn kritisch. Met een kopje thee wordt er door Rob voor deze dames muziek gemaakt. 'In de muziek leg ik al mijn emoties'. En het raakt Sonja direct: 'Wat me raakte in het verhaal is de zoektocht naar de ware liefde'. Dat is de reis, muziek ontroert. Dat is het ultieme.'
Bij boer Evert is het een drukke boel. Er is altijd leven. Hij krijgt steeds een beter beeld van zijn logé(es). En onder het genot van een heerlijk gemaakte appeltaart maken ze langzaam maar zeker steeds beter kennis met elkaar. De volgende ochtend beginnen ze de dag in de stal. Maud vindt het wat lastiger om echt contact met Evert te krijgen. Cora vindt hem hartstikke leuk maar merkt ook dat het anders is nu ze logeert op de boerderij. Ze vindt het moeilijk om op deze manier te moeten strijden voor een man.
In een relaxte sfeer onderwerpen de logé(e)s Jouke aan een vragenvuur. Marion: 'Tot nu toe voelt het heel goed. Ook onderling met de meiden.' Het is de volgende dag weer vroeg dag. Lotte heeft maar een uurtje geslapen. En ondanks dat boer Jouke liever alleen in de stal is, vindt hij het nu echt reuze gezellig: 'Iedereen is zo enthousiast en ze weten wat ze doen natuurlijk. Ik vind het leuke dames en we hebben al best oogcontact.'
Yvon Jaspers meldt zich op de boerderij bij Hans. Het eerste keuzemoment nadert, de eerste date wordt uitgezwaaid op zijn boerderij. Was deze keuze een opluchting of juist heel lastig?
De dates leren steeds meer over het leven op de boerderij. Kunnen ze zich voorstellen dat dit ooit hún leven is? Voor één iemand is dat in ieder geval niet zo…
'Boer zoekt Vrouw', zondag 27 maart om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Dit is Essyla die België naar het Eurovisiesongfestival stuurt – ontdek haar liedje!
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.



































