Boer Evert en boerin Janine maken hun definitieve keuze in 'Boer zoekt Vrouw'

In 'Boer zoekt Vrouw' is de laatste dag van de logeerweek aangebroken voor boer Evert en boerin Janine. Zij gaan hun definitieve keuze maken. Evert durft het met beide vrouwen aan, maar bij wie vóelt hij het?
Alle logé(e)s willen het proberen met hun boer of boerin. Ze kunnen nu alleen maar afwachten.
Boer Evert kijkt terug op een prachtige logeerweek. Hij heeft met Nans lange wandelingen gemaakt en veel gesprekken gevoerd. Het moment met Maud, waarbij ze samen een kalfje geboren zien worden, heeft hem ook zeker geraakt. En zowel Nans als Maud hebben het erg goed gehad bij hem op de boerderij. Het is een lastige keuze voor Evert, met wie gaat hij een weekend weg?
Boer Hans gaat op bezoek bij Annette, ze woont vlak bij zee. Op de fiets verkent Hans de omgeving en Annette is zijn gids. En hij ontmoet haar kinderen en krijgt van hen een bijzonder en persoonlijk cadeau. Samen genieten ze van deze eerste ontmoeting met haar gezin. En ze gaan natuurlijk op citytrip. Waar gaat hun reis naartoe?
Vorige week was al te zien hoe boer Rob koos voor Wendy. De gevoelens die hij voor haar heeft, worden nog niet op dezelfde manier beantwoordt, maar ze gaan samen kijken wat er al wel is. Rob gaat bij Wendy eten en ze heeft ook haar vrienden uitgenodigd. Wat vinden zij van Rob?
Boer Jouke gaat op bezoek bij Karlijn en ziet haar ouderlijk huis en de boerderij. Ze kijkt uit naar zijn komst en vindt het fijn hem weer te zien: 'Toen ie uit de auto stapte dacht ik, oh ja, dat is hem. Iedere keer denk ik weer, hij is wel echt heel leuk'. Hij krijgt een tour over het erf en aan een volle keukentafel leert Jouke de familie van Karlijn kennen. Het is alsof hij er al jaren komt.
Boerin Janine vindt het maken van een keuze lastig. Christiaan en Sander zijn zo verschillend. Ze neemt Christiaan nog even apart om te vragen of ze alles van hem heeft gezien: 'Ik voel me op mij gemak bij je en ik heb mezelf laten zien aan je', vertelt Christiaan. Yvon komt langs op de boerderij. Wie gaat Janine kiezen, met wie gaat ze op citytrip?
'Boer zoekt Vrouw', zondag 1 mei om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Noraly Beyer onthult maandag winnaar Libris Literatuur Prijs
- Nieuw seizoen '22 Kids and Counting' op TLC
- Kijkcijfers: maandag 4 mei 2026
- Televisie- en radiopresentator Hans Otten (55) overleden
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Viktor keert terug naar zijn favoriete kapsalon waar 30 jaar lang niets veranderde
- Lief gebaar of vergiftigd geschenk? 'Ze Zeggen Dat' fileert bloemen
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
Multimedia SPOTLIGHT
-
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice'
Kijktip van de dag

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.
'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.



































