Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Salut en de Kost' (Play)

Viktor Verhulst (31) sterft na een val uit Nachtwacht-Flyer in Plopsaland. Bockie wil weten wat het allerlaatste is wat Vik wil eten voor zijn dood.

'Salut en de Kost', om 22.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Thuis
    00:40
    VRT NWS De Zevende Dag
  • 23:55
    Becoming Madonna
    01:27
    Het weer
  • 22:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:45
    Telefacts
    00:45
    Datenight
  • 23:30
    Overtreders
    00:25
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 23:00
    Sniper: The Last Stand
    00:55
    Chicago Med
  • 00:10
    60 Days In
    01:05
    Geen uitzending
  • 23:55
    Christmas by Candlelight
    01:35
    Joe
  • 23:50
    Zomerrust
    00:25
    Deadline 14/10
  • 23:45
    Daan & Jani
    00:40
    De Tafel van de Week
  • 23:20
    Criminal Minds
    00:30
    Doc
  • 22:15
    The Last Samurai
    01:15
    Wild Wild West
  • 23:15
    Blind Gekocht NL
    03:00
    Oh Oh Den Haag
  • 00:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    02:05
    Geen uitzending
  • 23:16
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 22:21
    De Branche-Expert
    00:22
    Publireportage
  • 00:10
    Sarah's Sweet Table
  • 23:50
    Ripper Street
    01:35
    Murder in Provence
  • 23:45
    Below Deck Mediterranean
    05:30
    Wat eten we vandaag?
  • 23:50
    De Bauers, een nieuwe fase
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    NPO Doc: Tussen broers
    00:30
    Podium Klassiek
  • 23:25
    Phoenix
    00:20
    NOS Studio Sport