Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Er zijn mensen die dromen van een cruise. Sommigen willen pure luxe ervaren en behandeld worden als een koning. De anderen houden meer van een culturele cruise, met bijvoorbeeld een stop in Wenen voor een concert met muziek van Mozart. En weer anderen willen de nostalgie van vroeger voelen op een klipper, waarbij ze zelf meehelpen om de zeilen te hijsen.

'Telefacts Zomer', om 22.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 08:20
    Molang
    04:55
    Geen uitzending
  • 08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    10:45
    Gladiators
  • 06:00
    Qmusic
    01:45
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:10
    Friends
    02:15
    Grey's Anatomy
  • 08:15
    NCIS: Los Angeles
    02:45
    Geen uitzending
  • 08:10
    A la carte
    02:05
    First on Scene
  • 08:15
    Accident, Suicide, or Murder
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:18
    De perfecte vloerbekleding
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Op de Rooster
    02:15
    Meat Timon
  • 07:45
    Call the Midwife
    02:10
    Bookish
  • 07:45
    Burn Notice
    02:40
    Below Deck Sailing Yacht
  • 08:20
    NOS Journaal
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:05
    BinnensteBuiten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:20
    Koekiemonsters eetkar
    02:40
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal