Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:50
    De week van Karrewiet met VGT
    02:10
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 06:50
    Bing
    06:00
    Tik Tak
  • 06:40
    Heidi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    01:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Without a Trace
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:51
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:15
    Lekker Messy
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 06:35
    Death in Paradise
    02:40
    Inspector George Gently
  • 06:50
    Make You Laugh Out Loud
    02:10
    Below Deck
  • 06:50
    NOS Journaal
    03:00
    NOS WK Avond
  • 06:45
    MAX Geheugentrainer
    02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:50
    Bo Beer
    02:45
    De Grannies van Amsterdam