Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' - finalisten (VTM)

Na weken vol audities, callbacks en studioshows is het zover: de grote finale van 'So You Think You Can Dance'. Zes dansers strijden in solo's, duo's en voor het eerst ook trio's om de titel én een unieke danskans in Los Angeles. Wie wint 'So You Think You Can Dance 2026'?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Reizen Waes: terug naar Oekraïne
    21:35
    112 Hulp is onderweg
  • 20:50
    Un prophète
    21:50
    Hacks
  • 21:10
    Flikken Maastricht
    22:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:50
    Jens Dendoncker - Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was
  • 19:55
    The Misfits
    21:40
    Smeris
  • 20:35
    De Patrick
    22:25
    9-1-1
  • 20:35
    Ultimate Police Interceptors
    22:30
    The People vs. Larry Flynt
  • 21:25
    ER
    00:45
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:35
    Tien Om Te Zien
  • 20:50
    Brieven aan Samson
    21:40
    Topdokters van Morgen
  • 21:15
    CIA
    22:10
    Matlock
  • 20:35
    Walking Tall
    22:00
    Godzilla vs. Kong
  • 21:20
    Junior Bake Off Vlaanderen
    23:40
    Bake Off Vlaanderen
  • 21:20
    The Chameleon Killer
    22:05
    The Hunt For the Chameleon Killer
  • 21:25
    Huur een stuur
    21:30
    Z-Weekoverzicht
  • 21:10
    Hobbyklus
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:05
    Open Vuur
    22:00
    Beach Barbecue
  • 21:00
    All Creatures Great and Small
    22:00
    Lynley
  • 20:55
    From
    21:55
    Law & Order: Organized Crime
  • 21:15
    Over Mijn Lijk
    22:15
    Andere Tijden Sport
  • 21:05
    Metropolis
    21:30
    Bureau Buitenland
  • 21:20
    Die Andere Late Night
    21:50
    Mocros