Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' - finalisten (VTM)

Na weken vol audities, callbacks en studioshows is het zover: de grote finale van 'So You Think You Can Dance'. Zes dansers strijden in solo's, duo's en voor het eerst ook trio's om de titel én een unieke danskans in Los Angeles. Wie wint 'So You Think You Can Dance 2026'?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Clips
    15:45
    Recht op recht
  • 13:40
    Lentebeelden
    16:45
    The Canary Islands
  • 15:30
    Lu en de dolle boel minis
    15:35
    Aap, Poot, Pies
  • 15:30
    Wie zoekt die wint
    16:45
    The Floor
  • 13:50
    The Lost Husband
    15:50
    De slechtste chauffeur van Nederland
  • 14:45
    Spy
    16:50
    How I Met Your Mother
  • 14:55
    Airwolf
    16:55
    Ultimate Police Interceptors
  • 09:15
    Geen uitzending
    15:40
    La Brea
  • 15:20
    Geen uitzending
    15:50
    Joe
  • 15:30
    De Container Cup
    18:55
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
  • 15:05
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 15:10
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Walking Tall
  • 15:05
    Next Level Chef
    17:30
    Komen Eten
  • 15:25
    Snapped: Killer Couples
    16:20
    Killer at the Crime Scene
  • 15:16
    Fleet TV
    15:40
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 15:28
    Hallo Roger
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:15
    Becoming Meewis
    16:00
    Vanavond bij ons
  • 15:15
    Murder in Provence
    17:05
    Murdoch Mysteries
  • 15:30
    NCIS: Los Angeles
    18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 15:15
    NOS Studio Sport
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 15:15
    De Boeddhistische Blik: Hungry Spirits
    16:25
    Culture Bites
  • 15:10
    Junior Songfestival 2026
    15:35
    Kung Fu Leeuw