Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Op de grote rommelmarkt van het Zand in Brugge vormt Jacques een team met actrice Liesa Naert, in haar geboortestad. Axel krijgt acteur Manou Kersting aan zijn zijde voor een speurtocht met een Nederlandse tongval en een Antwerps accent.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:05
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:25
    Plop & de Peppers
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 00:55
    Geen uitzending
    01:50
    American Horror Story: NYC
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    De Tafel van Tine
    02:20
    De Tafel van de Week
  • 01:55
    This Is Us
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:00
    Geen uitzending
    02:10
    Blood & Treasure
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:10
    Kinderen kopen een huis
  • 01:45
    FBI
    02:25
    CSI: Miami
  • 00:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:16
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
    02:00
    Meat Timon
  • 01:40
    Call the Midwife
    02:45
    Midsomer Murders
  • 02:20
    Cougar Town
    02:10
    NCIS
  • 02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:10
    EenVandaag
  • 00:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 01:55
    Eva
    02:15
    First Dates