Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.

'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    12:00
    VRT NWS De Zevende Dag
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:25
    Mammals
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:40
    Sarah zingt
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:45
    VTMies
  • 10:10
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:25
    Geen uitzending
    13:25
    Accused
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    Matlock
  • 11:25
    Amazing Winter Romance
    13:00
    A Royal Queens Christmas
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:10
    Meesterlijke Klassiekers
    11:40
    Gin & Tonic, around the world in 80 gins
  • 10:45
    Superman & Lois
    12:25
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:40
    Geen uitzending
    11:40
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 11:25
    A Place in the Sun
    12:20
    Tot op het Bot: Het Rund
  • 11:05
    Hailey Dean Mystery: A Will to Kill
    12:35
    Accident, Suicide, or Murder
  • 11:09
    Trends Talk
    11:41
    CEO van mijn leven
  • 11:26
    Hobbyklus
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Meat Timon
    11:30
    Winterse Kost
  • 10:40
    Father Brown
    12:30
    Darby and Joan
  • 10:55
    NCIS
    18:10
    Scandal
  • 11:05
    Ivo op zondag
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:05
    Nederland zingt op zondag
    11:30
    EO Metterdaad
  • 11:15
    Molmans
    11:30
    Mojo Fliptop