Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Heel Mijn Hart' (VTM GO+)

Tom, Isabelle, Jozefien, Elke en Gilles starten hun verblijf in het Zuid-Afrikaanse vakantiehuis met een gezellig aperitief om elkaar beter te leren kennen. Gilles gaat vervolgens suppen met Kaat en Isabelle gaat op een date vol avontuur met Bart.

'Heel Mijn Hart', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    De Zevende Dag
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 08:00
    Lentebeelden
    15:20
    Sporza: Giro d'Italia Vrouwen 2026
  • 12:30
    Geitenmeid
    12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
  • 12:00
    Chicago Fire
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:25
    Meiden die rijden
    13:20
    Fast & Furious 6
  • 06:50
    Geen uitzending
    13:45
    Departure
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:45
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:20
    Achter de schermen
    12:45
    Friends
  • 12:30
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 12:20
    Highway Thru Hell
    15:05
    3rd Rock From the Sun
  • 12:15
    Foodies & The City
    12:50
    Next Level Chef
  • 12:10
    Snapped: Killer Couples
    15:40
    Killer at the Crime Scene
  • 12:27
    Fleet TV
    12:51
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 12:26
    Het appartement
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:20
    Vlaamse Klassiekers
    13:05
    De Garde van Gert
  • 12:10
    Agatha Christie: Murder is Easy
    13:10
    Midsomer Murders
  • 12:30
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:00
    The Resident
  • 12:10
    Buitenhof
    13:10
    NOS Studio Sport Live
  • 12:00
    De Joodse Wereld
    12:35
    Volle Zalen
  • 12:20
    BarnKidz
    12:35
    Moomin Vallei