Blunder in 'Het Journaal' doet Paul D'Hoore springen

zondag 5 oktober 2008

Het is een tijdje rustig geweest rond de technische problemen van het VRT-'Journaal'. Maar vanmiddag was het opnieuw raak, en hoe! Beurskenner en freelance journalist Paul D'Hoore moest zich zelfs aan een sprongetje wagen die in de betere dans- en ijsshows niet zou misstaan.

D


eze middag begon 'Het Journaal' nogal hectisch. Na de korte begintune wist nieuwsanker Martine Tanghe ons te vertellen dat ook Dexia plots opnieuw in de problemen zat. Een nieuws dat nog nog ovenvers was en ook Martine leek het wat uit de losse pols te vertellen, al merk je dat bij zo'n ervaren nieuwsanker amper.

Maar bij het verslagje liep het helemaal fout. De tape - of is dat een digitaal bestand tegenwoordig? - wou maar niet starten en de kijkers kregen enkel het beginbeeld van de reportage te zien. Daarna liep het helemaal mis. Het beeld werd helemaal zwart, waarna de regisseur overschakelde naar het totaalbeeld van de studio. Een verkeerde keuze, zo bleek.

Wat we te zien kregen was een sterk staaltje van paniekvoetbal. Op de achtergrond zagen we dus Martine Tanghe zitten, maar op de voorgrond liep Paul D'Hoore, die enkele minuten later wat uitleg zou geven. Op de achtergrond zagen we ook een regie-assistente met een stoel voor Paul. Blijkbaar riep iemand door Pauls oortje dat hij dwars door het beeld liep. D'Hoore kon er niets beter op vinden dan een kattensprong in de duisternis te maken. Een sterk staaltje van humor, die we tegenwoordig nog amper op onze televisie vinden.

Een alerte en trouwe bezoeker van TV-Visie wist het filmpje op het wereld wijde internet te plaatsen. Wij wilden je het filmpje zeker niet onthouden, je kunt het hiernaast zien. Veel kijkplezier!

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

Het spel wordt steeds spannender. De hoofdprijs van 40.000 euro komt dichter en dichter voor de resterende kandidaten, maar er moeten nog heel wat quizduels gespeeld worden. Wie het duel verliest, moet meteen naar huis.

'The Floor', om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    Ghost Rockers: compilatie
    03:00
    Journaallus
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:30
    Nerdland voor Kleine Nerds
    06:00
    Tik Tak
  • 08:35
    Code van Coppens
    01:15
    De Branche-Expert
  • 01:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:25
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:40
    Geen uitzending
  • 08:10
    Geen uitzending
    02:15
    De Tafel van Gert
  • 08:05
    Sullivan's Crossing
  • 08:20
    Seal Team
    02:05
    Pawn Stars
  • 08:40
    Vlaanderen Kookt
    02:20
    Geen uitzending
  • 08:35
    Without a Trace
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:30
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:33
    Diy on wheels
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    Meat Timon
    02:45
    Loïc: Zot van Koken
  • 08:00
    Death in Paradise
    02:40
    Call the Midwife
  • 08:25
    Grey's Anatomy
  • 07:50
    Tijd voor Max
    02:00
    EenVandaag
  • 08:10
    Vroege Vogels
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:35
    Waffel de wonderhond
    02:10
    Parels voor de zwijnen