Bert Kranenbarg begint Troostradio

zondag 22 maart 2020

In deze verwarrende tijden waarin persoonlijk contact steeds moeilijker wordt is de radio een baken van verbinding. Veel muziek krijgt een extra lading, fijne muziek laat je even wegdromen naar een andere wereld.

Om daar gezamenlijk van te kunnen genieten begint Bert Kranenbarg (Bert op 5, KRO-NCRV, NPO Radio 5) met Troostradio op Spotify.


Na het door Paul Haenen en 'De Wereld Draait' door bedachte Troost TV is er nu dus ook Troostradio. Zondagochtend om elf uur is de lijst online gegaan, luisteraars voegen hun troostplaat zelf toe aan de Spotify-lijst of doen hun suggestie via Twitter of Facebook. In dat geval wordt de plaat door de redactie toegevoegd aan de lijst. Bert Kranenbarg is de lijst begonnen met als eerste plaat 'Kan ik iets voor je doen' van De Dijk. 'Als iets troost biedt dan is het wel dat je een ander helpt. Dat kan iets kleins zijn, even vragen hoe het gaat, of een boodschap meenemen. Normaal gesproken een arm om iemand heen slaan, maar zelfs dat mag nu niet. Bel daarom bijvoorbeeld een keer extra. Zeker nu op bezoek gaan er niet meer inzit', zegt Bert over het troostlied dat hij gekozen heeft.

Troostradio krijgt vanaf maandag een belangrijke plek in de uitzending van 'Bert op 5' op NPO Radio 5. 'Wie weet wat het in de uitzending gaat opleveren. Ik draai in ieder geval ieder uur een plaat uit de lijst. Misschien ga ik wel een hele nacht zitten om de volledige lijst uit te zenden.'

Bekijk de lijst op Spotify, te vinden onder de naam 'Troostradio'. Natuurlijk staat die ook op de website www.bertop5.nl. Iedereen mag platen aan de lijst toevoegen.

'Troostradio', vanaf maandag 23 maart in 'Bert op 5' tussen 16.00 en 18.00 uur bij KRO-NCRV op NPO Radio 5.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Belinda wordt met haar vrachtwagen aan de kant gezet. Ze wil niet dat Van As ontdekt dat ze nog dronken was van de dag voordien. Intussen probeert Rafaël Herman tegen Kevin op te zetten om de aandelen van Van As te bemachtigen.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:56
    Zomerbeelden
    12:25
    De week van Bruzz
  • 11:00
    Radio 2 Top 30
    13:40
    Zomerbeelden
  • 11:00
    Kaatjes Kameraadjes
    11:05
    Ridder Muis
  • 09:55
    Geen uitzending
    11:55
    Chicago P.D.
  • 11:00
    Achter gesloten deuren
    11:55
    The Real Bling Ring: Hollywood Heist
  • 06:15
    Geen uitzending
    13:20
    The Irrational
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Airwolf
  • 09:45
    Geen uitzending
    15:25
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 10:50
    Mijn tuin
    11:10
    Leven als vakman
  • 10:40
    FBI: Most Wanted
    14:00
    NCIS
  • 10:50
    Storage Wars
    11:40
    Geen uitzending
  • 10:30
    Property Brothers
    12:20
    Fingerfood
  • 11:00
    Britain's Killer Teens
  • 10:55
    City Reports
    11:10
    Business Branding Infini Nieuwpoort
  • 11:03
    De perfecte werkplaats
    12:00
    Request
  • 11:00
    Het Weekmenu
    11:40
    Op de Rooster
  • 11:00
    Sister Boniface Mysteries
    12:45
    The Hardacres
  • 10:35
    Burn Notice
    18:10
    White Collar
  • 10:25
    Sterren NL Top 25
    11:10
    NOS Sport: WK Roeien 2026
  • 10:55
    Krabbé zoekt Chagall
    11:40
    Culture Bites
  • 10:55
    Wickie de Viking
    11:05
    Mike de Ridder