Bert Haandrikman, Susan Smit, Astrid Sy en Kim-Lian van der Meij te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van dinsdag 28 tot en met vrijdag 31 januari ontvangen Sybrand en Martine weer veel gasten bij 'Tijd voor MAX'. Onder anderen Bert Haandrikman, Susan Smit, Astrid Sy en Kim-Lian van der Meij zijn deze week in de studio te gast.
Op maandag 27 januari is er geen uitzending van 'Tijd voor MAX' in verband met de herdenking van 75 jaar bevrijding Auschwitz. De 'Tijd voor MAX'-week begint daarom deze keer op dinsdag 28 januari. Tel Aviv, de stad die het Eurovisie Songfestival 2019 organiseerde, draagt vandaag de sleutel over aan Rotterdam, de organisator van het Eurovisie Songfestival 2020. Aansluitend aan de sleuteloverdracht volgt de officiële loting om, onder toeziend oog van de EBU, te bepalen in welke van de twee halve finales de deelnemende landen aantreden. In de studio is radiopresentator en songfestivalliefhebber Bert Haandrikman om te vertellen hoe één en ander in zijn werk gaat.
Ook schrijver Susan Smit is te gast. Woensdag verschijnt haar boek Tropenbruid, over een weesmeisje dat aan het begin van de vorige eeuw probeert haar leven een andere wending te geven door te reageren op een huwelijksadvertentie van iemand in Nederlands-Indië. In de keuken staat Meester Patissier en Meester Boulanger Robèrt van Beckhoven.
Op woensdag 29 januari maken we kennis met historicus Astrid Sy, de nieuwe presentator van het geschiedenisprogramma van de VPRO en NTR 'Andere Tijden'. Breken er met haar ook andere tijden aan voor het programma? Ook voormalig topschaatser Marianne Timmer schuift bij Sybrand en Martine aan om te vertellen over haar ervaringen bij de Jeugd Olympische Spelen, die deze maand plaatsvonden in het Zwitserse Lausanne. Marianne was hierbij aanwezig als chef de mission van Team NL.
Op donderdag 30 januari is Kim-Lian van der Meij te gast. Vanaf deze week is zij de nieuwe presentator van 'Mensenkennis'. 'Mensenkennis' wordt gespeeld met een 100-koppig publiek dat aan de hand van filmpjes vragen gesteld krijgt. Ook is de 'Heel Holland Bakt'-afvaller van deze week te gast. Het optreden is van VOF de Kunst. In de nieuwe theatershow van de band, Het bloed kruipt (waar het niet gaan kan) brengen ze nieuwe liedjes, oude hits, meezingers én luisterliedjes ten gehore. Voor 'Tijd voor MAX' hebben ze uit dat ruime aanbod iets heel moois geselecteerd.
We sluiten de week op vrijdag 31 januari af met een optreden van artiest Shirma Rouse en zanger en acteur Charly Luske. Beiden zijn in maart te zien op het nieuwe popfestival Ode in Ahoy. In de keuken staat topkok Mounir Toub.
'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dinsdag 6 oktober 2026
- De winnaar van 'De Meestergids' is bekend
- BNNVARA mag docuserie over 'spookvoetballer' uitzenden na uitspraak rechter
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Kijkcijfers: maandag 5 oktober 2026
- Veerle Dobbelaere steekt het vuur aan in 'De Verraders'
- 'Oh my god! A nightmare!': Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
- Ziggo Sport zendt afscheidswedstrijd Lionel Messi exclusief uit
- Jan Jaap Van der Wal toont voor het eerst foto’s uit zijn kindertijd met schisis in 'De Operatiekamer'
- Pintjes, Aperol en een mysterieuze badkamervondst: zware ochtend voor 'Blind Getrouwd'-koppel Matti en Ellen
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant'
Kijktip van de dag

Fré wil naar Ibiza vertrekken met Brecht én Julie en Milou. Daniël reageert niet goed op Rani’s plan. Tarik probeert Ellis op afstand te houden. Vera wil Louis weer aan haar kant krijgen.
'Time:Out', om 21.40 uur op VRT 1.



































