Bert Haandrikman, Susan Smit, Astrid Sy en Kim-Lian van der Meij te gast bij 'Tijd voor MAX'

zondag 26 januari 2020

Van dinsdag 28 tot en met vrijdag 31 januari ontvangen Sybrand en Martine weer veel gasten bij 'Tijd voor MAX'. Onder anderen Bert Haandrikman, Susan Smit, Astrid Sy en Kim-Lian van der Meij zijn deze week in de studio te gast.

Op maandag 27 januari is er geen uitzending van 'Tijd voor MAX' in verband met de herdenking van 75 jaar bevrijding Auschwitz. De 'Tijd voor MAX'-week begint daarom deze keer op dinsdag 28 januari. Tel Aviv, de stad die het Eurovisie Songfestival 2019 organiseerde, draagt vandaag de sleutel over aan Rotterdam, de organisator van het Eurovisie Songfestival 2020. Aansluitend aan de sleuteloverdracht volgt de officiële loting om, onder toeziend oog van de EBU, te bepalen in welke van de twee halve finales de deelnemende landen aantreden. In de studio is radiopresentator en songfestivalliefhebber Bert Haandrikman om te vertellen hoe één en ander in zijn werk gaat.


Ook schrijver Susan Smit is te gast. Woensdag verschijnt haar boek Tropenbruid, over een weesmeisje dat aan het begin van de vorige eeuw probeert haar leven een andere wending te geven door te reageren op een huwelijksadvertentie van iemand in Nederlands-Indië. In de keuken staat Meester Patissier en Meester Boulanger Robèrt van Beckhoven.

Op woensdag 29 januari maken we kennis met historicus Astrid Sy, de nieuwe presentator van het geschiedenisprogramma van de VPRO en NTR 'Andere Tijden'. Breken er met haar ook andere tijden aan voor het programma? Ook voormalig topschaatser Marianne Timmer schuift bij Sybrand en Martine aan om te vertellen over haar ervaringen bij de Jeugd Olympische Spelen, die deze maand plaatsvonden in het Zwitserse Lausanne. Marianne was hierbij aanwezig als chef de mission van Team NL.

Op donderdag 30 januari is Kim-Lian van der Meij te gast. Vanaf deze week is zij de nieuwe presentator van 'Mensenkennis'. 'Mensenkennis' wordt gespeeld met een 100-koppig publiek dat aan de hand van filmpjes vragen gesteld krijgt. Ook is de 'Heel Holland Bakt'-afvaller van deze week te gast. Het optreden is van VOF de Kunst. In de nieuwe theatershow van de band, Het bloed kruipt (waar het niet gaan kan) brengen ze nieuwe liedjes, oude hits, meezingers én luisterliedjes ten gehore. Voor 'Tijd voor MAX' hebben ze uit dat ruime aanbod iets heel moois geselecteerd.

We sluiten de week op vrijdag 31 januari af met een optreden van artiest Shirma Rouse en zanger en acteur Charly Luske. Beiden zijn in maart te zien op het nieuwe popfestival Ode in Ahoy. In de keuken staat topkok Mounir Toub.

'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

In de zomer van 1976 zit de NYPD een man achterna die op koppels in geparkeerde auto's schiet. Hij tart de stad met angstaanjagende brieven totdat de politie een tip krijgt over een verdachte die de hond van een buurman heeft doodgeschoten.

'The Mark of a Serial Killer', om 20.30 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Thuis
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:05
    Bumba
    12:55
    Mega Mindy
  • 13:40
    Familie
    19:00
    VTM Nieuws
  • 13:35
    De alarmcentrale: pech onderweg
    12:30
    Ambulance
  • 11:50
    Geen uitzending
    18:35
    Animal Control
  • 14:00
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 13:55
    Komen eten
    12:30
    De Tafel van Gert
  • 13:20
    C.S.I. New York
    12:25
    NCIS
  • 13:40
    The First 48 Presents Critical Minutes
    12:30
    See
  • 13:40
    Streetfood
    12:35
    Body Shockers
  • 13:55
    Snapped
    11:45
    Amish Affair
  • 14:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:59
    Voor u getest
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:00
    Comfort Food
    12:50
    Bon Appetit
  • 13:55
    Murder in Provence
    12:10
    Darby and Joan
  • 13:50
    NCIS: New Orleans
    12:40
    Storage Wars
  • 14:00
    NOS Journaal
    13:10
    NOS Sportjournaal
  • 13:55
    Pauscast
    13:00
    NOS Journaal
  • 13:55
    Mike de Ridder
    13:00
    Saïd & Anna