Beleef samen met Marco, Linda en Jochem een fantástisch oud en nieuw op SBS6

Vanaf maandag 30 december staat de avondprogrammering op SBS6 in het teken van drie iconen: Marco Borsato, Linda de Mol en Jochem Myjer.
Op 30 december zien we een persoonlijke terugblik van Marco Borsato op zijn recordbrekende concertreeks in de Rotterdamse Kuip. Vervolgens zijn op oudejaarsavond de hoogtepunten van deze concertreeks te zien in 'Marco Borsato, Live in De Kuip'. Hierop aansluitend tellen we met een speciale aflevering van 'Ik hou van Holland' ouderwets gezellig af naar de jaarwisseling. De tv-première van 'Adem in, adem' uit, de veelgeprezen cabaretshow van Jochem Myjer, staat op nieuwjaarsavond op het programma.
'Marco Borsato, De weg naar De Kuip': Vijftien jaar na zijn laatste veelgeprezen concertreeks in het Rotterdamse stadion, staat Marco Borsato in de zomer van 2019 weer in De Kuip. In totaal heeft Borsato al 9 keer in het stadion opgetreden en met deze 5 shows verbreekt de zanger het oude record van The Rolling Stones (10 x De Kuip). In 'Marco Borsato, De weg naar De Kuip' vertelt Marco op een persoonlijke manier hoe hij deze route heeft ervaren. Uitzending: 30 december 21.30 uur.
'Marco Borsato, Live in De Kuip': Op oudejaarsavond is het tijd om het visuele spektakel te aanschouwen. Uiteraard komen zijn grootste hits voorbij en zien we de gastoptredens van onder andere Davina Michelle, Maan, André Hazes, Lil Kleine en Armin van Buuren. Uitzending: 31 december 20.00 uur.
'Ik hou van Holland oudejaarsspecial': In een speciale oudejaarsvariant van 'Ik hou van Holland' worden Linda de Mol en teamcaptains Guus Meeuwis en Jeroen van Koningsbrugge vergezeld door niemand minder dan Merel Westrik, Martien en Maxime Meiland, Elise Schaap, Cornald Maas en Jan Versteegh. Ook zal een speciale gast een spetterend muzikaal optreden verzorgen. Er zijn in deze oudejaarsspecial extra veel spellen verwerkt en alle vragen hebben betrekking op het afgelopen jaar. Uiteraard tellen Linda en haar gasten in de studio af naar 12 uur. Uitzending: 31 december 22.00 uur.
'Jochem Myjer: Adem in, adem uit': Na vier uitverkochte theaterseizoenen zal Jochem Myjers show Adem in, adem uit eindelijk op televisie te zien zijn. Jochem heeft zijn voorstelling ruim 300 keer gespeeld en er zijn honderdduizenden kaarten verkocht, maar alsnog grepen vele fans mis. De succesvolle show is in Koninklijk Theater Carré geregistreerd en wordt op nieuwjaarsavond integraal bij SBS6 uitgezonden. Uitzending: 1 januari 20.30 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van banale ergernissen tot grote conflicten in het nieuwe seizoen van 'Vrederechters'
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- Anastasya Chernook openhartig in 'Het Huis': 'Mijn vader heeft me heel veel vernederd'
- 'Dancing with the Stars' onthult volledige deelnemerslijst: deze 13 BV's wagen hun kans op de dansvloer
- Kürt Rogiers na de exit uit 'De Verraders': 'Nu hoop ik toch dat Stephanie zal winnen'
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Onzichtbare zorg
- Sahar Meradji volgt Joodse Nederlanders in nieuwe EOdocs-serie
- Geheime recensenten schuiven aan in 'Mijn Restaurant', maar bij LABO loopt het helemaal mis…
- 'Meldpunt Actueel' en 'Villa VdB' over de groeiende druk op mantelzorgers
- Barcelona, Liverpool en Belgische clubs in actie: nieuwe week Europees topvoetbal LIVE bij Play Sports
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
Kijktip van de dag

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.
'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.



































