Beelden verdachten liquidatiepoging van 'tattookiller' in 'Opsporing Verzocht'

Op 4 januari werd in de Dominicaanse badplaats Las Terrenas geprobeerd om de Nederlander Cor P. dood te schieten. Vanavond deelt de politie in 'Opsporing Verzocht' voor het eerst beelden van de vermoedelijke schutters.
Doelwit Cor P. zou een lid van de zogenaamde ‘Tattookillers’ zijn, een moordcommando dat verdacht wordt van meerdere liquidaties. Cor - bijnaam ‘de Paling’ - vluchtte in 2020 naar de Dominicaanse Republiek, net voor de rechter uitspraak zou doen in een strafzaak waarin levenslang tegen hem was geëist. De opdracht voor de mislukte moordaanslag komt vermoedelijk uit Nederland, en de badplaats waar het slachtoffer werd beschoten wordt ook door veel toeristen uit ons land bezocht. Daarom hopen politie en justitie dat er waardevolle tips komen over de twee op beeld vastgelegde mannen.
Onder voorbehoud: Amber Alert
Mocht de 10-jarige Hebe nog niet terecht zijn, dan wordt uiteraard ook aandacht besteed aan haar zorgwekkende vermissing.
Actueel Dordrecht: waarom werd Remsley (36) doodgeschoten?
In de nacht van zaterdag op zondag werd aan de Van den Tempelstraat in Dordrecht de 36-jarige Remsley Eisden doodgeschoten. Remsley was die avond in een café geweest, en zat in een geparkeerde auto toen een schutter het vuur opende. De vader van twee kinderen overleed ter plekke. Momenteel werkt een team van 20 rechercheurs aan de zaak. Vanavond meer over de schutter en de laatst bekende sporen. Eén van de grote vragen in het onderzoek: waarom moest Remsley dood?
Wie kent slachtoffer bij loods in Medemblik?
Op 27 september werd bij een loods aan de Vereweg in Medemblik een dode man gevonden, na een melding over een onwelwording. Inmiddels is duidelijk dat de dood van de man een misdrijf is, en dat het slachtoffer een 54-jarige Kroaat is. Met een oproep vanavond in de uitzending, die ook in het Kroatisch vertaald wordt, hoopt men op meer informatie over het slachtoffer.
Met 100 km per uur door rood: politie zoekt doorrijder Eindhoven
Op zondag 29 mei reed een automobilist drie fietsers aan in het centrum van Eindhoven. Daarbij raakte één slachtoffer zwaargewond. Op bewakingsbeelden is vastgelegd dat de bestuurder zo’n 100 km per uur reed en door rood ging. Onderzoek op de PD, vlakbij de grote rotonde aan de Marconilaan en Boschdijk, maakte duidelijk dat de bestuurder die nacht reed in een wat ouder model Renault Mégane.
Daarnaast beelden van verdachten van voetbalrellen op 10 april bij het stadion van SC Heerenveen, beelden van een man die toeristen beroofde in Amsterdam en een aantal mede door kijkers opgeloste zaken.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 18 oktober om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning: 'Hier douche ik mij niet'
- Télévie breekt alle records: 13.459.073,87 euro ingezameld ten voordele van kankeronderzoek
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- Anita Witzier en Joris Linssen niet meer exclusief bij KRO-NCRV
- 24Kitchen lost de eerste trailer van 'Meesterlijk Ijs' met Miljuschka en Robèrt van Beckhoven
- Dit is de 'Dagelijkse Kost' van deze week!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Weg uit de criminaliteit in nieuwe documentaire 'Credible Messengers Amsterdam'
- Ton Koopman verrijkt jubileumjaar met uitvoering van Händels Athalia
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor'
Kijktip van de dag

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.
'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.



































