Beelden verdachten liquidatiepoging van 'tattookiller' in 'Opsporing Verzocht'

Op 4 januari werd in de Dominicaanse badplaats Las Terrenas geprobeerd om de Nederlander Cor P. dood te schieten. Vanavond deelt de politie in 'Opsporing Verzocht' voor het eerst beelden van de vermoedelijke schutters.
Doelwit Cor P. zou een lid van de zogenaamde ‘Tattookillers’ zijn, een moordcommando dat verdacht wordt van meerdere liquidaties. Cor - bijnaam ‘de Paling’ - vluchtte in 2020 naar de Dominicaanse Republiek, net voor de rechter uitspraak zou doen in een strafzaak waarin levenslang tegen hem was geëist. De opdracht voor de mislukte moordaanslag komt vermoedelijk uit Nederland, en de badplaats waar het slachtoffer werd beschoten wordt ook door veel toeristen uit ons land bezocht. Daarom hopen politie en justitie dat er waardevolle tips komen over de twee op beeld vastgelegde mannen.
Onder voorbehoud: Amber Alert
Mocht de 10-jarige Hebe nog niet terecht zijn, dan wordt uiteraard ook aandacht besteed aan haar zorgwekkende vermissing.
Actueel Dordrecht: waarom werd Remsley (36) doodgeschoten?
In de nacht van zaterdag op zondag werd aan de Van den Tempelstraat in Dordrecht de 36-jarige Remsley Eisden doodgeschoten. Remsley was die avond in een café geweest, en zat in een geparkeerde auto toen een schutter het vuur opende. De vader van twee kinderen overleed ter plekke. Momenteel werkt een team van 20 rechercheurs aan de zaak. Vanavond meer over de schutter en de laatst bekende sporen. Eén van de grote vragen in het onderzoek: waarom moest Remsley dood?
Wie kent slachtoffer bij loods in Medemblik?
Op 27 september werd bij een loods aan de Vereweg in Medemblik een dode man gevonden, na een melding over een onwelwording. Inmiddels is duidelijk dat de dood van de man een misdrijf is, en dat het slachtoffer een 54-jarige Kroaat is. Met een oproep vanavond in de uitzending, die ook in het Kroatisch vertaald wordt, hoopt men op meer informatie over het slachtoffer.
Met 100 km per uur door rood: politie zoekt doorrijder Eindhoven
Op zondag 29 mei reed een automobilist drie fietsers aan in het centrum van Eindhoven. Daarbij raakte één slachtoffer zwaargewond. Op bewakingsbeelden is vastgelegd dat de bestuurder zo’n 100 km per uur reed en door rood ging. Onderzoek op de PD, vlakbij de grote rotonde aan de Marconilaan en Boschdijk, maakte duidelijk dat de bestuurder die nacht reed in een wat ouder model Renault Mégane.
Daarnaast beelden van verdachten van voetbalrellen op 10 april bij het stadion van SC Heerenveen, beelden van een man die toeristen beroofde in Amsterdam en een aantal mede door kijkers opgeloste zaken.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 18 oktober om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fred van Leer deze zomer terug bij TLC met nieuw seizoen 'Say Yes To The Dress Benelux'
- 'Hier was ik niet klaar voor': eerste studioshow 'So You Think You Can Dance' zet Top 20 meteen onder hoogspanning
- Drie broers gaan na 30 jaar opnieuw samen in bad voor Viktor Verhulst in 'Brieven Aan Samson'
- Wanneer bescherming faalt, rest alleen nog verzet: de indringende dramaserie 'L’affaire Laura Stern'
- Nieuw seizoen 'Amsterdam Centraal 24/7' op National Geographic
- Kookavontuur Ruben Van Gucht aan zijden draadje na diepe snijwonde
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































