Beelden verdachten liquidatiepoging van 'tattookiller' in 'Opsporing Verzocht'

Op 4 januari werd in de Dominicaanse badplaats Las Terrenas geprobeerd om de Nederlander Cor P. dood te schieten. Vanavond deelt de politie in 'Opsporing Verzocht' voor het eerst beelden van de vermoedelijke schutters.
Doelwit Cor P. zou een lid van de zogenaamde ‘Tattookillers’ zijn, een moordcommando dat verdacht wordt van meerdere liquidaties. Cor - bijnaam ‘de Paling’ - vluchtte in 2020 naar de Dominicaanse Republiek, net voor de rechter uitspraak zou doen in een strafzaak waarin levenslang tegen hem was geëist. De opdracht voor de mislukte moordaanslag komt vermoedelijk uit Nederland, en de badplaats waar het slachtoffer werd beschoten wordt ook door veel toeristen uit ons land bezocht. Daarom hopen politie en justitie dat er waardevolle tips komen over de twee op beeld vastgelegde mannen.
Onder voorbehoud: Amber Alert
Mocht de 10-jarige Hebe nog niet terecht zijn, dan wordt uiteraard ook aandacht besteed aan haar zorgwekkende vermissing.
Actueel Dordrecht: waarom werd Remsley (36) doodgeschoten?
In de nacht van zaterdag op zondag werd aan de Van den Tempelstraat in Dordrecht de 36-jarige Remsley Eisden doodgeschoten. Remsley was die avond in een café geweest, en zat in een geparkeerde auto toen een schutter het vuur opende. De vader van twee kinderen overleed ter plekke. Momenteel werkt een team van 20 rechercheurs aan de zaak. Vanavond meer over de schutter en de laatst bekende sporen. Eén van de grote vragen in het onderzoek: waarom moest Remsley dood?
Wie kent slachtoffer bij loods in Medemblik?
Op 27 september werd bij een loods aan de Vereweg in Medemblik een dode man gevonden, na een melding over een onwelwording. Inmiddels is duidelijk dat de dood van de man een misdrijf is, en dat het slachtoffer een 54-jarige Kroaat is. Met een oproep vanavond in de uitzending, die ook in het Kroatisch vertaald wordt, hoopt men op meer informatie over het slachtoffer.
Met 100 km per uur door rood: politie zoekt doorrijder Eindhoven
Op zondag 29 mei reed een automobilist drie fietsers aan in het centrum van Eindhoven. Daarbij raakte één slachtoffer zwaargewond. Op bewakingsbeelden is vastgelegd dat de bestuurder zo’n 100 km per uur reed en door rood ging. Onderzoek op de PD, vlakbij de grote rotonde aan de Marconilaan en Boschdijk, maakte duidelijk dat de bestuurder die nacht reed in een wat ouder model Renault Mégane.
Daarnaast beelden van verdachten van voetbalrellen op 10 april bij het stadion van SC Heerenveen, beelden van een man die toeristen beroofde in Amsterdam en een aantal mede door kijkers opgeloste zaken.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 18 oktober om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Topchef Timon Michiels krijgt zijn eerste programma 'Meat Timon' op njam!
- Omroep WNL komt met nieuw indringend seizoen van docuserie 'Brandmerk'
- Van bijna-Olympische hoogspringer tot sexy wijnboer: deze boeren zoeken een tof lief
- Nick Schilder, Davina Michelle, Yves Berendse en Waylon zingen met nieuw talent in 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Superhelden, ninja’s en paasmysteries in april op Cartoon Network
- Nieuwe afleveringen van 'Ben 10' op Cartoonito
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- 'Nachtdieren USA' gaat op verkenning in Tennessee en Arkansas
- Zondag 'Je Zal Het Maar Hebben Junior: Seth & Jans'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' viert start Evergreen week van de jaren 60
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns'
Kijktip van de dag

Twee van de kandidaten nemen het meteen tegen elkaar op in een duel, waarbij de verliezer direct afvalt. Na deze eerste schifting blijven nog 89 kandidaten over in de strijd om 40.000 euro.
'The Floor', om 20.30 uur op VTM.



































