BBB-Kamerlid en oorlogsheld Gijs Tuinman in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 4 mei 2024

De zondag begint met Rick Nieman en 'WNL Op Zondag' met opinie en debat over actuele onderwerpen. Politici, prominente gasten en opiniemakers gaan de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's.

Ook is er aandacht voor ondernemers en het bedrijfsleven. 'WNL Op Zondag' van Omroep WNL wordt iedere zondag live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam.


BBB-KAMERLID GIJS TUINMAN
Op deze Bevrijdingsdag is Tweede Kamerlid Gijs Tuinman van BBB te gast bij Rick Nieman. ‘s Lands meest gedecoreerde militair en drager van de militaire Willemsorde vertelt over wat Bevrijdingsdag voor hem persoonlijk betekent.

ANKIE BROEKERS-KNOL
Zondagmorgen is voormalig voorzitter van de Eerste Kamer Ankie Broekers-Knol te gast in WNL Op Zondag. Zij gaat in gesprek over de betekenis van 4 en 5 mei. De oud-bewindsvrouw vertelt over het belang van het vieren en herdenken van de vrijheid.

FRITS BAREND
Journalist Frits Barend spreekt tijdens een van de herdenkingen op 4 mei. Daarin vertelt hij onder andere over de geschiedenis van zijn familie tijdens de oorlogsjaren. Ook gaat hij in op de toename van anti-semitisme.

PSYCHIATER ESTHER VAN FENEMA
Psychiater Esther van Fenema is te gast. Hoe verslavend is de smartphone? De bestseller The Anxious Generation van Jonathan Haidt is het gesprek van de dag in de VS, het boek schetst een schrikbarend beeld van de smartphone generatie.

JOSSE DE VOOGD
In aanloop naar de Europese verkiezingen komt electoraal geograaf Josse de Voogd met de tv-serie 'Aangehaakt in Europa'. Daarin vertelt hij over het stemgedrag in verschillende Europese steden. Van bloemkoolwijken in Stockholm tot hipsterbuurten in Berlijn.

'WNL Op Zondag', zondag 5 mei om 10.00 uur bij Omroep WNL op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 11:45
    Casper en Emma
    05:15
    Geen uitzending
  • 11:50
    Benidorm Bastards
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 11:35
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 11:15
    House
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:40
    Holiday Crashers
    05:40
    Sugarplummed
  • 10:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:05
    De Chalet aan zee
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:15
    FBI
    01:00
    Fire Country
  • 11:25
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:15
    A Chance for Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:30
    Was I Really Abducted?
    05:00
    Geen uitzending
  • 11:42
    Z-Weekoverzicht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:00
    Bon Appetit
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 10:50
    Inspector George Gently
    01:30
    London Kills
  • 10:50
    First Dates Australia
    06:50
    Storage Wars
  • 11:05
    Ivo op zondag
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 11:45
    De Verandering
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 11:25
    Junior Eurovisie Songfestival 2025 finale
    06:55
    Ta-daaa!