AVROTROS viert 5 jaar 'Kerst Muziekgala'

Het Kerst Muziekgala bestaat 5 jaar! Om dit te vieren zendt AVROTROS een feestelijk en muzikaal programma van deze 5 jaar uit.
We zien hoogtepunten van de afgelopen jaren voorbij komen, met onder andere optredens van jonge muzikale talenten samen met Ilse DeLange, Ronnie Flex, Gerard Joling en André van Duin. Het 'Kerst Muziekgala' is steevast de afsluiter van het muzikale jaar van Stichting Méér Muziek in de Klas. Presentator Buddy Vedder praat in deze feestelijke uitzending met erevoorzitter Koningin Máxima over 5 jaar Méér Muziek in de Klas.
Het slotstuk van 'Het Kerst Muziekgala' wordt elk jaar verzorgd door de Grootste Schoolband van Nederland! Deze band, met daarin 12 basisschoolklassen uit alle provincies van ons land, heeft dit jaar een videoclip gemaakt van hun eigen nieuwe kerstlied. Twaalf klassenvertegenwoordigers gaan op bezoek bij Koningin Máxima om samen met haar deze vrolijke en sfeervolle videoclip te bekijken.
Ook is te zien hoe 'De Muzikaalste Klas van Nederland' uit het Friese Balk door Emma Heesters verrast wordt met een persoonlijk kerst-optreden. De klassen uit de Grootste Schoolband van Nederland zijn geselecteerd in de muzikale AVROTROS-spelshow 'Lang Leve de Muziek Show' op NPO Zapp.
AVROTROS wil de muziekbeleving onder kinderen stimuleren en hen aanzetten tot het maken van muziek. Dit doet de omroep onder andere met programma’s als het 'Junior Songfestival', 'De Eindmusical', 'Het Kinderprinsengrachtconcert' en 'Lang Leve de Muziek Show'.
Méér Muziek in de Klas
Stichting Méér Muziek in de Klas zet zich in voor structureel kwalitatief muziekonderwijs voor alle 1,6 miljoen basisschoolkinderen in Nederland. Muziekonderwijs is belangrijk voor de cognitieve, sociale en creatieve ontwikkeling van kinderen. De stichting laat zien hoe waardevol muziekonderwijs is, vergroot kennis van leerkrachten en brengt regionale samenwerkingen tot stand tussen scholen en hun culturele omgeving.
'5 Jaar Kerst Muziekgala', zondag 20 december om 21.50 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte' met Israel van Dorsten
- Nieuwe dramaserie 'Rust en Vreugd' bij MAX op NPO 1
- 'Ivo op Zondag' keert terug met nieuwe rubriek over bijzondere vriendschappen
- Ziggo Sport introduceert nieuwe F1 show 'Race Café: Na de GP'
- Nieuw seizoen van 'Body Cam' op Discovery
- MXGP en MX2 weer van start op Play Sports
- Ziggo Sport zet vrouwen in de spotlight op Internationale Vrouwendag
- Indringende documentaire 'KAMAY' te zien op VRT Canvas op Internationale Vrouwendag
- Dit staat bij de Disney Channels voor je klaar in maart
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' met Fedde en Xin
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke'
Kijktip van de dag

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.
'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































