Avicii op één in SLAM! Dance 1000

maandag 3 september 2018

Zojuist is de 'SLAM! Dance 1000' van start gegaan; de lijst met duizend meesterwerken op het gebied van dance, vijf dagen lang in één voortreffelijke mix.

Luisteraars konden de afgelopen weken hun stem uitbrengen en dat zorgde dit jaar voor een nieuwe nummer één!


Vorig jaar stond Underworld met Born Slippy nog bovenaan de lijst. Dit jaar is er massaal gestemd op Avicii. Na zijn onverwachte overlijden in april worden zijn tracks weer massaal gedraaid en gestreamd. Zijn nummer 'Levels' is nu door de luisteraars van SLAM! verkozen tot beste dance track ooit gemaakt.

Anton van Lieshout, Station Director SLAM!: 'Avicii heeft met zijn muziek een onvergetelijke indruk achtergelaten en veel talenten in de dance geïnspireerd. Zijn overlijden zit nog vers in ons geheugen en het is dan ook niet gek dat je op ieder festival afgelopen zomer zijn nummers veelvuldig voorbij hoorde komen. Dat onze luisteraars hem bovenaan deze lijst zetten vind ik een ontzettend mooi gebaar.'

De 'SLAM! Dance 1000' is deze hele week tussen 7.00 uur en 19.00 uur te horen op SLAM! via FM/DAB+/online. Ook de avondprogrammering van SLAM! staat in het teken van de populaire dancelijst. Legendarische helden als DJ Jean, Johan Gielen, DJ Jose en Paul Elstak komen langs in de SLAM! studio tijdens Club Ondersteboven om te praten over hun favoriete tracks en de meest memorabele momenten uit hun DJ carrière.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Home sweet home: Vlamingen in Amerika' (VRT 1)

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.

'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:30
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 21:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:05
    Plop & de Peppers
  • 01:55
    Geen uitzending
    09:45
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 01:35
    Geen uitzending
    13:00
    Accused
  • 01:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Joe
    05:30
    A Christmas Detour
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:00
    De Tafel van Tine
    02:10
    De Tafel van de Week
  • 02:05
    How to Get Away With Murder
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:20
    Pawn Stars
    03:40
    Geen uitzending
  • 02:05
    A Place in the Sun
    03:10
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 00:20
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 02:27
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:10
    De Zomerkeuken
    02:15
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 02:15
    London Kills
    02:35
    Father Brown
  • 01:55
    Below Deck Down Under
    02:40
    Grey's Anatomy
  • 02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:35
    NOS Journaal Laat
  • 00:35
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 01:55
    NPO Doc: Eindeloos gepest - het verhaal van Rien
    02:20
    De verloskundigen