Australische popster Dean Lewis treedt op in the Qube van Qmusic

vrijdag 8 maart 2024

Dean Lewis gaat een exclusief optreden geven voor Qmusic-luisteraars. Dit werd bekendgemaakt tijdens 'De Top 40' door presentator Domien Verschuuren. Hoewel de zanger pas een aantal jaren bekend is met zijn eigen hits, startte zijn muziekcarrière al veel eerder door hits te schrijven voor andere artiesten.

De Australische singer-songwriter Dean Lewis scoorde sinds zijn internationale doorbraak met het nummer 'Waves' in 2016 grote hits met nummers als 'Be Alright' en 'How Do I Say Goodbye'. Op woensdag 27 maart geeft de zanger een intiem optreden voor een selecte groep luisteraars in the Qube van radiozender Qmusic.


Nadat zijn hit 'Waves' de internationale hitlijsten bestormde, scoorde Dean Lewis al snel een grote hit met 'Be Alright'. Daarna volgden grote successen door samenwerkingen met Martin Garrix, met wie hij het lied 'Used to Love' uitbracht en met Kygo, met wie hij 'Lost Without You' maakte. De single 'How Do I Say Goodbye' wist het zelfs te schoppen tot de derde plaats in de 'Top 40'. Op Qmusic wist Dean Lewis al twee keer de Alarmschijf op zijn naam te zetten. Dit deed hij recentelijk met de single 'Trust Me Mate', welke op dit moment nog steeds in de 'Top 40' schittert.

The Qube is een intiem optreden waarbij luisteraars de kans krijgen om een artiest van wereldformaat van dichtbij mee te maken. Onder anderen Robbie Williams, The Script, Dua Lipa, John Legend, Lewis Capaldi en George Ezra gingen Dean Lewis voor in eerdere edities van the Qube. Ed Sheeran stond zelfs al twee keer in the Qube.

Luisteraars maken van maandag 11 tot en met vrijdag 15 maart kans om erbij te zijn door 'Dean Lewis' te sturen in de Q-app wanneer ze een nummer van de zanger horen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:55
    Noodle and Bun
    07:55
    De Hoppers
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:55
    Mojo Wisseltop
    08:00
    Ongezien
  • 06:55
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:05
    Geen uitzending
    12:40
    The Motorway
  • 06:00
    Qmusic
    04:55
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:25
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    07:45
    Geen uitzending
  • 06:50
    This Is Us
    07:20
    Sullivan's Crossing
  • 06:45
    Brooklyn Nine-Nine
    06:05
    Noah
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:45
    Smossen Mag
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:25
    Shades of Blue
  • 04:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:50
    Roger
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 06:30
    De Gezonde Goesting
    08:00
    Foodies & The City
  • 06:45
    Ghosts
    07:00
    Death in Paradise
  • 06:55
    Make You Laugh Out Loud
    07:15
    Grey's Anatomy
  • 06:50
    NOS Journaal
    07:35
    Compilatie Tijd voor MAX
  • 02:45
    Nieuwsuur
    08:10
    Vroege Vogels
  • 06:50
    Ta-daaa!
    07:55
    Rubble & Crew