Australische popster Dean Lewis treedt op in the Qube van Qmusic

vrijdag 8 maart 2024

Dean Lewis gaat een exclusief optreden geven voor Qmusic-luisteraars. Dit werd bekendgemaakt tijdens 'De Top 40' door presentator Domien Verschuuren. Hoewel de zanger pas een aantal jaren bekend is met zijn eigen hits, startte zijn muziekcarrière al veel eerder door hits te schrijven voor andere artiesten.

De Australische singer-songwriter Dean Lewis scoorde sinds zijn internationale doorbraak met het nummer 'Waves' in 2016 grote hits met nummers als 'Be Alright' en 'How Do I Say Goodbye'. Op woensdag 27 maart geeft de zanger een intiem optreden voor een selecte groep luisteraars in the Qube van radiozender Qmusic.


Nadat zijn hit 'Waves' de internationale hitlijsten bestormde, scoorde Dean Lewis al snel een grote hit met 'Be Alright'. Daarna volgden grote successen door samenwerkingen met Martin Garrix, met wie hij het lied 'Used to Love' uitbracht en met Kygo, met wie hij 'Lost Without You' maakte. De single 'How Do I Say Goodbye' wist het zelfs te schoppen tot de derde plaats in de 'Top 40'. Op Qmusic wist Dean Lewis al twee keer de Alarmschijf op zijn naam te zetten. Dit deed hij recentelijk met de single 'Trust Me Mate', welke op dit moment nog steeds in de 'Top 40' schittert.

The Qube is een intiem optreden waarbij luisteraars de kans krijgen om een artiest van wereldformaat van dichtbij mee te maken. Onder anderen Robbie Williams, The Script, Dua Lipa, John Legend, Lewis Capaldi en George Ezra gingen Dean Lewis voor in eerdere edities van the Qube. Ed Sheeran stond zelfs al twee keer in the Qube.

Luisteraars maken van maandag 11 tot en met vrijdag 15 maart kans om erbij te zijn door 'Dean Lewis' te sturen in de Q-app wanneer ze een nummer van de zanger horen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lichtpuntjes tegen Kanker' (VRT)

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.

'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:15
    Winterbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Winterbeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:35
    Yetili vertelt
    11:45
    Casper en Emma
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    Familie
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:25
    Helicopter ER
  • 11:25
    The Goldbergs
    11:45
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:05
    Huizenjagers
  • 11:20
    FBI
    12:15
    NCIS
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    Evil
  • 11:30
    Chateau Meiland
    12:20
    Botched
  • 10:50
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:31
    Roger
    11:55
    5-voor-12
  • 11:20
    De Garde van Gert
    11:45
    Sarah's Sweet Table
  • 11:00
    Death in Paradise
    12:05
    The Chelsea Detective
  • 11:30
    Shipping Wars
    12:00
    NCIS: Los Angeles
  • 11:15
    NOS Olympische Winterspelen
    21:50
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:00
    Dikkie Dik en de verdwenen knuffel
    12:00
    Het Muizenhuis