Australische popster Dean Lewis treedt op in the Qube van Qmusic

vrijdag 8 maart 2024

Dean Lewis gaat een exclusief optreden geven voor Qmusic-luisteraars. Dit werd bekendgemaakt tijdens 'De Top 40' door presentator Domien Verschuuren. Hoewel de zanger pas een aantal jaren bekend is met zijn eigen hits, startte zijn muziekcarrière al veel eerder door hits te schrijven voor andere artiesten.

De Australische singer-songwriter Dean Lewis scoorde sinds zijn internationale doorbraak met het nummer 'Waves' in 2016 grote hits met nummers als 'Be Alright' en 'How Do I Say Goodbye'. Op woensdag 27 maart geeft de zanger een intiem optreden voor een selecte groep luisteraars in the Qube van radiozender Qmusic.


Nadat zijn hit 'Waves' de internationale hitlijsten bestormde, scoorde Dean Lewis al snel een grote hit met 'Be Alright'. Daarna volgden grote successen door samenwerkingen met Martin Garrix, met wie hij het lied 'Used to Love' uitbracht en met Kygo, met wie hij 'Lost Without You' maakte. De single 'How Do I Say Goodbye' wist het zelfs te schoppen tot de derde plaats in de 'Top 40'. Op Qmusic wist Dean Lewis al twee keer de Alarmschijf op zijn naam te zetten. Dit deed hij recentelijk met de single 'Trust Me Mate', welke op dit moment nog steeds in de 'Top 40' schittert.

The Qube is een intiem optreden waarbij luisteraars de kans krijgen om een artiest van wereldformaat van dichtbij mee te maken. Onder anderen Robbie Williams, The Script, Dua Lipa, John Legend, Lewis Capaldi en George Ezra gingen Dean Lewis voor in eerdere edities van the Qube. Ed Sheeran stond zelfs al twee keer in the Qube.

Luisteraars maken van maandag 11 tot en met vrijdag 15 maart kans om erbij te zijn door 'Dean Lewis' te sturen in de Q-app wanneer ze een nummer van de zanger horen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Eileen Collins was de eerste vrouw die een Amerikaans ruimtevaartuig bestuurde en commandeerde. In een tijd dat vrouwen in de ruimtevaart nog controversieel waren brak ze door alle barrières heen. Maar haar verhaal is meer dan het verhaal van een pionier. Deze documentaire neemt je mee in Collins' zenuwslopende carrière aan de hand van uniek NASA-archiefmateriaal, privébeelden en intieme interviews.

'Spacewoman', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    WinWin
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 18:25
    De laatste Joodse zomer
    13:00
    Winterbeelden
  • 19:50
    Karrewiet
    12:55
    Mega Mindy
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:30
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    12:30
    Ambulance
  • 19:40
    The Big Bang Theory
    18:35
    Animal Control
  • 19:45
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:40
    9-1-1: Lone Star
    09:05
    Geen uitzending
  • 19:20
    David
    10:00
    Joe
  • 19:00
    Huizenjagers
    12:30
    De Tafel van Gert
  • 19:40
    FBI
    12:25
    NCIS
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    12:30
    See
  • 19:40
    Chateau Meiland
    12:35
    Body Shockers
  • 19:30
    Snapped
    11:45
    Amish Affair
  • 14:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:41
    De tip
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:50
    De Dagschotel
    12:50
    Bon Appetit
  • 18:55
    Death in Paradise
    12:10
    Darby and Joan
  • 19:45
    NCIS: New Orleans
    12:40
    Storage Wars
  • 19:05
    Eva
    13:00
    NOS Journaal
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    13:00
    NOS Journaal
  • 19:25
    First Dates
    13:00
    Saïd & Anna