Australische popster Dean Lewis treedt op in the Qube van Qmusic

vrijdag 8 maart 2024

Dean Lewis gaat een exclusief optreden geven voor Qmusic-luisteraars. Dit werd bekendgemaakt tijdens 'De Top 40' door presentator Domien Verschuuren. Hoewel de zanger pas een aantal jaren bekend is met zijn eigen hits, startte zijn muziekcarričre al veel eerder door hits te schrijven voor andere artiesten.

De Australische singer-songwriter Dean Lewis scoorde sinds zijn internationale doorbraak met het nummer 'Waves' in 2016 grote hits met nummers als 'Be Alright' en 'How Do I Say Goodbye'. Op woensdag 27 maart geeft de zanger een intiem optreden voor een selecte groep luisteraars in the Qube van radiozender Qmusic.


Nadat zijn hit 'Waves' de internationale hitlijsten bestormde, scoorde Dean Lewis al snel een grote hit met 'Be Alright'. Daarna volgden grote successen door samenwerkingen met Martin Garrix, met wie hij het lied 'Used to Love' uitbracht en met Kygo, met wie hij 'Lost Without You' maakte. De single 'How Do I Say Goodbye' wist het zelfs te schoppen tot de derde plaats in de 'Top 40'. Op Qmusic wist Dean Lewis al twee keer de Alarmschijf op zijn naam te zetten. Dit deed hij recentelijk met de single 'Trust Me Mate', welke op dit moment nog steeds in de 'Top 40' schittert.

The Qube is een intiem optreden waarbij luisteraars de kans krijgen om een artiest van wereldformaat van dichtbij mee te maken. Onder anderen Robbie Williams, The Script, Dua Lipa, John Legend, Lewis Capaldi en George Ezra gingen Dean Lewis voor in eerdere edities van the Qube. Ed Sheeran stond zelfs al twee keer in the Qube.

Luisteraars maken van maandag 11 tot en met vrijdag 15 maart kans om erbij te zijn door 'Dean Lewis' te sturen in de Q-app wanneer ze een nummer van de zanger horen.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.

'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:20
    Geitenmeid
    13:35
    Buddybot
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:55
    Urk!
    13:35
    Een Eigen Huis
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:40
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 09:15
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 13:15
    De Tafel van Gert
    14:25
    Komen Eten
  • 13:05
    NCIS
    13:55
    The Spencer Sisters
  • 13:00
    Blood & Treasure
    13:55
    The Sentinel
  • 13:05
    Botched
    13:50
    Roger van Damme: Desserts
  • 13:05
    Murder 360
    13:55
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:15
    Mijn tuin
    13:40
    Het appartement
  • 13:00
    Lekker Messy
    13:40
    Toasted!
  • 13:05
    Outrageous
    13:55
    Return to Paradise
  • 13:10
    American Housewife
    14:05
    NCIS
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 13:22
    Socutera
    13:25
    Pauscast
  • 13:24
    Zin in Zappelin
    13:30
    Biff and Chip