Astrid Joosten presenteert nieuw seizoen 'Wat Verdien Je?'

dinsdag 31 augustus 2021

Wat verdient een notaris eigenlijk? Hoe kun je er zelf voor zorgen dat je salaris wordt verhoogd? En verdienen mannen nog steeds meer dan vrouwen? In het tweede seizoen van de informatieve quiz 'Wat Verdien Je?' onthullen wekelijks weer drie Nederlanders uit één beroepsgroep wat hun salaris is.

Twee panels discussiëren over het laatste taboe van Nederland: ons salaris.


De twee panels moeten vragen over salarissen beantwoorden en raden wat de drie Nederlanders in de studio verdienen. Het ene panel bestaat uit ondernemer/investeerder Annemarie van Gaal, horecaondernemer Khalid Oubaha en internetondernemer Ben Woldring. Het andere panel wordt gevormd door presentator/Straatkrant-journalist Sander de Kramer, voormalig directeur schuldhulpverlening Jurenne Hooi en ex-dakloze Patrick van der Jagt. De twee panels strijden om een bonus, die zij aan het eind weer moeten weggeven.

Deskundige Kilian Wawoe, docent Human Resources Management, ontsluiert alle geheimen rond het salaris en geeft ons gouden tips. Als kijker leer je hoe salarissen tot stand komen en hoe je zelf meer geld kunt verdienen.

In elk van de vier afleveringen staat één sector centraal:

Woensdag 1 september: juristen
Woensdag 8 september: sekswerkers
Woensdag 15 september: openbaar bestuurders
Woensdag 29 september: sporters

Astrid Joosten: 'Dit programma doorbreekt het allerlaatste taboe in Nederland: de hoogte van je salaris. Heel Nederland kan meekijken in de portemonnee van een ander. In de eerste aflevering over juristen onthullen een advocaat, een notaris en een rechter wat zij precies verdienen. En als kijker krijg je elke week volop salaris-tips.'

'Wat Verdien Je?', gepresenteerd door Astrid Joosten, is op de woensdagen 1, 8, 15 en 29 september te zien om 21.30 uur bij BNNVARA op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:30
    Mironins
    11:35
    Yetili vertelt
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:40
    Familie
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:05
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:30
    The Goldbergs
    11:50
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    24
  • 08:35
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:05
    Brooklyn Nine-Nine
  • 11:15
    FBI
    12:05
    NCIS
  • 11:25
    Geen uitzending
    12:25
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:25
    Masterchef USA
    12:10
    Chateau Meiland
  • 11:10
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:22
    De ambachter
    11:55
    5-voor-12
  • 11:15
    Ware Delicatessen
    11:45
    Chris Cooks Cymru
  • 11:15
    Death in Paradise
    12:00
    Harry Wild
  • 10:55
    First Dates Australia
    12:00
    Scrubs
  • 11:10
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:30
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
    11:45
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
  • 11:25
    Zin in Zappelin
    11:44
    Takken sjouwen hutten bouwen