Artiesten geven antwoord op 'Smoorverliefd' van Snelle - VIDEO

vrijdag 21 februari 2020

Bart Maessen en Robin Zomer van de band BENR maken wekelijks voor Qmusic een cover van een nummer uit de Top 40. Deze week maakten zij hun versie van 'Smoorverliefd' van Snelle.

Zij geven in het nummer antwoord op het originele nummer, vanuit het perspectief van het meisje. Direct nadat ze het nummer zongen in de show van dj Kai Merckx, werd de berichtenbox van Qmusic overspoeld met mooie reacties van ontroerde luisteraars.


Snelle bracht het nummer uit om aandacht te vragen voor veiligheid in het verkeer. In het nummer gaat het over de liefde tussen een jongen en een meisje. Ze vinden elkaar ontzettend leuk, maar uiteindelijk gaat het mis als de jongen op zijn telefoon zit tijdens het fietsen. Vlak voor het misgaat in de clip, zingt Snelle: 'Hij was smoorverliefd op haar.' Vervolgens wordt de jongen geschept door een auto. 'Nu zijn ze nooit meer met elkaar. Zijn telefoon blijft overgaan.'

BENR zingt het nu vanuit het perspectief vanuit het meisje, dat verscheurd is door emoties. Het verhaal gaat verder bij het verdrietige einde van het origineel. Het krijgt een wending wanneer ze erachter komt dat ze dit allemaal had kunnen voorkomen.

'Zij was smoorverliefd op hem.
En mist hem nu nog elk moment.
Ze kan zichzelf nog niet vergeven,
Was ie nog maar hier gebleven.
Zij was smoorverliefd op hem.'


Bart en Robin van BENR maken wekelijks Top 40-covers. Zo maakten ze al interpretaties van 'Dance Monkey', 'Arcade' en van 'The Last Time', van The Script. Die laatste cover zorgde ervoor dat ze in maart op mogen treden met The Script in de Ziggo Dome.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Door de bomen
    22:00
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:25
    Once Upon a Time in Northern Ireland
  • 21:00
    VRT NWS journaal met VGT
    21:45
    Geen uitzending
  • 21:05
    Ze Zeggen Dat
    22:15
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    21:50
    Only Joling
  • 20:35
    Hulk
    22:55
    The Irrational
  • 20:35
    United 93
    22:25
    The Football Fraudster
  • 20:50
    The Couple Next Door
    22:35
    ER
  • 21:35
    Rupel
    22:35
    Airwolf
  • 21:15
    Kamp Jeroom
    21:55
    Scheire en de Schepping
  • 20:35
    Happy Face
    22:45
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:20
    Leverage: Redemption
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    21:50
    Komen Eten
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:23
    Trends Doc
    21:52
    Z-Energy
  • 21:17
    Mijn tuin
    22:00
    Trendsetters In Bed Met Lissa Lewis
  • 21:35
    Sarah's Sweet Table
  • 21:00
    The Marlow Murder Club
    22:00
    Foyle's War
  • 21:35
    White Collar
    22:30
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:30
    Ons Droomproject in Wales
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:20
    Kunst in het Wild
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:00
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2027
    23:00
    NOS Voetbal