Anne-Marie Jung, Martin Hendriksma, Irene Moors en Robčrt van Beckhoven te gast bij 'Tijd voor MAX'

zondag 8 december 2019

Van maandag 9 tot en met vrijdag 13 december schuiven er weer verschillende gasten aan bij Sybrand Niessen en Martine van Os.

Deze week zijn onder anderen Anne-Marie Jung, Martin Hendriksma, Irene Moors en Robèrt van Beckhoven te gast bij 'Tijd voor MAX'.


Deze week gaat de voorstelling 'Hendrik Groen – Zolang er leven is' in première in het theater, met nieuwe belevenissen van Hendrik, zijn beste vriend Evert en de Omanido's. Maandag 9 december is acteur Anne-Marie Jung te gast, zij vertolkt afwisselend met Cynthia Abma de rol van de directrice. In de keuken staat culinair expert Janny van der Heijden. Zij steunt het initiatief Stoel vrij met kerst, waarbij sociale organisaties hun netwerk inzetten om eenzame mensen uit te nodigen voor een kerstdiner in huiselijke sfeer. In de studio laat Janny zien hoe je in korte tijd een smakelijk driegangenmenu op tafel zet.

Op dinsdag 10 december schuift musicalster Tessa van Tol aan. Zij speelt Anastasia in de Nederlandse versie van de gelijknamige musical, genomineerd voor de publieksprijs Beste Musical. De musical vertelt het verhaal over de mysterieuze verdwijning van de laatste Russische tsarendochter Anastasia Romanov. Ook kunsthistoricus en conservator van Paleis Het Loo Paul Rem is te gast, hij heeft voor 'Tijd voor MAX' de voorstelling gezien en geeft zijn deskundig oordeel.

Op woensdag 11 december is schrijver en Rijnkenner Martin Hendriksma te gast. Vanaf zaterdag 4 januari 2020 wordt het nieuwe MAX-reisprogramma 'Langs de Rijn' uitgezonden, waarin Martin samen met presentator Huub Stapel de Rijn afzakt, vanaf de bron in de Zwitserse Alpen tot aan de plek waar hij bij Hoek van Holland de Noordzee instroomt.

Op eerste kerstdag wordt door Omroep MAX de registratie van het Trouw Kerstconcert uitgezonden. Eén van de artiesten die daaraan meewerkt is Hadewych Minis, donderdag 12 december schuift zij bij Sybrand en Martine aan. Ze blikt alvast vooruit naar het concert, maar vertelt ook over haar theatershow Hadewych doet de dames waarin ze de allermooiste, door vrouwen gezongen, liedjes ten gehore brengt.

'Tijd voor MAX' sluit de week af op vrijdag 13 december met een bezoek van Robèrt van Beckhoven en Irene Moors. Zondag 15 december begint weer een nieuwe editie van 'Heel Holland Bakt', waarin Robèrt natuurlijk een belangrijke rol speelt, en op woensdag 25 december begint 'Doorbakken' gepresenteerd door Irene Moors. In 'Doorbakken' gaat Irene in op de gebeurtenissen rond 'Heel Holland Bakt' met Janny en Robèrt.

'Tijd voor MAX', maandag 9 december tot en met vrijdag 13 december om 17.10 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.

'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:25
    Sportweekend
  • 18:25
    McDonald & Dodds
    19:55
    Het weer
  • 19:00
    United
    19:25
    Zotte dieren
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:50
    Steenrijk, Straatarm
    19:50
    Bert Gabriëls - Gestorven Onzin
  • 18:50
    The Big Bang Theory
    20:35
    Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
  • 18:25
    Caught on Dashcam
    22:30
    Training Day
  • 19:00
    Romance at Reindeer Lodge
    20:35
    A Royal Queens Christmas
  • 18:45
    SOS Piet
    19:20
    Drie mannen onder een dak
  • 18:30
    Zeg Eens Euh
    20:00
    Kamp Jeroom
  • 18:40
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Sydney
  • 18:35
    The Neighborhood
    20:35
    RoboCop
  • 18:55
    Komen Eten
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 18:30
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Beverley Allitt Tapes
  • 18:55
    Z-Weekoverzicht
    19:25
    Trends Talk
  • 18:56
    De kunstenaar
    19:19
    Zo doe je het!
  • 18:30
    Over (h)eerlijke groenten
    19:05
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 18:10
    The Hardacres
    19:05
    The Good Ship Murder
  • 18:10
    Scandal
    20:00
    American Dad
  • 19:00
    Beste Zangers
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:15
    Podium Klassiek
    19:25
    Vroege Vogels
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    De Mensenbieb