Anne-Marie Jung, Martin Hendriksma, Irene Moors en Robèrt van Beckhoven te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van maandag 9 tot en met vrijdag 13 december schuiven er weer verschillende gasten aan bij Sybrand Niessen en Martine van Os.
Deze week zijn onder anderen Anne-Marie Jung, Martin Hendriksma, Irene Moors en Robèrt van Beckhoven te gast bij 'Tijd voor MAX'.
Deze week gaat de voorstelling 'Hendrik Groen – Zolang er leven is' in première in het theater, met nieuwe belevenissen van Hendrik, zijn beste vriend Evert en de Omanido's. Maandag 9 december is acteur Anne-Marie Jung te gast, zij vertolkt afwisselend met Cynthia Abma de rol van de directrice. In de keuken staat culinair expert Janny van der Heijden. Zij steunt het initiatief Stoel vrij met kerst, waarbij sociale organisaties hun netwerk inzetten om eenzame mensen uit te nodigen voor een kerstdiner in huiselijke sfeer. In de studio laat Janny zien hoe je in korte tijd een smakelijk driegangenmenu op tafel zet.
Op dinsdag 10 december schuift musicalster Tessa van Tol aan. Zij speelt Anastasia in de Nederlandse versie van de gelijknamige musical, genomineerd voor de publieksprijs Beste Musical. De musical vertelt het verhaal over de mysterieuze verdwijning van de laatste Russische tsarendochter Anastasia Romanov. Ook kunsthistoricus en conservator van Paleis Het Loo Paul Rem is te gast, hij heeft voor 'Tijd voor MAX' de voorstelling gezien en geeft zijn deskundig oordeel.
Op woensdag 11 december is schrijver en Rijnkenner Martin Hendriksma te gast. Vanaf zaterdag 4 januari 2020 wordt het nieuwe MAX-reisprogramma 'Langs de Rijn' uitgezonden, waarin Martin samen met presentator Huub Stapel de Rijn afzakt, vanaf de bron in de Zwitserse Alpen tot aan de plek waar hij bij Hoek van Holland de Noordzee instroomt.
Op eerste kerstdag wordt door Omroep MAX de registratie van het Trouw Kerstconcert uitgezonden. Eén van de artiesten die daaraan meewerkt is Hadewych Minis, donderdag 12 december schuift zij bij Sybrand en Martine aan. Ze blikt alvast vooruit naar het concert, maar vertelt ook over haar theatershow Hadewych doet de dames waarin ze de allermooiste, door vrouwen gezongen, liedjes ten gehore brengt.
'Tijd voor MAX' sluit de week af op vrijdag 13 december met een bezoek van Robèrt van Beckhoven en Irene Moors. Zondag 15 december begint weer een nieuwe editie van 'Heel Holland Bakt', waarin Robèrt natuurlijk een belangrijke rol speelt, en op woensdag 25 december begint 'Doorbakken' gepresenteerd door Irene Moors. In 'Doorbakken' gaat Irene in op de gebeurtenissen rond 'Heel Holland Bakt' met Janny en Robèrt.
'Tijd voor MAX', maandag 9 december tot en met vrijdag 13 december om 17.10 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'On ira tous au paradis': Lidewij Nuitten volgt 11 jaar lang een Brussels gezin
- ‘Is ’t gelukt?’: Ward Lemmelijn en Bart Cannaerts falen, Fien Germijns haalt het op het nippertje
- 'De Verraders': Kürt Rogiers verraden door zijn eigen kompanen: 'Nu hoop ik dat de bondgenoten winnen'
- Emmy-winnaar 'KABAM!' terug met nieuwe avonturen over grote en kleine angsten
- 'Poorten van Europa': Kan Europa zijn grenzen bewaken én mensenrechten beschermen?
- Dinsdag in 'Focus': waarom drinken we steeds vaker alcoholvrij?
- 'Dwars door de Pyreneeën' door Catalonië naar de zee
- Deze onderwerpen behandelt 'Radar' maandag
- Hilarische 'Kamp Jeroom'-proef zorgt voor slappe lach bij Ini Massez en Isabelle Van Hecke
- Welke 'Dagelijkse Kost' eet je deze week?
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'In the End' van Linkin Park twee jaar op rij op nummer 1 in de '500 van de jaren nul'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' duikt weer in de rijke Nederlandse muziekgeschiedenis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Viktor Verhulst (31) sterft na een val uit Nachtwacht-Flyer in Plopsaland. Bockie wil weten wat het allerlaatste is wat Vik wil eten voor zijn dood.
'Salut en de Kost', om 22.30 uur op Play.




































