Anne-Marie Jung, Martin Hendriksma, Irene Moors en Robčrt van Beckhoven te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van maandag 9 tot en met vrijdag 13 december schuiven er weer verschillende gasten aan bij Sybrand Niessen en Martine van Os.
Deze week zijn onder anderen Anne-Marie Jung, Martin Hendriksma, Irene Moors en Robèrt van Beckhoven te gast bij 'Tijd voor MAX'.
Deze week gaat de voorstelling 'Hendrik Groen – Zolang er leven is' in première in het theater, met nieuwe belevenissen van Hendrik, zijn beste vriend Evert en de Omanido's. Maandag 9 december is acteur Anne-Marie Jung te gast, zij vertolkt afwisselend met Cynthia Abma de rol van de directrice. In de keuken staat culinair expert Janny van der Heijden. Zij steunt het initiatief Stoel vrij met kerst, waarbij sociale organisaties hun netwerk inzetten om eenzame mensen uit te nodigen voor een kerstdiner in huiselijke sfeer. In de studio laat Janny zien hoe je in korte tijd een smakelijk driegangenmenu op tafel zet.
Op dinsdag 10 december schuift musicalster Tessa van Tol aan. Zij speelt Anastasia in de Nederlandse versie van de gelijknamige musical, genomineerd voor de publieksprijs Beste Musical. De musical vertelt het verhaal over de mysterieuze verdwijning van de laatste Russische tsarendochter Anastasia Romanov. Ook kunsthistoricus en conservator van Paleis Het Loo Paul Rem is te gast, hij heeft voor 'Tijd voor MAX' de voorstelling gezien en geeft zijn deskundig oordeel.
Op woensdag 11 december is schrijver en Rijnkenner Martin Hendriksma te gast. Vanaf zaterdag 4 januari 2020 wordt het nieuwe MAX-reisprogramma 'Langs de Rijn' uitgezonden, waarin Martin samen met presentator Huub Stapel de Rijn afzakt, vanaf de bron in de Zwitserse Alpen tot aan de plek waar hij bij Hoek van Holland de Noordzee instroomt.
Op eerste kerstdag wordt door Omroep MAX de registratie van het Trouw Kerstconcert uitgezonden. Eén van de artiesten die daaraan meewerkt is Hadewych Minis, donderdag 12 december schuift zij bij Sybrand en Martine aan. Ze blikt alvast vooruit naar het concert, maar vertelt ook over haar theatershow Hadewych doet de dames waarin ze de allermooiste, door vrouwen gezongen, liedjes ten gehore brengt.
'Tijd voor MAX' sluit de week af op vrijdag 13 december met een bezoek van Robèrt van Beckhoven en Irene Moors. Zondag 15 december begint weer een nieuwe editie van 'Heel Holland Bakt', waarin Robèrt natuurlijk een belangrijke rol speelt, en op woensdag 25 december begint 'Doorbakken' gepresenteerd door Irene Moors. In 'Doorbakken' gaat Irene in op de gebeurtenissen rond 'Heel Holland Bakt' met Janny en Robèrt.
'Tijd voor MAX', maandag 9 december tot en met vrijdag 13 december om 17.10 uur op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Karine Claassen trekt naar Groenland voor tweedelige humaninterestreeks
- Het wielerseizoen begint sterk op RTL club en RTL play
- Ziggo Sport vergroot rugby-aanbod met internationale topcompetities
- 'Meiden die Rijden' binnenkort niet meer te missen op de weg
- 'De Krokusquiz' is terug met Phara en Thomas
- 'Meldpunt Actueel' over verwarring aan het sterfbed
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- Els van Doesburg over haar liefde voor Peter De Roover in 'Maison Verhulst'
- 'Zembla' donderdag over internationale zaadhandel
- Limburgse kasteelheer raakt verzeild in drugsdossier door verhuur duivenhok
- Afscheidsconcert Golden Earring live op NPO Radio 2
- Qmusic laat luisteraars de magie van de Olympische Winterspelen in Milaan beleven
- 538 Koningsdag keert terug naar Breda met meer dan 30 artiesten
- Radiozender JOE eert voetbalhistorie met unieke 'Legend-badge' tijdens PSV - Feyenoord
- Ja, poit! De Jordy kaapt wekelijks digitale themazender Q-Foute Radio met zijn 'Happy Hour'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Tijdens stormweer moet piloot Brodie Torrance met zijn lijnvliegtuig een noodlanding maken op een Filipijns eiland. Daar zwaaien gevaarlijke criminelen en rebellenmilities echter de plak. Terwijl de hele wereld op zoek is naar het verdwenen vliegtuig, probeert Brodie zijn passagiers in leven te houden. Hij krijgt hulp van Louis Gaspare, een man die beschuldigd wordt van moord.
'Plane', film uit 2023 met oa. Gerard Butler, om 20.40 uur op Play.



































