Anna Drijver laat zich portretteren in 'Sterren op het Doek'

vrijdag 10 december 2021

Zaterdag 11 december zendt MAX om 20.40 uur op NPO 2 een nieuwe aflevering uit van 'Sterren op het Doek'. In deze laatste aflevering staat niemand minder dan Anna Drijver centraal.

Zij geeft zich over aan de doorgrondende blikken van drie kunstenaars en de prikkelende vragen van presentator Özcan Akyol.

Voor acteur Anna Drijver is het altijd een droom geweest om mee te doen aan 'Sterren op het Doek'. Presentator Özcan Akyol laat die droom in haar geboortestad Den Haag in vervulling gaan. Anna en Özcan komen er al pratend achter dat ze allebei dwangneuroses hebben. Verder vertelt Anna over haar modellencarrière, waarvoor ze op haar vijftiende al de hele wereld over reisde. Anna geniet ervan om te poseren voor drie getalenteerde kunstenaars.


Veilingsite 'Sterren op het Doek'
Aan het eind van de aflevering van 'Sterren op het Doek' mag de bekende gast één schilderij kiezen om mee naar huis te nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel dat zij hebben uitgekozen. Direct na elke uitzending kan een bod uitgebracht worden door het publiek via de veilingsite.

'Sterren op het Doek', zaterdag 11 december om 20.40 uur bij Omroep MAX op NPO 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 11:55
    Samson en Marie
    12:00
    Zig & Sharko
  • 11:30
    Familie
    12:05
    Met Vier in Bed
  • 11:30
    Hell's Kitchen USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:45
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:45
    Stargate SG-1
  • 09:40
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:00
    Lang Leve de Liefde
  • 11:10
    FBI: Most Wanted
    12:50
    NCIS
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    The Neighborhood
  • 11:05
    Love It or List It
    12:05
    Lang Leve de Liefde
  • 11:30
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:50
    Tooldokter
    12:00
    Brasserie 55
  • 11:35
    De Garde van Gert
    12:05
    Meat Timon
  • 11:25
    Death in Paradise
    12:30
    Father Brown
  • 11:50
    Grey's Anatomy
  • 11:45
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 11:45
    Andere Tijden Kort
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Het Zandkasteel
    12:00
    Sarah en Eend