Angels van Robbie Williams populairste hit uit de jaren '90

zondag 18 september 2016

De luisteraars van Sky Radio hebben Angels van Robbie Williams gekozen als beste song uit de nineties. De wereldbekende ballad staat op #1 in de 'We Like The 90's Top 500', dé hitlijst met de grootste en meest favoriete hits van de jaren 90 muziek.

Van maandag 19 september tot en met vrijdag 23 september staat het non-stop muziekstation van 9.00 uur tot 17.00 uur in het teken van 90's en komen naast Williams de grootste 90's artiesten als Marco Borsato, Britney Spears, Vengaboys en Spice Girls voorbij.


Uunco Cerfontaine, Station Director Sky Radio: 'De jaren '90 waren eigenlijk fantastisch. De wereld was relatief rustig, de beurs ging alleen maar omhoog en je huis werd elk jaar 10% meer waard. Ook muzikaal gebeurde er veel in de 90's. Het was de tijd van de gimmick muziek zoals eurodance en happy hardcore, je had de battle of the girl- en boybands zoals Spice Girls en Backstreet Boys, de Grunge van Nirvana, een nieuwe lichting Nederpop met Marco Borsato en BLØF, en er zijn tijdloze popclassics gemaakt door Coldplay, Bryan Adams en Robbie Williams. Deze mix van geinige gimmicks en tijdloze superhits is duidelijk terug te zien in onze 90's-lijst.'

Top 5

1. Robbie Williams - Angels
2. Backstreet Boys - Everybody
3. Bryan Adams - Summer Of '69
4. Spice Girls - Wannabe
5. Marco Borsato - Dromen Zijn Bedrog

Facts
Marco Borsato is de meest genoteerde artiest in de hitlijst. De zanger staat in totaal met 13 hits in de lijst, waaronder Margherita, Ik Leef Niet Meer Voor Jou, Vrij Zijn en Binnen. Daarnaast is Borsato de hoogst genoteerde Nederlandse artiest met Dromen Zijn Bedrog op #5.

Naast Marco Borsato zijn ook de 90's hits van Phill Collins (13 hits, waaronder 4 met Genesis), George Michael (9 hits), Bryan Adams (7 hits), Tina Turner (7 hits) en Michael Jackson (7 hits) enorm populair.

De gratis podcast van Sky Radio's We Like The 90's Top 500 is na afloop te downloaden via  skyradio.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

In de regio Auvergne runnen Gentenaars Christophe en Evelyne een drukke doorreiscamping, waar reizigers tot rust kunnen komen. Ex-mijnwerker Geert en Martine zijn de trotse eigenaars van hun camping in het zonnige Portugal.

'Vlaamse campings in het buitenland', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: #Weetikveel
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:45
    GameKeepers
    13:10
    Ninja Express
  • 12:15
    B&B zoekt Lief
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:15
    Achter gesloten deuren
    13:05
    My Kitchen Rules
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    Stargate SG-1
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:55
    Oogappels
    13:00
    Lang Leve de Liefde
  • 12:55
    NCIS
    13:40
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:30
    3rd Rock From the Sun
    13:00
    Storage Wars
  • 12:25
    Botched
    13:15
    De wereld op je bord
  • 12:15
    The Body Next Door
    14:00
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:45
    Roger
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:55
    Meat Timon
    13:25
    Peppe's Toscane
  • 12:10
    The Good Ship Murder
    13:05
    Hudson & Rex
  • 12:30
    Grey's Anatomy
  • 12:40
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:30
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:45
    Ziggy en de Zootram
    13:00
    Maya de Bij