Angela Groothuizen te gast in 'RAYMANN!'

donderdag 11 december 2014

Jörgen Raymann ontvangt deze week zangeres en presentatrice Angela Groothuizen in de uitzending. Als Dolly Dot veroverde Angela in de jaren tachtig de harten van het grote publiek.

In 1988 maakte ze de overstap naar televisie en presenteerde ze onder meer 'Wie is de Mol?'. Tegenwoordig is Angela vast jurylid van 'The Voice Kids'. Vanaf 29 januari tourt Angela samen met Nico Brandsen langs de theaters in het land met haar voorstelling 'Eeuwige Jeugd'.


In deze zevende aflevering van 'RAYMANN!', die in het teken staat van muziek, bespreekt Jörgen  met Angela  haar liefde voor muziek. Shay gaat de straat op en onderzoekt wat muziek in mensen naar boven brengt. Tante Es is deze week op bezoek bij The Queen Of Soul Edsilia Rombley. Professor Kwaku K. Kdongo en Uma Kdongo zijn deze week terug met de Kwaku Kdongo Kwis. Deze zaterdag staat de quiz in het teken van Black Music weetjes.

In 'RAYMANN!' betaalt speelt het publiek weer mee voor het astronomische bedrag van € 150,. 'RAYMANN!' wordt muzikaal begeleid door Juni Juliet's band.

'RAYMANN!' wordt geproduceerd door Men At Work TV Produkties in Rotterdam.

'RAYMANN', zaterdag 13 december om 22.00 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Joker+ en Lotto
    19:45
    F.C. De Kampioenen
  • 18:25
    Midsomer Murders
    19:57
    Het weer
  • 19:40
    Spelbrekers
    19:50
    Athleticus Urban Games
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:30
    Venom: Let There Be Carnage
  • 18:45
    Trolls World Tour
    20:30
    Despicable Me 4
  • 19:35
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 18:55
    Write Before Christmas
    20:35
    Holiday Crashers
  • 19:25
    'Allo 'Allo!
  • 18:55
    De Verhulstjes
    20:00
    Harry Potter and the Order of the Phoenix
  • 19:25
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 18:40
    Formule 1
    20:30
    Empire of the Sun
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Personal trainers
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:16
    Fleet TV
    19:45
    Z- Work different
  • 19:34
    Publireportage
    20:00
    De Muziekshow
  • 19:10
    De Sterrenkaart - Nederland
    19:50
    De Eregast
  • 18:10
    Inspector George Gently
    20:00
    Silent Witness
  • 19:00
    Scandal
    20:00
    White Collar
  • 19:05
    Meer dan verwacht
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Kassa
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:20
    Welkom in de jaren 50
    19:45
    Klaas kan alles