Angela Groothuizen steunt deelnemers met morbide obesitas in jubileumseizoen 'Obese'

dinsdag 1 september 2020

Vanaf woensdag 2 september is het vijfde seizoen van 'Obese' te zien bij RTL 4. In dit jubileumjaar worden deelnemers gevolgd die lijden aan morbide obesitas. Ze willen allemaal gelukkiger en gezonder worden en gaan de strijd aan tegen de kilo's.

Dit doen ze niet alleen, maar onder intensieve begeleiding van een team van professionals en presentatrice Angela Groothuizen. Zij helpen de deelnemers in acht maanden tijd aan een nieuwe levensstijl, die ze ook na 'Obese' kunnen blijven volhouden.


Presentatrice Angela Groothuizen: 'Ik maak wederom een diepe buiging voor alle deelnemers, want hun doel is niet alleen afvallen. Zij gaan in acht maanden tijd ook een innerlijke strijd aan. Het gaat echt veel verder dan alleen zware trainingsschema’s volgen en het klaarmaken van de maaltijden. Met het team van professionals proberen we erachter te komen waar die etenslust vandaan komt. Het was voor hen, maar zeker ook voor mij een leerzaam traject.'

In de eerste aflevering volgen we de ras Rotterdammer Eric met een passie voor films maken, maar de regie over zijn eigen leven totaal is verloren. Zijn vrouw kan niet langer meer aanzien wat hij zijn lijf aan doet en dreigt zelfs met een scheiding als hij niet werkt aan zijn extreme overgewicht. Eric weet dondersgoed dat als hij zo doorgaat hem geen lang leven beschoren is. Echter weet hij niet hoe hij het roer moet omgooien.

Team van experts
Ook dit seizoen kunnen de deelnemers rekenen op professionele begeleiding voor, tijdens en na hun 'Obese'-traject. Zo is hoofdtrainer Roberto Da Costa weer van de partij. Hij was eerder te zien als choreograaf en jurylid in RTL's danscompetitie 'So You Think You Can Dance'. Da Costa wijst aan iedere deelnemer een personal trainer toe die de deelnemers acht maanden lang begeleidt op het gebied van beweging en voeding. Net als in de vorige seizoenen is psychologe Hilde Jans betrokken bij het traject van 'Obese'. Hilde is verbonden aan de Nederlandse Obesitas Kliniek en focust in haar begeleiding op de mentale-, psychische- en omgevingsfactoren die van invloed zijn op het afvaltraject van de deelnemers. Nieuw is voedingsdeskundige Lisa Steltenpool. Zij heeft voedingsschema’s gemaakt en staat deelnemers bij gedurende hun traject.

'Obese' wordt geproduceerd door Warner Bros. International Television Production Nederland BV en is vanaf woensdag 2 september wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' - seizoen 2 (VTM)

Luna wordt geconfronteerd met een patiënte die ontevreden is. Milo doet zijn uiterste best om twee geliefden bij elkaar te krijgen na een heftige medische noodsituatie. Luna is het oneens met Casper over de behandeling van een GHB-overdosis.

'Medisch Centrum West', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Vive le vélo
    21:25
    Het Huis
  • 20:00
    Joan
    21:35
    Butch Cassidy and the Sundance Kid
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:35
    Heel Mijn Hart
    21:50
    Medisch Centrum West
  • 19:55
    Little Fockers
    21:45
    Smeris
  • 20:35
    Escape Plan
    22:40
    9-1-1
  • 20:35
    All New Traffic Cops
    22:30
    The Quick and the Dead
  • 20:35
    ER
    00:40
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:35
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    21:00
    De Moeite Waard?!
  • 20:25
    NCIS: Origins
    22:10
    Elsbeth
  • 20:35
    Superman Returns
    23:25
    Demolition Man
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    01:25
    The Real Housewives van het Zuiden
  • 20:30
    The Disappearance of Gabby Petito
    00:15
    Garage Sale Mystery: Murder Most Medieval
  • 20:41
    CEO van mijn leven
    21:32
    Fleet TV
  • 20:42
    Kan ik het ook?
    21:00
    In de koffer met
  • 20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:10
    Open Vuur
  • 20:05
    DCI Banks
    22:00
    Doctor Foster
  • 20:25
    Family Guy
    20:55
    From
  • 20:25
    Tussen Kunst en Kitsch
    21:15
    Infarct
  • 20:30
    Attenborough: Kingdom
    21:25
    Het Uur van de Wolf Kort
  • 20:40
    De verloskundigen
    21:40
    Danny in de medicijnmaffia