Angela Groothuizen, Jacqueline Blom en Sanne Terlouw te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van maandag 13 januari tot en met vrijdag 17 januari schuiven er weer een heleboel gasten aan bij Sybrand Niessen en Martine van Os.
Onder anderen Angela Groothuizen, Jacqueline Blom en Sanne Terlouw zijn te gast in 'Tijd voor MAX', elke werkdag te zien om 17.10 uur op NPO 1.
We beginnen de week maandag 13 januari met het bezoek van Angela Groothuizen. Angela is één van de drie presentatrices van het nieuwe seizoen van 'Five Days Inside'. Elke aflevering verblijft zij vijf dagen in een zorginstelling waar je normaal niet zomaar binnenkomt. In 'Tijd voor MAX' vertelt ze over dit programma en daarnaast treedt ze op. Ook Gordon en MAX-coryfee Tineke de Nooij schuiven aan om te praten over Gordons nieuwe programma '100 Jaar Jong', waar Tineke de voice-over van doet.
Op dinsdag 14 januari is verouderingsonderzoeker en hoogleraar Gerontologie Andrea Maier te gast, zij legt uit wat de nieuwste ontwikkelingen in haar vakgebied zijn. In de keuken staat de winnaar van het vorige seizoen van Heel Holland Bakt Anna Yilmaz en Stanley Burleson treedt samen met de cast van 'We Will Rock You' op.
Woensdag 15 januari schuift artiest Jacqueline Blom aan. Zaterdag 18 januari gaat de voorstelling Tonio in première, gebaseerd op de bestseller die A.F.Th. van der Heijden schreef over het verlies van zijn 21-jarige zoon Tonio. Jacqueline speelt de rol van Tonio’s moeder en vertelt hier in de uitzending over.
Op donderdag 16 januari is voormalig topzwemmer en olympisch kampioen Inge de Bruijn te gast. Vanaf 2 februari presenteert zij het programma 'Nederland Ontdekt', waarin aandacht is voor de nieuwste trends en ontwikkelingen op het gebied van onder andere reizen en gezondheid. Ook komt de afvaller van de vorige aflevering van 'Heel Holland Bakt' langs.
We sluiten de week op vrijdag 17 januari af met thrillerschrijver Sanne Terlouw. Na het overlijden van haar moeder vond zij het moeilijk om de pen weer in de hand te nemen en verwisselde die voor een fotocamera. Inmiddels is ze bezig met een fotoproject waarvoor ze meer dan 40 ééneiige tweelingen op de gevoelige plaat vastlegde. In 'Tijd voor MAX' vertelt ze waarom dit onderwerp haar interesse heeft.
'Tijd voor MAX', maandag 13 januari tot en met vrijdag 17 januari om 17.10 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jeroen van Koningsbrugge terug met nieuw seizoen 'Jeroen's Abandoned Adventures' bij Discovery en HBO Max
- Documentaire 'Vergelding' van Jessica Villerius over Christa Pike volgend voorjaar bij KRO-NCRV
- Kijkcijfers: woensdag 30 september 2026
- ‘De Slimste Mens’ hervat uitzendingen met bijzonder eerbetoon aan Paulien Cornelisse
- VRT-vakbonden kondigen staking aan: 'Genoeg is genoeg'
- Overdag beschaafd, maar ’s nachts als beesten: Jade duikt in onze Belgische eetcultuur
- 'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party
- 'Keuringsdienst van Waarde' ontdekt: meer dan helft extra vierge olijfolie geen extra vierge
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': waar ligt de grens van het doorbehandelen van ouderen?
- Werner probeert een werk dat niet te koop is van prinses Delphine te bemachtigen in 'Knokke Tof'
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
- Qmusic breidt digitaal aanbod uit met zenders Qmusic Easy en Qmusic Energy
- Waar muziek tot leven komt: beleef de hits uit de JOE Top 2000 in het écht
- Kom naar de feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek in Brugge
- Giel Beelen keert terug in vaste programmering Radio Veronica
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max
Kijktip van de dag

Jeroen van het FAVV controleert een buurtwinkel, terwijl Peter en Kimberley schepen inspecteren die op Franse wateren onder Belgische vlag varen. Suzanne en Istvan van Natuur en Bos onderzoeken een bouwwerf waar nesten van een oeverzwaluw zijn ontdekt.
'De Inspecteurs', om 21.40 uur op VTM 2.



































