Alles wordt leuker met een podcast van MAX

maandag 9 mei 2022

Alles wordt leuker met een podcast van MAX! Met deze slogan probeert de omroep nóg meer mensen kennis te laten maken met podcasts en te enthousiasmeren om te gaan luisteren.

Het aanbod is groot en divers, voor elk wat wils. Deze week worden de diverse MAX-podcasts extra in de schijnwerpers gezet met diverse uitingen online, spotjes op televisie en aandacht in MAX Magazine.


Jan Slagter en Carrie ten Napel staan centraal in deze campagne. Allebei laten ze zien dat alledaagse activiteiten en werkzaamheden een stuk leuker worden door het luisteren van een podcast. Van stofzuigen, strijken en autorijden tot het maken van een wandeling; alles wordt (nog) leuker met een podcast van MAX. Ze zijn makkelijk te beluisteren, gaan over diverse onderwerpen en zijn bovendien gratis.

Jan Slagter: 'Uit eigen onderzoek weten we dat een groot deel van onze achterban erg nieuwsgierig naar podcasts is. Maar met zoveel titels, platforms en apps hou ik het zelf soms ook niet meer bij. Met deze campagne zetten we onze podcasts in het zonnetje én gidsen we onze doelgroep door podcastland.'

MAX is fan van podcasts. Complete series van uiteenlopende podcasts staan online en nieuwe titels zijn in ontwikkeling. Om er een paar te noemen: 'We hebben ruzie' (NPO Radio 5) met Elles de Bruin, 'Los Vast' (NPO Radio 5) met Jan Rietman, 'Dor Hout' (NPO Radio 1) met Mieke van der Weij en 'De Corte Podcast' (NPO Radio 4) met Sander Zwiep.

Afgelopen weekend maakte MAX-directeur Jan Slagter zijn debuut als podcastmaker. Samen met Cisca Dresselhuys is hij te horen in 'De Geboden van Slagter en Dresselhuys'. Wekelijks spreekt het duo met een ex-gereformeerde gast over hoe het geloof hun leven heeft veranderd en nog steeds beïnvloedt.

Alle MAX-podcasts, waaronder de eerste afleveringen van 'De geboden van Slagter en Dresselhuys', zijn te beluisteren via de welbekende podcastapps, de apps en sites van de bijbehorende radiozenders én natuurlijk via MAXVandaag.nl/podcast. Luisteraars die meer uitleg willen over podcasts en het beluisteren ervan, kunnen terecht op deze pagina, waar een Q&A te vinden is.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:45
    Building the Vatican: Secrets behind the Holy City
    18:40
    2050
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Grizzy & the Lemmings
  • 18:25
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:30
    De Pfaffs
    19:10
    Home and Away
  • 18:20
    The Goldbergs
    18:50
    The Simpsons
  • 17:50
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Man With the Iron Fists
  • 18:20
    ER
    19:10
    Will Trent
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:50
    Komen Eten
    18:55
    Huizenjagers
  • 17:50
    So Help Me Todd
    18:45
    The Rookie
  • 18:15
    Family Matters
    18:45
    Pawn Stars
  • 18:10
    A Place in the Sun
    19:05
    MasterChef UK
  • 18:30
    Fear Thy Neighbour
    19:30
    Snapped
  • 16:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:23
    Het appartement
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:10
    Het Weekmenu
    18:50
    Guten Appetit
  • 18:00
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:25
    Welkom thuis
    18:45
    Het Klokhuis