Alles wordt leuker met een podcast van MAX

Alles wordt leuker met een podcast van MAX! Met deze slogan probeert de omroep nóg meer mensen kennis te laten maken met podcasts en te enthousiasmeren om te gaan luisteren.
Het aanbod is groot en divers, voor elk wat wils. Deze week worden de diverse MAX-podcasts extra in de schijnwerpers gezet met diverse uitingen online, spotjes op televisie en aandacht in MAX Magazine.
Jan Slagter en Carrie ten Napel staan centraal in deze campagne. Allebei laten ze zien dat alledaagse activiteiten en werkzaamheden een stuk leuker worden door het luisteren van een podcast. Van stofzuigen, strijken en autorijden tot het maken van een wandeling; alles wordt (nog) leuker met een podcast van MAX. Ze zijn makkelijk te beluisteren, gaan over diverse onderwerpen en zijn bovendien gratis.
Jan Slagter: 'Uit eigen onderzoek weten we dat een groot deel van onze achterban erg nieuwsgierig naar podcasts is. Maar met zoveel titels, platforms en apps hou ik het zelf soms ook niet meer bij. Met deze campagne zetten we onze podcasts in het zonnetje én gidsen we onze doelgroep door podcastland.'
MAX is fan van podcasts. Complete series van uiteenlopende podcasts staan online en nieuwe titels zijn in ontwikkeling. Om er een paar te noemen: 'We hebben ruzie' (NPO Radio 5) met Elles de Bruin, 'Los Vast' (NPO Radio 5) met Jan Rietman, 'Dor Hout' (NPO Radio 1) met Mieke van der Weij en 'De Corte Podcast' (NPO Radio 4) met Sander Zwiep.
Afgelopen weekend maakte MAX-directeur Jan Slagter zijn debuut als podcastmaker. Samen met Cisca Dresselhuys is hij te horen in 'De Geboden van Slagter en Dresselhuys'. Wekelijks spreekt het duo met een ex-gereformeerde gast over hoe het geloof hun leven heeft veranderd en nog steeds beïnvloedt.
Alle MAX-podcasts, waaronder de eerste afleveringen van 'De geboden van Slagter en Dresselhuys', zijn te beluisteren via de welbekende podcastapps, de apps en sites van de bijbehorende radiozenders én natuurlijk via MAXVandaag.nl/podcast. Luisteraars die meer uitleg willen over podcasts en het beluisteren ervan, kunnen terecht op deze pagina, waar een Q&A te vinden is.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 16 maart 2026
- Bart Van Loo gidst je door Bourgondisch Brussel in nieuwe VRT PodWalk
- Content creator Jef zorgt voor primeur in 'So You Think You Can Dance': 'Ik wil géén Golden Ticket'
- Karine Claassen trekt naar onbekende leefwerelden in 'Op een Ander'
- 'De Trein' neemt kijkers mee op een exclusieve rit achter de schermen van NMBS
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Dorian
- Frank Boeckx, Joris Brys, Goedele Liekens en Sarah Vandeursen maken het bont in 'Komen Eten': van bodyshots tot gesneuvelde glazen
- Beelden verdachten aanslag Joodse school in 'Opsporing Verzocht'
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Castricum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box'
Kijktip van de dag

Dieter en Sigrid zijn al vroeg op pad om de asperges voor het voorgerecht vers uit het veld te steken bij de aspergeboer. Intussen leren de andere medewerkers elkaar beter kennen in het vakantiehuis. In het restaurant is het vandaag de officiële opening en boer Olivier krijgt de eer om het lint door te knippen. Sigrid en Christine hebben het moeilijk met de tafelnummering.
'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.



































