Alles wordt leuker met een podcast van MAX

maandag 9 mei 2022

Alles wordt leuker met een podcast van MAX! Met deze slogan probeert de omroep nóg meer mensen kennis te laten maken met podcasts en te enthousiasmeren om te gaan luisteren.

Het aanbod is groot en divers, voor elk wat wils. Deze week worden de diverse MAX-podcasts extra in de schijnwerpers gezet met diverse uitingen online, spotjes op televisie en aandacht in MAX Magazine.


Jan Slagter en Carrie ten Napel staan centraal in deze campagne. Allebei laten ze zien dat alledaagse activiteiten en werkzaamheden een stuk leuker worden door het luisteren van een podcast. Van stofzuigen, strijken en autorijden tot het maken van een wandeling; alles wordt (nog) leuker met een podcast van MAX. Ze zijn makkelijk te beluisteren, gaan over diverse onderwerpen en zijn bovendien gratis.

Jan Slagter: 'Uit eigen onderzoek weten we dat een groot deel van onze achterban erg nieuwsgierig naar podcasts is. Maar met zoveel titels, platforms en apps hou ik het zelf soms ook niet meer bij. Met deze campagne zetten we onze podcasts in het zonnetje én gidsen we onze doelgroep door podcastland.'

MAX is fan van podcasts. Complete series van uiteenlopende podcasts staan online en nieuwe titels zijn in ontwikkeling. Om er een paar te noemen: 'We hebben ruzie' (NPO Radio 5) met Elles de Bruin, 'Los Vast' (NPO Radio 5) met Jan Rietman, 'Dor Hout' (NPO Radio 1) met Mieke van der Weij en 'De Corte Podcast' (NPO Radio 4) met Sander Zwiep.

Afgelopen weekend maakte MAX-directeur Jan Slagter zijn debuut als podcastmaker. Samen met Cisca Dresselhuys is hij te horen in 'De Geboden van Slagter en Dresselhuys'. Wekelijks spreekt het duo met een ex-gereformeerde gast over hoe het geloof hun leven heeft veranderd en nog steeds beïnvloedt.

Alle MAX-podcasts, waaronder de eerste afleveringen van 'De geboden van Slagter en Dresselhuys', zijn te beluisteren via de welbekende podcastapps, de apps en sites van de bijbehorende radiozenders én natuurlijk via MAXVandaag.nl/podcast. Luisteraars die meer uitleg willen over podcasts en het beluisteren ervan, kunnen terecht op deze pagina, waar een Q&A te vinden is.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Emma en Gerard komen elkaar na meer dan vijftig jaar weer tegen. Ooit waren ze geliefden, maar het leven liep anders. Zij trouwde met zijn beste vriend. Vijftig jaar later vinden ze elkaar terug en worden opnieuw verliefd. Kan je aanknopen met wat je vijftig jaar eerder achterliet?

'Achter de Wolken', film uit 2016 met oa. Chris Lomme en Jo De Meyere, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Achter de Wolken
    22:30
    VRT NWS laat
  • 22:15
    Lynley
    23:00
    Sthlm Requiem: Hostage
  • 22:00
    VRT NWS journaal met VGT
    22:45
    Geen uitzending
  • 20:40
    The Voice van Vlaanderen
    22:30
    Zot!
  • 20:00
    Darts
    00:00
    3 Days to Kill
  • 20:35
    Baywatch
    22:45
    Fatale
  • 22:15
    Barb Wire
    00:00
    Xena: Warrior Princess
  • 21:50
    Narcos
    22:45
    ER
  • 22:05
    Baywatch
    23:05
    Nonkel Jef
  • 20:40
    Barbie
    22:55
    Konvooi
  • 21:25
    Found
    22:25
    FBI: Most Wanted
  • 20:35
    Analyze This
    22:35
    Live by Night
  • 21:45
    Extreme Makeover: Home Edition
    23:40
    A Place in the Sun
  • 21:35
    Monster in the Shadows
    23:35
    Cold Case
  • 22:07
    Z-Beurs
    22:20
    Trends Talk
  • 22:08
    Hallo Roger
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:00
    Bon Appetit
    23:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 22:00
    Death in Paradise
    23:05
    Silent Witness
  • 21:30
    NCIS
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    De slimste mens
    22:20
    Keuringsdienst van Waarde
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Stand van Nederland: Aangehaakt
  • 22:05
    NOS Sport: Schaatsen
    22:40
    Nieuw Zeer